GPS ב-N95 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GPS ב-N95

Spook

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מקבל עוד שבוע וחצי ממקום העבודה שלי סלולרי N95 של חברת אורנג'.

אני לא יודע איזה גרסה של ה-N95 המכשיר יהיה (הבנתי שיש גרסה 8GB שהיא יותר מתקדמת?).

בכל מקרה, השאלה שלי היא לגבי ה- במכשיר.

אני רוצה להפעיל את ה- בעברית עם מפות של .

מה אני צריך לעשות בשביל זה? להתקין תוכנה? אם כן, איזו תוכנה מומלצת ואיפה אפשר להשיג או לרכוש אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה תוכנות קיימות למכשיר שלך, אז אני אתן לאחרים לענות. מה שכן, שירות ארנג' תומך במכשיר שלך באופן מלא והעלות שלו היא 21 ש"ח לחודש, כאשר החודש הראשון חינם. אני מציע שתדבר עם איש הקשר שלכם בחברה שלך ותבדוק כי יכול להיות שאתם מקבלים את זה במחיר הרבה יותר נמוך, אולי אפילו חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תשובות בשבילך:

* אם המכשיר נרכש באורנג' מדובר ב-N95 המקורי, אורנג' לא מוכרים את גרסת ה-8GB של ה-N95.

* כרגע תוכנת ה- של אורנג' היא התוכנה היחידה שעובדת ה-N95 וכוללת מפות של ישראל אך חברת SYGIC נמצאת כרגע בשלבי פיתוח אחרונים של תוכנת ניווט בעברית עם מפות של ישראל למכשירים מבוססי מערכת הפעלה סימביאן שה-N95 הוא אחד מהם.

* האורנג' הוא אכן בעברית והמחיר ללקוחות עסקיים הוא נמוך יותר, משהו כמו 17 או 18 ש"ח לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

freemap נמצאית ואתה יכול להורידה בחינם. סיג'יק גם קיימת ועובדת לא רע בכלל בכלל.

יש דיבורים גם על IGO8 שיגיע בקרוב לסימביאן, ואז בכלל תהייה חגיגה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר למצוא את התוכנות שהזכרתם?

חיפוש בגוגל יעזור, חוץ מפרי מאפ לא תמצא תוכנות אחרות ללא תשלום כלשהו, יחסית לתוכנה ללא תשלום פרי מאפ מרשימה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לקרוא כמה ביקורות על SYGIC וברובן נאמר שמדובר באופציה טובה לניווט אך התוכנה עדיין לא בשלה (כך שאין סיבה לרכוש אותה במיטב כספך). IGO לסימביאן כרגע בפיתוח, אין תאריך שחרור לגרסא הנ"ל:

http://www.navngo.co.il/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?board=2;action=display;num=1220179317

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...