עזרה/המלצות לקניית מחשב נייד חדש בתקציב עד 6000 ש"ח לשימוש רחב - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה/המלצות לקניית מחשב נייד חדש בתקציב עד 6000 ש"ח לשימוש רחב

eliil1

Recommended Posts

אז מבין כל הניידים האלה, הנייד הכי טוב גם למשחקים וגם לשימושים שציינתי בהתחלה (אבל בעיקר דגש על השימושים שציינתי) , הבחירה הכי טובה תיהיה A200?

תראה, אני לא יכולה לקבוע בשבילך כמה דגש אתה רוצה לשים על יכולת משחק. אני לא מצליחה להבין ממך איזו רמה של משחק אתה מעוניין להשיג. מצד אחד אתה אומר שזה לא חשוב ומצד שני אתה אומר שאם אתה כבר קונה מחשב כדאי שהוא יהיה טוב גם למשחקים. אם אתה רוצה מחשב שיעמוד בכל השימושים שציינת פלוס יתן אפשרות ליכולת משחק טובה אז כן לדעתי ה-A200 היא הבחירה הכי משתלמת בתקציב שלך. אם אתה רוצה רק יכולת בסיסית לגיימינג אתה יכול גם לבחור במחשב יותר זול כמו ה-Vostro 1510 שהצעתי לך בהתחלה או מקביל לו אם העיצוב מפריע לך.

אולי תפרט את המשחקים בהם מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אני אשחק משחקים, אז כאלה שהדרישות שלהם יהיו גבוהות , ומשחקים חדשים יחסית , או פשוט חדשים. גמו 3 שייצא , החדשים, כל אלה שמצריכים מחשב חזק.

אוקיי אם אני הולך על A200, מה אני צריך עוד להוסיף אליו או לשנות בו כדי שהוא ישמש גם למה שציינתי בהתחלה , וגם משחקים כאלה? אמרת משהו עם נכון? וכמה כל זה יעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לך להוסיף עוד ג'יגה של לפחות, זה לא דבר יקר במיוחד אפילו אם תצטרך להחליף את שני הסטיקים. מדובר בהוצאה של בערך 100-150 ש"ח לג'יגה .

אני ממליצה לך גם לברר את הנושא שציינתי קודם בנוגע למהירות הדיסק הקשיח ולקנו דגם עם דיסק קשיח במהירות של לפחות 5400rpm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה מודלים של ה A200 , איזה מביניהם הכי טוב?

A200-23P core 2 Duo 2.2GHz 800MHz??

וצריך לשנות את הזכרון ל...3 גיגה יספיק?

ואמ.. מהירות הדיסק קשיח שזה 4200 RPM צריך לשנות ל...?

מה עוד?

פה כל השאר חוץ ממה שכרגע ציינתי בסדר:?

http://www.pcmarket.co.il/product.asp?id=1520

?

אגב לגבי הנייד, הוא מפיק הרבה חום? ואיזה יש לו? אפשר להחליף אותה ביותר טובה?

ועוד דבר, אפשר לעשות את האינטרנט שבמחשב הרגיל שלי גם לנייד? או שבנייד זה רק האינטרנט האיטי ?

עוד שאלה...אפשר להטעין את הסוללה ולעבוד במחשב בו זמנית?

נ.ב - אמרו לי שהנייד עושה קרינה חזקה, זה נכון?

ואיך הרמקולים ב A200?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה מודלים של ה A200 , איזה מביניהם הכי טוב?

A200-23P 2 Duo 2.2GHz 800MHz??

הקונפיגורציה הזו היא החזקה ביותר שאני מכירה לדגם הזה.

וצריך לשנות את הזכרון ל...3 גיגה יספיק?

כן, יספיק. גם 2gb זה בסדר לדעתי. תמיד ניתן להוסיף בהמשך.

ואמ.. מהירות הדיסק קשיח שזה 4200 RPM צריך לשנות ל...?

:funn:5400rpm :funn:

לפחות.

פה כל השאר חוץ ממה שכרגע ציינתי בסדר:?

http://www.pcmarket.co.il/product.asp?id=1520

?

כן.

אגב לגבי הנייד, הוא מפיק הרבה חום? ואיזה יש לו? אפשר להחליף אותה ביותר טובה?

הוא לא מפיק חום יוצא דופן, תפוקת החום דומה לזו של מחשבים אחרים עם מפרט דומה. הדגם מגיע עם סוללת 6 תאים כסטנדרט, אני לא יודעת אם מציעים גדולות יותר.

ועוד דבר, אפשר לעשות את האינטרנט שבמחשב הרגיל שלי גם לנייד? או שבנייד זה רק האינטרנט האיטי ?

אני לא משוכנעת שאני מבינה מה המשפט הזה אומר אבל אם אתה שואל האם זה אפשרי לחלוק בין שני מחשבים כשאחד מהם אז התשובה היא כן. פנה לפורום ואינטרנט בשביל עזרה בנושא.

עוד שאלה...אפשר להטעין את הסוללה ולעבוד במחשב בו זמנית?

כן.

נ.ב - אמרו לי שהנייד עושה קרינה חזקה, זה נכון?

אין לי את ההכשרה המדעית-רפואית בשביל לענות על זה בצורה אמינה. בוא נגיד שאני לא מודאגת.

ואיך הרמקולים ב A200?

לא פאר היצירה. מומלץ להשתמש באוזניות או חיצוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOSHIBA נחשבת לחברה טובה?

ואגב, נראלי אני אלך על ה A200 , אני רק ארחיב את הזיכרון ל2 גיגה (אם בויסטה הוא יפעל חלק עם 2 גיגה), אממ 5400 RPM , ו..אני אשאל אם אפשר להחליף ....אם אי אפשר להחליף...זה מבאס =\

טוב אז בנוגע לאינטרנט זה כבר בפורום אחר אמרת...

ו... זה משנה באיזה חנויות אני קונה המחשב? איזה חנויות הכי טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי .. אז טושיבה חברה טובה?

ועוד משהו, כדאי להשתמש בויסטה? או עדיף אקספי? כי שמעתי ויסטה לא הכי משהו, וגם יש לו באגים... אני כמובן לא בטוח בכל זה, לכן הייתי רוצה לשמוע את דעתך בעניין.. ואני רוצה גם להתקין לינוקס, אז זה אפשרי עם שניהם? ויסטה וגם אקספי?

חשבתי עוד משהו , 15.4 קטן נדי נראלי , לא? ראיתי 17 אינץ'

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=9550

הוא בסדר לא? ואפשר לראות איתו טוב, וכל השאר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הנה, הלכתי לחנות לגב הנייד , והוא הראה לי את זה

http://www.1pc.co.il/product_info.php?cPath=414_633&products_id=4208

זה ה A200 , אבל קצת שונה נראלי ממה שהראתי קודם לכן. וזה עם 5400 RPM , הוא אמר שאין 4200 [=

רק צריך להרחיב , יש שם גיגה , ואפשר להרחיב ל2 , וזה יעלה 250 ש"ח.

אבל מה...כתוב T7250, זה טוב? הוא יותר גרוע מ7500 או 8100?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה...כתוב T7250, זה טוב? הוא יותר גרוע מ7500 או 8100?

הוא מעבד פחות חזק מה- T7500 או T8100. "טוב" זה כמובן עניין יחסי לצרכים שלך, לדעתי בשבילך T7250 יהיה בסדר גמור, יש סיכוי טוב שלא תרגיש בהבדל.

מערכות הפעלה זה עניין של העדפה אישית ואין תשובה אחת על השאלה מהי מערכת ההפעלה הכי טובה. אני עובדת כרגע עם XP אבל אין לי שנאה מסויימת לויסטה. אם אתה רוצה לקרוא דיונים בנושא עם יתרונות וחסרונות מערכות הפעלה שונות אני ממליצה שתבקר בפורום ו-לינוקס/ יוניקס ותתרשם מטענות לכאן ולכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי, כרטיס מסך 2600 XT טוב, אבל בנייד הזה

http://www.1pc.co.il/product_info.php?cPath=414_633&products_id=4208

זה פשוט HD 2600 רגיל. אפשר בנייד הזה להחליף ל XT?

אגב, מה אומר

256M Up to 1024MB??

כאילו זה גיגה בכרטיס מסך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...