משיהו יודע על איזה שהם בעיות תאימות עם AMD? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משיהו יודע על איזה שהם בעיות תאימות עם AMD?

RedHat_Lover

Recommended Posts

ישהו יודע אם יש למעבדי איזה שהם בעיות עם תוכנות?

לא היה ולא נברא!

תוציא לך את זה מהראש כבר, טוב?

אין כזה דבר, זה רק בראש הדפוק של קברנים(אנשי מכירות) בחנויות של ניורון ובאג, וזה רק במח שלהם ולא בשום מקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על כזה דבר שהרבה מתכנתי עושה התאמה למעבדי אינטל בגלל שהם שולטים בחלק יותר גדול מהשוק זה אמור להשפיע על בעלי מעבדיAMD? היו אבל פעם בעיות עם הדגמים הישנים?

לא אין לזה השפעה, אם אתה תקרא את המאמרים אתה תראה שזה בסה"כ שום דבר, והמעבדים המודרניים של AMD(הXP) תומכים בSSE, כך שזה מוריד גם את הטענה הזאתי.

הבעיות לא היו עם המעבדים של אלא עם חלונות 95, ומיקרוסופט הוציאה לכך תיקון. הבעיה לא היית במעבדים, כי אותו מעבד שסתם השמיצו אותו(הK6) עבד בלי שום בעיה עם חלונות 98 ומעלה, ולפני שמשהו יחשבו אפילו על להאשים את בעניין הזה אני מציע לו לנסות להריץ 4 או 3 בחלונות 3.11 עם דוס 6.22...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה ממני אהההה? אני חשבתי שזה נכון אז שאלתי כי אתם מבינים בזה....

גם כן מנהל ממתי מוחקים הודעות שלא עוברות על התקנון אם לא שמת לב אני חדש פה ואני לא יודע אם שאלו את זה כבר....

אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה אבל אתה לא יכול למחוק אותה!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. חשבתי שדיברת על ההודעה שלי, לא הבנתי ממש מה bit רשם שם.

ב. לא אמרתי שמחקת לי פעם הודעה, אבל רשמת שאתה לא יודע מה לעשות עם ההודעה אולי למחוק אותה ואני חשבתי שאתה מדבר על הנושא שלי.

ג. סליחה לא ידעתי שלא התכונת לשלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני נתקלתי, תמיד!!!! אני לא יודע אם זה בגלל תיכנות לקוי או בורד, אבל כל גרסאות החלונות עשו בעיות. ב 95 ו 98 בעיות רגסטרי בעיקר , ב XP יותר חמור - כיבוי ספונטני. כולם מדברים ש טובים יותר, אולי בפעילות מאומצת רגעית, אבל לטווח ארוך תמיד משכו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על ההודעה הזאת:

לא, אבל יש הוא לא תומך בעברית ;D

משום מה יש בפורום כמה אנשים שלא יכולים לקרוא שאלה על "בעיות תאימות במעבדי AMD" בלי לכתוב (בציניות) שהם לא תומכים בעברית.

זה הצחיק פעם אחת, הצחיק פעם שניה, אבל חלאס!

לא כל אחד שרואה את ההודעה הזאת יודע שאתם אומרים אותה בציניות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...