חיבור כרטיס מסך לLCD - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור כרטיס מסך לLCD

FunkyMonk

Recommended Posts

היי

אני מתכנן בקרוב לקנות LCD, והייתי ממש רוצה להיות מסוגל לחבר אותה למחשב ולראות באיכות טובה.. רק שיש לי בעיה אחת - אין לי יציאת בכרטיס מסך שלי. יש לי יציאת DVI אחת, והיא כבר תפוסה ע"י המסך שלי.. יש לי יציאת VGA ועוד יציאה שאני די בטוח שהיא S-VIDEO אבל אני לא יכול לראות בוודאות (אני רק רואה שהיא קטנה ועגולה חח).

כיוון שאני יודע שVGA הוא אנאלוגי וHDMI הוא דיגיטלי, אני גם יודע שזו בעיה להמיר בינהם, ושממירים בין היציאות די יקרים.

האם ניתן להשתמש בצורה כלשהי בS-VIDEO?

אולי יש איזה מפצל ליציאת DVI (שאליה אוכל לחבר DVI to HDMI) או משהו?

בקיצור, איך אני יכול לחבר את הטלוויזיה שלי באיכות טובה? (יש לציין שאני לא צריך FHD, אלא 720)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... בקשר ל S-VIDEO - אתה צריך לוודא אם זה באמת מה זה , כי יש יבור שהוא כמעט זהה לזה אבל זה לא זה ( היה לי כרטיס שתמך ב והיציאה שלו ממש דומה ל S-VIDEO אבל זה לא זה . אם אני זוכר נכון... )

בכל מקרה לא הייתי משתמש ביציאת S-VIDEO לצפייה בתכני HI-DEF כי זה יגביל אותך (יש מגבלת רזולוציה).

אם אתה רוצה לראות באיכות טובה - לא הייתי משתמש גם ב VGA לחיבור הטלויזיה.

בלי להחליף כרטיס מסך אין לך יותר מדי מה לעשות - אם אתה לא צופה בתדירות גבוהה אתה יכול לחבר את הטלויזיה ב DVI ופשוט להחליף בין הכבלים כשצריך , למרות שזה די מסורבל ולא נעים.

אני לא יודע מה השימושים העיקריים שלך למחשב ואיזה מסך מחשב יש לך , אבל אולי כדאי לך לשקול לחבר את המסך מחשב ב VGA ואת הטלויזיה ב DVI ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך 22" ואני רואה בו בעיקר סרטים/סדרות.

VGA לדעתי יוריד לי מהאיכות..

בכל מקרה כרטיס מסך חדש זו לא אופציה בכלל..

אין איזה מפצל לDVI?

אין לי בעיה עם לראות את אותו הדבר בשני מסכים שונים - רק אין לי חשק להחליף כל הזמן את החיבורים.

כמה רזולוציה הSV כבר מגביל? אני לא צריך יותר מ720p.. אני לא רואה קבצים ברזולוציה יותר גבוהה, ואין לי בלו ריי או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל s-video אני לא זוכר את מגבלות הרזולוציה שלו ... אבל לא נראה לי שזה מספיק בשביל 720p , שווה בדיקה .

יש כל מני דברים כאלה :

http://www.daganm.co.il/rec/335-%D7%9B%D7%91%D7%9C-%D7%9E%D7%A4%D7%A6%D7%9C-DVI-D-%D7%96%D7%9B%D7%A8-2xDVI-D-%D7%A0%D7%A7%D7%91%D7%94,-%D7%9E%D7%95%D7%96%D7%94%D7%91,-10-%D7%A1-%D7%9E/

אבל קח בחשבון שיכול להיות שתהיה ירידה קטנה באיכות ( אולי לא :nixweiss: )

אולי זה יעזור לך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...