מעוניין לפרק את ה T61 שלי, האם ישאר סימן כלשהו לאחר מכן? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לפרק את ה T61 שלי, האם ישאר סימן כלשהו לאחר מכן?

Ninja

Recommended Posts

אז ככה , יש לי T61 בן שבועיים +.

אני רוצה לפרק את הקטע של המקלדת והעכבר המובנה ע"מ להוסיף , בהתחלה רציתי לבצע מטלה זאת במעבדה של אבל הם דורשים 450 ש"ח רק בגלל שלא רכשתי את הזכרון מהם! (חצופים משהו..)

בקיצור ברור שזה לא ריאלי, בסך הכל 5 ברגים מלמטה והמחשב מפורק (מנסיון).

השאלה היא האם הם יכולים לבטל לי אחריות? האם יש להם דרך כלשהי לדעת שפירקתי את המחשב לבד? (נגיד ותיהיה תקלה אז אני פשוט מחזיר את הזכרונות המקוריים) ומוסר למעבדה למימוש אחריות.

מה אתם אומרים?

תודה רבה מראש

**פרט חשוב ששכחתי לציין, הזכרון יושב מתחת למקלדת עצמה ולא בתחתית המחשב כמו ברוב הניידים**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין מעבדה פרטית לבין עבודה שאני אעשה בעצמי?

למזלי אין לי ידיים שמאליות ופירקתי כבר או שניים בחיים שלי.

השאלה שלי האם אין איזה מדבקה שנקרעת ומבשרת על סופה המר של האחריות? או שמה צבע כלשהו על הבורג?

מסתכלים בכלל על הדברים האלו אחר אך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רק מוסיף זה לא יבטל את האחריות. כמובן שאם תפגע במשהו בזמן שאתה מפרק את המחשב אז זה יהיה באחריותך.

*למיטב זכרוני צריך להסיר רק את ה-Palmrest ב-T61 ולא את כל המקלדת אבל אולי אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייבים לפרק את המקלדת ע"מ לשלוף את ה Palmrest.

לדעתי אתה טועה, וזה גם מה שמופיע ב-Service Guide של לנובו. אבל מכיוון שאתה כבר יודע איך לפרק את המחשב אז זה לא ממש משנה מהי הדרך הרשמית. אולי ישנם הבדלים בדגמים שונים של T61, בזה אני לא ממש בטוחה.

הנה מדריך מצולם נחמד:

http://www.rbgrn.net/blog/2008/05/how-to-upgrade-the-ram-in-a-t60-t60p-t61-or-t61p.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, הרגע סיימתי את ההחלפה. עכשיו רשמית יש לי 3GB במקום 2 במקור :)

הכל עבר חלק חוץ מכמה סימנים בלתי נמנעים על הברגים. נקוה שזה לא יגרום לבעיות בהמשך חח, תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...