Batman Project**עידכון סיימתי את החלון יש תמונות עמוד 2 ** - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Batman Project**עידכון סיימתי את החלון יש תמונות עמוד 2 **

lesForce

Recommended Posts

החלתתי סוף סוף לעשות פרוייקט ראשון במודינג. כבר הרבה זמן שאני מתעניין במודינג וקורא אבל עכשיו זו פעם ראשונה שאני אתחיל לעשות את זה בעצמי.

אז אתמול קניתי דרימל של יונדאי 210 WATT עם 60 חלקים ב150 שקל (קניתי בהום סנטר במבצע למי שמעוניין במקום 200) וגם קניתי לדים כחולים שחלק מהם כבר הרכבתי [בעזרתו של aviram20 שעזר לי כמה ימים טובים עם הלדים ועם הדרמל (ועדיין עוזר :lol: חח)] אז כבר שבוע אני תיכננתי לעשות את מחשב בסגנון של באטמן ואני רוצה להתחיל בכך שעל דלת אחת בצד יהיה את הסמל של באטמן בערך כזה:

BatmanBeginsLogo.jpg

- אבל עכשיו הגיע הזמן לחשב כל פרט - כי אחרי זה אין דרך חזרה :s07:

אז קודם כל הנה תמונה של המחשב שלי :

37270695gz3.jpg

(כן כן אני יודע שהוא מאובק - אבל אל דאגה , אני אנקה אותו טוב טוב בימים הקרובים :xyxthumbs: )

וזאת התמונה של הדלת מהצד הפנימי שעליה אני הולך לעשות את הלוגו של באטמן:

51211011jv8.jpg

כבר ניסתי לצייר עליה את הצורה בערך עשיתי בכוונה צורה כל כך ארוכה כי אני רוצה שיראו כמה שיותר מתוך המחשב - אבל זה לא יצא טוב כי יש את הרשת המרובעת הזאת שחצי ממנה תיהיה עדיין על המארז וזה לא יהיה יפה. וגם זה יצא מוזר כי הוא ארוך מידי ואם אני עושה אותו צר לא רואים כמעט כלום...

אז התחלתי לנסות לעצב דלת חדשה - זה עדיין לא גמור ואני אשמח להצעות ושיפורים כי זה עדיין לא ניראה לי ממש טוב. הנה תמונה :

http://img516.imageshack.us/img516/2720/4copyer6.jpg

לא השקעתי הרבה כי אני כבר מת מעייפות - מחר אני אמשיך עוד קצת....

(אז אני אסביר מה הולך שם בערך... הכחול זה איפה שיהיה פרספקס שקוף ויראו לדים כחולים.

הצבע האפור של הברקים ובאטמן אותם אני לא חותך! השחור עם הנקודות הלבנות זה מאוורר... והשחור בצד ימין זה פרספקס בצבע שחור שיראו ממנו רק את הלדים הכחולים - יש דבר כזה? )

הצעות והערות והארות יתקבלו בברכה! :hi:

ומחר אני מתחיל לחתוך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FOR THE LOVE OF G-D!!!

תעצור!!!

אוקיי, אם אתה עושה באטמן - אחלה, אבל בבקשה אל תהרוס את הסמל ותמתח אותו כי שיהיה לך חלון גדול!!!

אולי משהו כמו מה שהוספתי למטה, אבל בשם ה' אל תהרוס!!!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FOR THE LOVE OF G-D!!!

תעצור!!!

אוקיי, אם אתה עושה באטמן - אחלה, אבל בבקשה אל תהרוס את הסמל ותמתח אותו כי שיהיה לך חלון גדול!!!

אולי משהו כמו מה שהוספתי למטה, אבל בשם ה' אל תהרוס!!!

אל תדאג, כבר אמרתי שזה לא ניראה טוב אז עיצבתי משהו אחר. למעלה אני הולך לעשות את הסמל של באטמן(הוא יהיה המתכת ולא החלון) בגודולו המקורי - וכל השאר יהיה חלון מרובע וכך אני גם מרוויח את הסמל של באטמן , גם לא הורס אותו , וגם רואים את כל הריכבים שלי במחשב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז התחלתי לעבוד והגיע הזמן לקצת ...

אז ככה זה ניראה מקדימה :

29320760om6.jpg

זה מאחורה :

46198336kb6.jpg

עוד תמונה מאחורה...

71305123gx6.jpg

ומה שאני מתכנן לעשות זה שהצורה של הבאטמן תהיה המתכת של המארז וכל השאר יהיה חלון ולהוסיף עוד 2 מאווררים אחד קטן ואחד גדול או רק אחד את זה כבר ניראה בסוף...

כמובן שיש לי עוד הרבה חיתוכים לעשות וללטש את הצורה (זה יצא עקום כי הלכתי סמ בערך מחוץ לקו ואז אני הולך ללטש את זה שיהיה ישר ....) ועוד ועוד חח.....

אולי מחר אני אמשיך , ניראה מתי נחזור מהביתצפר המקולל הזה :bash::s07::kopfpatsch:

וחברה באמת תנו קצת תגובות זה מוסיף הרבה , אל תהיו כאלה יבשים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע לפי מה שראיתי ממש ברח לך מהקוים יש לך המון חיתוכים מיותרים תצתרך למלא אותם איך שהו או שזה ישאר ממש מכוער, שים לב כשאתה חותך לא איכפת לך מהמרכז, איכפת לך רק מהחלק החיצוני...

הרעיון ממש נחמד אבל שים לב כשאתה מחליט על החיתוך אתה צריך לסדר את זה בצורה שאתה יכול לחתוך את הרשתות על הדלת בצורה שלמה... אם לא תעשה את זה ככה ישארו לך חלקים של על החיתוך... לא יפה... (תסתכל על התלתן שלי איך עיצבתי אותו בשביל להפטר מהרשתות, אני צילמתי את הדלת והתאמתי את החיתוך במחשב לפני שהתחלתי עם זה)

מקווה שאני מספיק ברור ושזה לא מאוחר מידי...

המון בהצלחה... ותזהר מהדרמל החרא הזה, כמעט ירדה לי אצבע שבוע שעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חיתוך עם דרמל?

איזה דיסקיות אלה?

כן זה עם דרימל , לגבי הדיסקיות = לא יודע את המספר שלהם , אלה מה שקיבלתי בערכה...

תשמע לפי מה שראיתי ממש ברח לך מהקוים יש לך המון חיתוכים מיותרים תצתרך למלא אותם איך שהו או שזה ישאר ממש מכוער, שים לב כשאתה חותך לא איכפת לך מהמרכז, איכפת לך רק מהחלק החיצוני...

הרעיון ממש נחמד אבל שים לב כשאתה מחליט על החיתוך אתה צריך לסדר את זה בצורה שאתה יכול לחתוך את הרשתות על הדלת בצורה שלמה... אם לא תעשה את זה ככה ישארו לך חלקים של על החיתוך... לא יפה... (תסתכל על התלתן שלי איך עיצבתי אותו בשביל להפטר מהרשתות, אני צילמתי את הדלת והתאמתי את החיתוך במחשב לפני שהתחלתי עם זה)

מקווה שאני מספיק ברור ושזה לא מאוחר מידי...

המון בהצלחה... ותזהר מהדרמל החרא הזה, כמעט ירדה לי אצבע שבוע שעבר

לא ברח לי מהקווים , אומנם יצא לי קצת עקום , ומה שניראה לך שברח לי מהקווים זה איפה שיהיה חלון, זאת אומרת שהצורה של באטמן תישאר מהמתכת והשאר יהיה חלון כך שעל מה שאני צריך לשמור זה אך ורק על הלוגו של הבאטמן , חבל שאני צריך להדגיש את זה פה כמה פעמים מה שאני עושה ולא קוראים בכלל...

ולכן פה אכפת לי מהמרכז ולא אכפת לי מהחלק החיצוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברח לי מהקווים , אומנם יצא לי קצת עקום , ומה שניראה לך שברח לי מהקווים זה איפה שיהיה חלון, זאת אומרת שהצורה של באטמן תישאר מהמתכת והשאר יהיה חלון כך שעל מה שאני צריך לשמור זה אך ורק על הלוגו של הבאטמן , חבל שאני צריך להדגיש את זה פה כמה פעמים מה שאני עושה ולא קוראים בכלל...

ולכן פה אכפת לי מהמרכז ולא אכפת לי מהחלק החיצוני...

קראתי את כל מה שכתבת אבל בכל זאת איפה שהאוזנים יש לך שני קווים שהולכים הצידה

אולי זה סתם נראה לי ככה או שאולי יש לך איזה רעיון מה לעשות שם, בכל מקרה אל תתעצבן מביקורת בונה....

אמרתי לך בהצלחה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אוקיי אז המשכתי וסיימתי את החיתוך. החלון יצא דווקא סבבה לדעתי (עוד לא שייפתי ) רק שהסמל של באטמן יצא קצת עקום , אני מתבלט אם להוריד אותו - אשמח לעצות. טובבב אז יאללה לתמונות!

זה הכלי שלי : )

57176018zv7.jpg

45455909ae9.jpg

זה באמצע החיתוך :

92927638pu0.jpg

סיום החיתוך:

99396923uh9.jpg

86743856lp8.jpg

42132414oc9.jpg

סידור הכבלים הראשוני:

28232272mk6.jpg

החלטתי שהסידור לא מספיק טוב אז העברתי את הכבלים מאוחרי הלוח אם :

22489576ed2.jpg

77934316hs8.jpg

אני צריך לסדר את הכבל IDE ועוד כמה דברים קטנים והסידור כבלים יהיה גמור.

בנוגע לדלת של המארז אני מקווה לגמור לשייף אותה לגימור יפה יותר בקרוב , נראה מה אני אחליט לגבי הסמל של הבאטמן אם אני אוריד אותו - אם לא אז גם אותו אני צריך לפסל ולשייף , אני צריך למלות 2 חורים שעשיתי עם הדרמל והתחרטתי .ובסוף לצבוע את הדלת...

הערות והצעות יתקבלו בברכה ,

playaz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...