מחפש מארז חיצוני לדיסק קשיח (3.5") הכולל ממשק E-SATA ומאוורר/גוף קירור עד 300 שח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז חיצוני לדיסק קשיח (3.5") הכולל ממשק E-SATA ומאוורר/גוף קירור עד 300 שח

BittonShai

Recommended Posts

קלעת בדיוק ! תודה !

והאמת שחשבתי ללכת עליו עם דיסק אחד אבל קראתי לאחרונה איזה המלצה שהייתה פה למארז RAID לשני דיסקים עם אקטיבי....

השאלות המתבקשות הן, כמה זה נחוץ בימינו והאם היחס עלות/תועלת משתלם בזה בכלל...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי יש את המארז הנ"ל,הזמנתי את המארז בעל הקירור הפסיבי מנועה לפני כמעט שנה ולאחר עיכוב קיבלתי את המארז בעל הקירור האקטיבי.

אני יכול לציין שהוא שקט למדי,פועל אצלי 24/7 ומחובר חיצונית דרך הESATA למחשב.בחירה מצויינת,אבל לא ראיתי שמוכרים אותו בארץ כעת(או לפחות את הגרסא האקטיבית).

גם לCOOLERMASTER יש כמה נחמדים בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אתה לא צריך מארז עם יכולת RAID וכו..זה סתם לשלם יקר על משהו שאין בו שימוש...

אז בגלל זה העליתי את הנושא הזה.... שמעתי שהשכיחות של כוננים שנהרסים לאחר חודש בערך היא גבוהה...

לי למשל יש לי דיסקים 500 של (7200.11) ושניהם לפני חודש העבירו בכיף על 100 מגה בשניה והגיעו גם לפעמים ל115

היום אם הם מגיעים ל55 אני צריך להגיד תודה - ועבר רק חודש !!

אני פוחד על המידע.... אבל כמו שציינת - לשלם יקר על משהו שאין בו שימוש..... זה הרבה כסף בנוסף לדיסקים שאמורים להיכנס.... האם יש המלצות לגבי מימוש אחריות לדיסקים או בחירת דיסקים איכותיים במיוחד (חשבתי שהסידרה שקניתי היא בין הטובות).....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בגלל זה העליתי את הנושא הזה.... שמעתי שהשכיחות של כוננים שנהרסים לאחר חודש בערך היא גבוהה...

לי למשל יש לי דיסקים 500 של סיגייט (7200.11) ושניהם לפני חודש העבירו בכיף על 100 מגה בשניה והגיעו גם לפעמים ל115

היום אם הם מגיעים ל55 אני צריך להגיד תודה - ועבר רק חודש !!

אני פוחד על המידע.... אבל כמו שציינת - לשלם יקר על משהו שאין בו שימוש..... זה הרבה כסף בנוסף לדיסקים שאמורים להיכנס.... האם יש המלצות לגבי מימוש אחריות לדיסקים או בחירת דיסקים איכותיים במיוחד (חשבתי שהסידרה שקניתי היא בין הטובות).....?

אתה יכול לפרט יותר כי אני מתלבט אם לרכוש את הכונן הזה

אבל הרבה מדברים פה שהוא לא טוב למרות המחיר המאד מושך שלו.ועכשיו ה 640 של ב 389

אני לא חולה ביצועים אלה יותר קור ושקט..

כמובן דעות אחרות יתקבלו בברכה.חשוב לציין שאני מתכנן לרכוש 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לפרט יותר כי אני מתלבט אם לרכוש את הכונן הזה

אבל הרבה מדברים פה שהוא לא טוב למרות המחיר המאד מושך שלו.ועכשיו ה 640 של ב 389

אני לא חולה ביצועים אלה יותר קור ושקט..

כמובן דעות אחרות יתקבלו בברכה.חשוב לציין שאני מתכנן לרכוש 2

דיסקים מעולים - יצאתי אידיוט - מודה.

כשהתקשרתי לבחור מהמעבדה הבנתי שהמהירויות הנמוכות זה מפני שאני מעביר בדיסק פיזית בין 2 פרטישנים ובאמת כשהעברתי בין שני כוננים שונים פיזית המהירות חזרה לסדר של 110 מגה לשניה....

ומבחינת קור ושקט אצלי זה שני דברים שונים כי אני עם 6 מאווררים במארז שדואגים לקרר הכל אבל מבחינת רעש בא נגיד שה4870 על 20 אחוז - מה שאני עובד באינטרנט - לא שומעים את הכונן.... "הכל יחסי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...