הסב, בן-זוגה של האם: הרגתי את רוז והשלכתי לירקון!!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסב, בן-זוגה של האם: הרגתי את רוז והשלכתי לירקון!!!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו באמת, שוב מדובר בטימטום מצד המשטרה, והפרחת כותרות ענק מצד העיתונות.

אין שום פסול שאבי החתן ישא את הכלה לאחר גירושים! אבל העיתונות מדגישה את הענין שוב ושוב כאילו הם באים להגיד:" בטח שהם רצחו את הילדה, תראו איזה משפחה מעוותת! סבא עם אשתו של בנו"

אני אומר שדווקא האשה הרגה בשוגג את ילדתה, ופחדה שיקחו אותה משתי ילדיה האחרים, ומבעלה. הזוג החליט להשתיק את הענין, כי ידעו שהפרשה תיחשף הציבור לא יראה בעין יפה את הקשר המוזר שלהם, ויסקלו אותם באבנים.

הסבא לקח את האשמה , כדי שאשתו תוכל לגדל את ילדיהם..בהחלט בעל מסור ואוהב.

בקשר להתנהלות המשטרה: כל כך אופייני! עצרו לחקירה את האמא, הסבא, הסבתא רבה, הסבא רבה, והדוד מצד הסבתא! לחצו לחצו ולחצו, ובסוף הוציאו הודעה שיקרית, רק כדי שיוכלו לפרסם בציבור את העבודה הטובה שעושה משטרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין מה עובר בראש של מי שלוקח חיים של ילד

זה לא נתפס לי בשום פינה בראש

אין לדעתי עונש אשר אפשר להעניש אנשים כאלו - כמו שאמר פעם פקד מיקי גולדמן על אייכמן (מאלה שהיו אחראים על אייכמן):

אם היו צריכים להעניש אותו עונש ראוי היו צריכים לתלות אותו 6 מיליון פעמים

קשה לי עכשיו עם הידיעה הזאת - היה עדיף לי שלא לראות את הידיעה הזאץ

יהי זכרה ברוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין רועד מהמחשבה להרוג כזו ילדה מתוקה :pissed: :pissed: :pissed:

איך אפשר???

רק פה בארץ היד על החוק קלה כל כך.והוא עוד לא מביע חרטה והאם ממש לא כועסת..אני רותח על ההפקרות הזו !!!!!!!

למה להרוג מלאך כזה קטן?????

מי הוא בכלל החלאה הזה???????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם דיוגנס ושוקו.

בין היתר, נבדקו האפשרויות שרוז הועברה למנזר, הועברה לחו"ל, או נמכרה לפלסטיני. למעשה, בכל הדברים הללו הודה רוני בחקירתו.
הוא היה מודה בכל דבר.

אני לא מאמין למשטרה בכלום.זוכרים את המקרה של ההומלס שהורשע ושיחזר רצח של הומלס אחר,רק כדי לגלות אח"כ שההומלס שנרצח כביכול חי וקיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להרוג את אנשים שאומרים "רק בארץ" כל פעם שמשהו דפוק קורה.

לידיעתכם, העולם הוא בית משוגעים אחד גדול.

מסכים.

כל כך רדוד ומפגר להגיד "רק בארץ זה יכול לקרות" בעוד שאנחנו שומעים על מקרים בחו"ל כגון סבא שכולא את נכדיו בבית והורג אותם, על ילדים שהולכים לבית ספר וטובחים באחרים וכו'. זו אימרה כל כך פופוליסטית ודבילית.

מה עוד שהם בכלל עולים מצרפת.

גם לא הבנתי מאיפה יודע שהילדה הזו מתוקה, וממתי רוצחים צריכים "להיות מישהו". ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בארץ זה יכול לקרות ש....

המישטרה מחרטטת...שאין עונש מוות על רצח...שהחוק מגן על רוצחים ועל על קורבנות.לך תיראה מה קורה בעולם ותלמד.

בארצות הברית יש את כס המלכות לרוצחים (והמוות מ ח ש מ ל )

רק אצלנו הכל פופוליסטי..הכל רייטינג.אם לחיי ילדה אין ערך אז גם לחייך אין חכמולוג.רצח זה רצח אין על זה כפרה.רצחת תשלם ולא תלך לכלא ותחיה על חשבון

המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהגר לאפסגניסטן, מה אתה רוצה ממני?

תתחיל לבדוק את העבודות לפני שאתה מדבר.

בארה"ב יש עונש מוות במספר מדינות מאוד מצומצם.

החוק לא מגן על אף רוצח, הוא מגן על פני חשודים ברצח- וזה בכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה עונש מוות היתה הרתעה אם היתה הרתעה הפשע היה יורד ואיתו גם כמות הרציחות.

אני לא בא אליך בטענות.אני רק מראה לך שהליברליות שכה שופעת אצלנו לא מובילה אותנו למשהו טוב...לפעמים גם יד קשה של החוק לפעמים זה טוב.

אתה תיראה שהפרשה הזו תישכח מהר מאד ותבוא אחת אחריה ולמה??...כי החוק בלי שיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום ישראל הוציאה שני אנשים, מתוכם אחד חף מפשע:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%90%D7%99%D7%A8_%D7%98%D7%95%D7%91%D7%99%D7%90%D7%A0%D7%A1%D7%A7%D7%99

לדעתי אין מקום לעונש מוות על רצח אלא במקרים קיצוניים במיוחד, או לאומניים ובתנאי שיש ראיות מוצקות מאוד

דרך אגב, עונש המוות לא מרתיע רוצחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם רוצח כי הוא מטורף, אני דיי בספק אם הוא חושב על העונש שיהיה לו אחרי זה.

רדאון, תביא נתונים על זה שמה שאתה אומר נכון ואז נוכל לדבר. כרגע אתה סתם ממציא דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע.....רצח ילדה (גם אם בכתה\עצבנה- אתה יודע ככה זה ילדים) זה רצח ועל זה צריך לשלם ולא ללכת למלון 3 כוכבים על חשבון המדינה.

עד היום אסיר חי יותר טוב מישראלי ממוצע.לא משלם מיסים אוכל 3 פעמים ביום מטייל 3 פעמים ביום...למה שיהיה לו את המותרות האלה????

אם הוא רוצה יש ...רצחת - תדע שמחכה לך עונש מוות אז תחשוב פעמיים לפני זה פשוט מאד.[br]פורסם בתאריך: 26.08.2008 בשעה 16:21:08

בן אדם רוצח כי הוא מטורף, אני דיי בספק אם הוא חושב על העונש שיהיה לו אחרי זה.

רדאון, תביא נתונים על זה שמה שאתה אומר נכון ואז נוכל לדבר. כרגע אתה סתם ממציא דברים.

איזה נתונים אתה רוצה? אני קראתי את הכתבה בדיוק כמו כל אחד פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...