אנדי קין: Larrabee יהיה כשלון, ג'ון מונטריים: המעטנו בערכם של ATI. - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדי קין: Larrabee יהיה כשלון, ג'ון מונטריים: המעטנו בערכם של ATI.

RLM

Recommended Posts

הם לא צריכים תמיכה של אף אחד מלבד מפתחות המשחקים בעניין הזה.

תן לי טכנולוגיה אחת שלא תפסה, ששיחררה ? (אומנם היו בעיות עם 3DStereo אבל עכשיו הם מחפרים על זה עם מוצר חדש ומדליק)

בינתיים כולם מדברים ורק מראים תוצאות בשטח (בלי שום קשר לתחרות ביצועים עם ATI) במקום לכבד את זה אתה מתלכלך... חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כאשר הם הוציאו את 8800GT אני לא אמרתי כלום... דווקא מאוד תמכתי בהם, אילו המחיר המוגזם היתי קונה אחד בעצמי... אבל כרגע אין שום סיבה לקנות כרטיסים שלהם, לשום נתח שוק, חוץ מהמשדרגים, אשר נכון לעכשיו נהנים מ 9600GT אשר עדיין מהווה פתרון טוב לכל בעלי המחשבים ישנים שמשחקים על 1024X768 ומוגבלים בתקציב.

בכל מקרה עם היחס שלהם ללקוחות והבעיות התחממות יש לי מעט מאוד סימפטיה אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מספיד את , בטח שלא על סמך הראיון הזה. אומנם בדור הנוכחי ATI יצאו מלכים, אבל הוכיחה מספיק פעמים בשנים האחרונות שהיא יודעת לעשות .

מאוד מעניין לראות מה מתכננות ATI וNVIDIA לדור הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם חייבים להפסיק להסתכל בעיניים פאנבויות על כל העולם הזה. השוק הזה נורא דינמי, וחברה שידה על העליונה כיום סביר להניח שתפסיד את ההובלה בשנה הבאה. זה החוק היחידי שבנתיים מוכיח את עצמו לאורך השנים.

לגביי הפרויקט של אינטל והיומרות שלו והעובדה ש"אינטל לא תוציא משהו שלא בר תחרות עם המתחרים" - היה כאן אפילו מישהו שביקש דוגמה? אוי נו באמת- אתם חייבים להבין שיש משהו הרבה יותר חשוב מהובלה טכנולוגית וזה שיווק. דוגמה למוצר נחות של אינטל? Pentium 4 הביזיוני. שלא עמד בשום תחרות עם ההיצע של באותה תקופה. וזה לא היה לחודש, זה היה ליין שלם של מוצרים על תקופה של שנה (או יותר בזה אני לא בטוח) שנחל מפלה צורבת אל מול . ועדיין אינטל מכרו הרבה הרבה יותר מעבדים מAMD . אז כן אני בכלל לא לוקח את זה כמובן מאליו שאינטל "יודעת מה היא עושה". אני גם לא שולל, עד 2010 יש עוד לא מעט זמן , ואלוהים גדול.

ATI וNVIDIA היו כבר כמה שנים בהתנגחויות ביניהם , כשכל שנה מישהי אחרת לקחה את ההובלה ו"השפילה" את המתחרה, אני זוכר את זמני סדרת ה9XXX של ATI , שכולם הספידו את , ואני זוכר את תקופת ה2900XT שכול םהספידו את ATI , די , אלה שתי חברות ששנה אחת מצליחות יותר ושנה לאחריה מצליחות פחות.

ונחזור לאינטל וכרטיסי המסך, אז דווקא הייתה להם תקופה שבה הם שיווקו כרטיסי מסך לא מובנים , והם אכלו זה חרא כי הם לא עמדו בתחרות עם שום מתחרה בשוק. אז תפסיקו עם ה"אינטל יודעים מה הם עושים, כאלה ואינטל כאלה" זו חברה , כמו כל החברות האחרות. היא לא חסינה מכשלונות (ואף חוותה לא מעט כאלו בהיסטוריה שלה, חבל שאתם תקועים בראית עולם של חודשיים אחורה ולא שנים אחורה.).

אני מעדיף לשבת ולחכות למבחני ביצועים במקום להשתחצנויות השיווקיות נטו של נציגים כאלו או אחרים מכל החברות. -יכולים לספר לי עד מחר על מכונית שעפה, כשיתחילו למכור לי אותה ואני אראה שהיא באמת עפה, ובמחיר של מכונית נוסעת, אז אני אהיה הראשון שאגיד "וואלה שיחקתם אותה". מנסיון , לאו דווקא המוצר המוצלח יותר יהיה זה שימכר יותר ... הכל עניין של שיווק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי הפרויקט של אינטל והיומרות שלו והעובדה ש"אינטל לא תוציא משהו שלא בר תחרות עם המתחרים" - היה כאן אפילו מישהו שביקש דוגמה? אוי נו באמת- אתם חייבים להבין שיש משהו הרבה יותר חשוב מהובלה טכנולוגית וזה שיווק. דוגמה למוצר נחות של אינטל? Pentium 4 הביזיוני. שלא עמד בשום תחרות עם ההיצע של באותה תקופה. וזה לא היה לחודש, זה היה ליין שלם של מוצרים על תקופה של שנה (או יותר בזה אני לא בטוח) שנחל מפלה צורבת אל מול . ועדיין אינטל מכרו הרבה הרבה יותר מעבדים מAMD . אז כן אני בכלל לא לוקח את זה כמובן מאליו שאינטל "יודעת מה היא עושה". אני גם לא שולל, עד 2010 יש עוד לא מעט זמן , ואלוהים גדול.

הP4C עשה בית ספר לathlon המקביל אליו

זה שAMD יצאה עם הathlon 64 ואינטל יצאה עם הפרסקוט זה לא אומר א'- שכל הP4 היה ביזיוני ב'- הפרסקוט לא היה חדש בכלל

הוא בסך הכל היה מזעור לא מוצלח של הnorthwood . זה כמו להגיד שהE8XXX זה ומעבד חדש ושונה מהE6XXX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקבילה של AMD ל-CUDA נקראת AMD Stream SDK:

http://ati.amd.com/technology/streamcomputing/sdkdwnld.html

ל-AMD יש גם, כמו ל-NVIDIA, פלטפורמות GPU ללא יציאה גרפית לצרכים חישוביים נטו.

http://ati.amd.com/technology/streamcomputing/product_firestream_9250.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הP4C עשה בית ספר לathlon XP המקביל אליו

זה שAMD יצאה עם הathlon 64 ואינטל יצאה עם הפרסקוט זה לא אומר א'- שכל הP4 היה ביזיוני ב'- הפרסקוט לא היה חדש בכלל

הוא בסך הכל היה מזעור לא מוצלח של הnorthwood . זה כמו להגיד שהE8XXX זה ארכיטקטורה ומעבד חדש ושונה מהE6XXX

אוקיי בוא נניח שהכוונה לפרסקוט,

ומה בכלל קשורה הדוגמה שלך של הסדרות 8 ו6 ? מה אכפת לי ארכיטקטורה שונה? או שם שונה? או בכלל סבתא אחרת ? מעניין אותי שורה תחתונה. גם סדרה 6 וגם סדרה 8 מתעלות על ... לעומת כל הליין של פרסקוט שהיה פשוט בדיחה אחת מול הA64 ... סליחה , כשמעבד שעולה 3000 שקל חלש ממעבד של חברה אחרת שעולה 1000 , אתה יכול לקרוא לזה באיזה שמות שאתה רוצה, אני קורא לזה ביזיון.אז שלא יבואו ויזיינו את המוח על "אינטל יודעים מה הם עושים" כי לכל חברה יש את הזמנים היותר טובים שלה והפחות טובים (בדיוק כמו שגם יודעת מה זה ביזיון שרק לאחרונה היא מתחילה איכשהו להתחיל לצאת ממנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה LARRABEE , נחכה ונראה.. אי אפשר לדעת מראש מה יהיה איתם. המועד השקה שלו עוד רחוווקק..

ולגבי ATI,

אני חושב ששיחק ל ATI קלף מנצח "חד-פעמי". יצא ככה שהם הצליחו להוציא כרטיס מוצלח סוף סוף ובאמת (וגם אני :smile1:) לא ציפו לזה..

ייקח להם קצת זמן, אבל אל תדאגו הם יחזירו להם ובגדול. ככה זה תמיד בשוק הזה..

AMD עובדים על הFUSION מרגע האיחוד עם ATI אני שואל, מתי השבב הזה יהיה מוכן?

אחרי הLARRABEE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MuTaTiOn, יכול ליהיות שאתה צודק, אבל הרבה פעמים נאמר, אפילו פה בפורום, ש"גרפיקה זה לא הכל".

ובעצם הצעד שNvidia מנסה לעשות הוא בדיוק בכיוון הזה. לתת בGPU כלים נוספים, שיתנו פוש לעוד אלמנטים

במשחקים מאשר רק גרפיקה נטו. אני חושב שכן יש משהו במה שהם אומרים.

הם טוענים שבעתיד הצורה שבוחנים כיום מעבדים גרפיים הולכת להשתנות עם ההתפתחות, והם מדברים על הPhysX והCUDA.

אני חושב שיש הרבה אנשים שעדיין מתלבטים בין כרטיסי הHD4870/4850 לGTX60/80 בגלל העניין של הPhysX,

והחבר'ה צודקים, אנשים באמת מחפשים את זה ומעריכים את זה.

לדעתי זה בהחלט יכול להטות את הכף לטובתה..

צריך להפריד בין יחסי ציבור לאמת.

אין לכרטיסים של שום יתרון על אלה של ATI בפיסיקה ובחישוב של GPGPU.

פשוט בעוד ש- ATI רוצים להתבסס על תקנים פתוחים אימצה תקנים קינייניים ודוחפת אותם בכל הכח.

הימור שלי, עם הרוח שנושבת היום בעולם המחשבים, הדרך הקיניינית של נדודנה לכישלון.

אין פה שום יתרון אמיתי של nVidia, רק יחסי ציבור טובים.

עכשיו כשאינטל תטה את הכף לתקן פתוח יותר, נראה מי עשה בחירות נכונות ומי נשאר עם תקן קנייני חסר לקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלה שאומרים ש PhysX יצליח כי הוא של NVIDIA וכל מה שהם הוציאו עד היום בסוף נכנס לשוק בהצלחה. havok בבעלות אינטל, מקבל תמיכה מ , ומעוד כמה חברות והרבה יותר יעיל מ PhysX, ברגע ש תוציא ה havok יכנס מאוד חזק לשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...