החלפת מארז למחשב נייח-במטרה לקחת לחו''ל תקציב 500~ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת מארז למחשב נייח-במטרה לקחת לחו''ל תקציב 500~ש"ח

MadGhost

Recommended Posts

חברה אני צריך עזרה - אני צריך להעביר לחו''ל מחשב נייח ( יש לי עד יום שישי לסיים עם הכל - אז הזמן די ללוחץ עלי... ).

המחשב כרגע נמצא במארז ממתכת די גדול,ודי כבד דבר שיקשה על העברתו. תקציב די גמיש - ~400 ...

אני מחפש מארז שיהיה יותר קטן אם אפשר - אבל עדיין שיהיה מקום לאיזה שני מאוררים שקטים ( העדפה ל120 אבל זה תלוי בגודל המארז כמובן ...).

המטרה שלי היא היא שאני אוכל להעלות את המחשב איתי למטוס ולא עם המזוודות - כי אז אני לא יודע באיזה מצב זה יגיע.

השקט חשוב - כמו שציינתי , כי המחשב ידלוק כמעט תמיד. נראה לי שאני גם אחליף את הספק הג'נרי למשהו קצת יותר טוב - אם יש הצעות אני אשמח.

טוב אז פרטים על המחשב ( תגידו לי אם צריך עוד פרטים ) : לוח אם : corporation D850MV , מעבד: פנטיום 4 (northwwood).

כל השאר סטנדרטי ( צורב אחד, אחד..).

תודה מראש!

נ.ב - יצא פה למישהו להעביר מחשב ככה ? אתם יודעים אם עושים בעיות בעלייה למטוס וכו' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לך כל התסבוכת הזאת?

אם אתה נוסע לתקופה ממושכת לצפון אמריקה או למזרח הרחוק, עדיף לך כבר לרכוש מחשב חדש בסיסי שם, יעלה לך לכל היותר 400 דולר כולל הכל.

אם אתה נוסע למקום יקר יותר (בריטניה לדוגמא), עדיין המחירים יהיו דומים לארץ, פשוט תכנס שם לחנות מחשבים ותקנה משהו בסגנון של האנטק NSK2480, יעלה לך אולי 50 ש"ח יותר מחנות זולה בישראל, את שאר החלקים תארוז טוב טוב בפצפצים ותדחוף בין הבגדים במזוודה, לא יעשו לך בעיות (מקסימום יבקשו שתפתח את המזוודה ותראה להם מה זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המזוודה עוברת בכמה וכמה גלאים אלקטרומגנטיים/גלאי רנטגן חזקים מאוד.

זה יטגן בערך חצי מהרכיבים, במיוחד את ההארדיסק.

העברתי בעבר רכיבי מחשב שונים מחו"ל לארץ (זיכרונות, מעבדים, לוחות אם, כרטיסי מסך וגם דיסקים קשיחים) ומעולם לא נפגם אף רכיב במעבר. בכל יום עשרות אלפי מחשבים ניידים עוברים דרך מכונות שיקוף ולדיסקים הקשיחים שלהם שלום.

מכשיר הדימות היחיד שאני מכיר שמטגן דיסקים קשיחים ומרכיבי זה מכשיר תהודה מגנטי (MRI, NMR).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הוא לא בדיוק בשבילי - אלא לבן משפחה שלא מבין גדול במחשבים\יש לו זמן להתעסק בקניית מחשב חדש.

חוץ מזה זה באירופה ובמקום הזה אפילו יותר יקר מבארץ...

אז לפרק את המחשב לחלקים זו לא אופציה - אני צריך להעביר מחשב שלם ( ולקוות לטוב ... ).

עוד הצעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה עכשיו שלוח האם הוא בגודל ATX מלא. מה שמאוד מגביל אותך מבחינת בחירת המארז.

אני גם רואה שאתה מתכוון להעלות את המארז איתך למטוס עצמו, תשכח מזה מראש, במיוחד עם התקנות המחמירות שיש לאחרונה.

בנוסף, לאיזה מסך הוא יחבר את המחשב בחו"ל? מה עם מקלדת ועכבר? לא יותר פשוט לקנות איזה קטן ב-2K ולסגור עניין? למה להסתבך כל כך בשביל לקחת מחשב מיושן מהארץ לחו"ל?

האופציות שלך הן או לקחת את המחשב כמו שהוא ולדחוף למזוודה גדולה (החלפת מארז תחסוך לך לכל היותר 1-2 ק"ג, מארז אלומיניום יחסוך לך מעט יותר אבל גם יחרוג מהתקציב שלך) עם הרבה ריפוד מבחוץ ומבפנים או לנסות לדבר עם הקרוב שלך ולמצוא פתרון הגיוני יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הציוד ההיקפי כבר קיים.

המחשב הזה כמו שהוא מספיק בהחלט בשביל השימושים שלו - הסיבות להחלפת המארז הן שיהיה שקט יותר ואמין יותר ( המארז הנוכחי מגביל מבחינת אוורור ורעש ) וכמובן משקל. אני לא רואה סיבה להשקיע 2K , בעוד שלשימושים שלי שדרוג של כ500 ש''ח יספיקו.

כרגע המחשב שוקל בערך 12 קילו - אם אני אצליח להוריד את המשקל לבסביבות 8 קילו אני אהיה במצב יותר טוב...

אז השאלה נשארת אם קיים מארז אמין שמתאים ללוח אם ATX , אבל יותר קטן - או לחלופין שוקל קצת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...