??? Viewsonic -VX2240W\VA2226W - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

??? Viewsonic -VX2240W\VA2226W

NIVs

Recommended Posts

מישו שמע על המסכים האלה??? אני מכיר תחברה פחות אוו יותר מבחינת אמינות ואיכות. אבל לא ראיתי בכלל תגובות אוו היתייחסות על אחד מהם.

VA2226W נמכר ב אלף בבג. שווה?? מישו ניסה אותו פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.digitalversus.com/article-358-2920-41.html

אני מציע שתעבור על הביקורת שכאן מאת משתמש שרכש את המסך. נראה שאומנם המסך מגיע עם צבעים מדוייקים יחסית מהקופסא אבל יש לו חסרונות אחרים כגון ניגודיות בעייתית וחוסר יכולת לכבות את הניגודיות הדינמית.

הוא לא נכלל ברשימת דגמי ה-22" המומלצים בנעוץ. אפשר לעבור על הרשימה ולבחור את המסך שמתאים לך מביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VA2226W במחיר של 1000 שקלים עשוי להיות בחירה טובה, למי שתקציבו מוגבל תוך ידיעה, שלא מדובר במסך עם איכות תמונה משובחת המתקבלת עם פאנלים שאינם TN ושהארגונומיה שלו ענייה למדי. גם צריך להיות מודע לכך שהפאנל אינו בגודל של 22" אלא 21.6", הפסד של 1 ס"מ באלכסון. לא שזה חיסרון עם גודל נקודה של 0.276mm. הטקסט נראה די דומה מבחינת פיקסול וגודל שלו לטקסט של מסכי 24".אולם המסך לא מסופק עם כבל DVI אלא רק VGA , מה שיכול להסביר את את התלונות על טקסט מטושטש, כי בחיבור ל-VGA הטקסט נראה פחות טוב. יש למסך כניסת DVI עם תמיכת HDCP. מקשי השליטה קטנים יחסית. למשחקים הוא יכול להיות פיתרון זול ויש עבורו כמות גדולה של משתמשים מרוצים ב-newegg, שם התלונה על היעדר אספקת כבל DVI חוזרת על עצמה רבות.

לא מצאתי עליו ביקורת מקצועית, אך יש ביקורת סובייקטיבית על המסך:

http://www.pcper.com/article.php?aid=467

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לViewsonic VA2226W

האם הוא הרבה פחות טוב מה Dell E228WFP ? (שניהם נמכרים בבאג , ה"דל" יקר ב500 שקל , אני מתלבט האם כדאי להשקיע את ה500 שקל)

נ.ב. איך שני המסכים הנ"ל ביחס ל VW222U?

ה Viewsonic VA2226W מאד קורץ לי בגלל המחיר (וגם זה אחלה מותג, למרות שעוד לא פגשתי במסכים דקים של המותג הזה אלא זכורים לי הcrt שלהם)

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VA2226W במחיר של 1000 שקלים עשוי להיות בחירה טובה, למי שתקציבו מוגבל תוך ידיעה, שלא מדובר במסך עם איכות תמונה משובחת המתקבלת עם פאנלים שאינם TN ושהארגונומיה שלו ענייה למדי. גם צריך להיות מודע לכך שהפאנל אינו בגודל של 22" אלא 21.6", הפסד של 1 ס"מ באלכסון. לא שזה חיסרון עם גודל נקודה של 0.276mm. הטקסט נראה די דומה מבחינת פיקסול וגודל שלו לטקסט של מסכי 24".אולם המסך לא מסופק עם כבל DVI אלא רק VGA , מה שיכול להסביר את את התלונות על טקסט מטושטש, כי בחיבור ל-VGA הטקסט נראה פחות טוב. יש למסך כניסת DVI עם תמיכת HDCP. מקשי השליטה קטנים יחסית. למשחקים הוא יכול להיות פיתרון זול ויש עבורו כמות גדולה של משתמשים מרוצים ב-newegg, שם התלונה על היעדר אספקת כבל DVI חוזרת על עצמה רבות.

לא מצאתי עליו ביקורת מקצועית, אך יש ביקורת סובייקטיבית על המסך:

http://www.pcper.com/article.php?aid=467

אז אני מבין שמבחינת הכבל זה חיסרון אבל אם יש לי מתאם מ VGA ל DVI זה פתרון טוב? אני כרגע עם CRT של והיציאה היחידה שלו היא VGA אבל אני משתמש במתאם הזה שקיבלתי עם הכ.מ (6600GT). זה כמו DVI רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לViewsonic VA2226W

האם הוא הרבה פחות טוב מה Dell E228WFP ? (שניהם נמכרים בבאג , ה"דל" יקר ב500 שקל , אני מתלבט האם כדאי להשקיע את ה500 שקל)

נ.ב. איך שני המסכים הנ"ל ביחס ל Asus VW222U?

ה Viewsonic VA2226W מאד קורץ לי בגלל המחיר (וגם זה אחלה מותג, למרות שעוד לא פגשתי במסכים דקים של המותג הזה אלא זכורים לי הcrt שלהם)

תודה מראש לעוזרים!

אני לא ראיתי את המסך של וויסוניק מבחינה פרטנית וגם לא את ה-E228WFP שקיבל המלצה חיובית בביקורת. קשה להמליץ על מסך אשר לא נבחן כנגד ה-Dell, ואילו ה-Dell נמצא בביקורת מקצועית כסביר מבחינת בהירות וצבעים מהקופסא. על ה-VW222u כבר אין המלצה בגלל ביקורות צרכנים שליליות שהיו בפורום בעבר.

אם התקציב לא מאפשר לרכוש את ה-Dell, העולה החל מ-1350 לפי זאפ, כנראה שיהיה עליך לבקש בבאג להתרשם מה-VA2226W תוך שימוש בכבל DVI על מנת להחליט האם איכות התצוגה שלו מספקת תמורה הוגנת לכסף. להערכתי רוב הסיכוי הוא כי הוא יציג צבעים פחות רוויים מה-Chimei 228D העולה כמעט אותו דבר, בגלל של-Chimei יש מכלול צבעים מורחב.

אז אני מבין שמבחינת הכבל זה חיסרון אבל אם יש לי מתאם מ VGA ל DVI זה פתרון טוב? אני כרגע עם CRT של והיציאה היחידה שלו היא VGA אבל אני משתמש במתאם הזה שקיבלתי עם הכ.מ (6600GT). זה כמו DVI רגיל?

בקשר לנושא של חיבור VGA מהמסך אל מתאם VGA ל-DVI של הכרטיס מסך, תתקבל תמונה באיכות אנלוגית ולא דיגיטלית. כדאי לקנות כבל DVI, שעולה גרושים היום. אני מבין את זה שאנשים לא תמיד רוצים/יכולים להשקיע יותר כסף במסך עם פאנל איכותי, אבל למה להמשיך להשתמש בחיבור מיושן מימי מתושלח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...