תגידו איך אני עושה חור במארז ושם מאוורר כאילו איך אני קושר אותו ומה מי מו איך? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו איך אני עושה חור במארז ושם מאוורר כאילו איך אני קושר אותו ומה מי מו איך?

tazok

Recommended Posts

אז איך זה מחובר אצל kom??

אתה דפוק כנראה הוא יודע מה הוא עושה ותפסיק להתווכח כי זה מוכח זה עובד

אחי אתה לא עושה עלי רושם בכך שאתה מקלל... כי ת'אמת גם אני יכול...

אבל......... אני מסביר לך שאני לא יודע איך הוא עשה את זה אולי שהוא יבוא לכאן ויסביר כי אצלי זה לא הולך...

ואם לא ניסית אז עשה טובה שתוק כי אתה מתווכח לא על סמך ניסיון ואני כן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי אתה מפגר...

אני יגיד שוב.... זה בלתי אפשרי לעשות את מה שהוא אומר כיוון שבמאוורר של ספק יש שני חורים שבצדדים של הפלסטיק יש שפיצים שלא מאפשרים לחבר את זה רק ל2 מתוך 3 שיש בלוח.... מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה מפגר...

אני יגיד שוב.... זה בלתי אפשרי לעשות את מה שהוא אומר כיוון שבמאוורר של ספק יש שני חורים שבצדדים של הפלסטיק יש שפיצים שלא מאפשרים לחבר את זה רק ל2 מתוך 3 שיש בלוח.... מבין?

אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

וווואי אתם מתווכיםעל כלום!!!!!!!

שמעת על הדבר הזה שקוראים לו קטר!?!??!!?!!?

חטחים את מה שיש או אין בקצה של החוט של המאורר, ומחברים לו תקע שמתאים ללוח!!!!

זהוא, כזה קשה??

ויש לי במחשב 5 מאווררים שהם "לא מאווררים של מחשב" , ואין כזה דבר מאוורר שהוא לא מאוור של מחשב, כל מאוורר אתה יכול לשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כל החבר'ה פה לא אמרו לך את זה לפניי (כנראה שהיו עסוקים בחיבור המעפן הזה יותר מדיי), אבל בכל אופן, זה לא מומלץ לחבר מאווררים גדולים כמו של ספקים לחיבור של הלוח אם (כי הם צורכים זרם רב יחסית ומעמיסים את הלוח) . תחבר אותם ישירות לספק כוח ( כן, ע"י חיבור מתאים ל 4 PIN).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי מאוורר של ספק והוא לא משהו.... הוא דיי חלש וגם נראה לי סתם דפוק שלא עושה כלום...

יש הצעה למאווררים למארז שאני יכול להשיג או בזול או לארגן מאיפשהו... ספרו לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוור של ספק הוא גדול??

קצת נסחפנו.

אין קשר לגודל המאורר אלה לצריכה שלו. מאוורים רגילים אפשר בקשט לחבר - גם אלה של ספק. לעומת זאת 120, ודלתא-ות למינהן לא רצוי.

לא התכוונתי לגודל אלא לצריכת זרם ורשמתי את זה במפורש - "צורכים זרם רב יחסית ומעמיסים את הלוח".

לפניי מונחים שני מאווררים של ספקים, שניהם 0.16A כלומר צורכים 2 וואט. לא הייתי את מחבר את שניהם ללוח אם שלי, אולי אחד, למרות שזה לא היה נותן לי כלום כי אין להם מד RPM , אז מבחינתי עדיף לחבר לספק ישירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...