כרטיס קול Revolution 5.1 M-Audio - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול Revolution 5.1 M-Audio

asilbob

Recommended Posts

ראיתי הרבה המלצות על הכרטיס עכשיו ראיתי בזאף יש ולה 4 חנויות והם לא כולכך המינות וגם נמצאות רחוק מי הבית שלי ..........

מאיפה עוד אפשר לקנות אבל במחיר מה שיותר נמוך מי הצפון ??

בחיית תעזרו לי [br]פורסם בתאריך: 4.09.2008 בשעה 17:19:33

במקום הכרטיס קול כי ראיתי שהוא לא נמכר כי אין בזאפ בכלל חנויות ........ יש המלצה למשהו אחר באותו רמה ואותו מחיר כמו קולוX-Fi XtremeGamerוCreative מה אתם אומרים על הכרטיס הזה ?

במיוחד לשמיעת ושירים לא מעניין אותי משחקים! כי רשום פשוט גימר אז לא יודע

מה אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה, למה לא אמינות?

גם לי יש את הכרטיס הנ"ל )M-Audio Revolution 5.1), קניתי אותו ב- SkyPC ואישית אני מרוצה מאד.

כמה שהבנתי האקסטרים הוא כרטיס מסורס ואיכותו נופלת מכרטיסים אחרים, אבל את זה אני אשאיר למי שיש לו יותר פרטים בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה, למה לא אמינות?

גם לי יש את הכרטיס הנ"ל )M-Audio Revolution 5.1), קניתי אותו ב- SkyPC ואישית אני מרוצה מאד.

כמה שהבנתי האקסטרים הוא כרטיס מסורס ואיכותו נופלת מכרטיסים אחרים, אבל את זה אני אשאיר למי שיש לו יותר פרטים בעניין.

סבבה SKYPC ניראם אמינים רק הבעיה לך תדע אולי נקבל במקרה תכרטיס לא תקין או שתיהיה בעיה כלשהי מבין אני לא הינסע עד לתל אביב שאני גר בקרית שמונה .. מבין

בחיפה יותר מתאים אוטבוס אחד תיק תק אני מגיע מבין בכול זאות אז אני מעדיך לבדוק עם יש חנות שבאזור הצפון כמו חיפה עם הם מוכרים תכרטיס מבין אחי[br]פורסם בתאריך: 4.09.2008 בשעה 18:06:39

תצור קשר עם חלילית חיפה , הם עובדים עם M-AUDIO .

ואלה עשיתי חיפוש על החנות בגוגל אני לא מוצא אחי .........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...