אם איזה חיבורים לחבר את הממיר ואת המחשב לT240? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם איזה חיבורים לחבר את הממיר ואת המחשב לT240?

zombie

Recommended Posts

מחר בבוקר אני לוקח את הT240 שלי ויש לי בחדר ממיר יאס(רגיל) ומחשב עם חיבור DVI במסך יש חיבור VGA DVI HDMI

עכשיו לשאלות...

א.אם אני עושה yes HD איך אני אחבר אותו למסך ויקבל אודיו כשהרמקולים מחוברים למחשב?

ב.כל עוד לא עשיתי yesHD זה שווה לקנות מתאם DVI לHDMI ולחבר תמחשב בכבל למסך?או שבגלל המתאם זה לא יתן כלום?

ג. כרגע יש לי כרטיס טלויזיה שנותן אופציות של הקלטה, פאווז וכו..אני לא ממש משתמש באפשרויות האלה ודרך הכרטיס טלויזיה השידור פחות איכותי...

האם לחבר את הממיר ישירות למסך?ואם כן אז איך?יש לו VGA DVI והDVI כנראה ישומש למסך.....

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר בבוקר אני לוקח את הT240 שלי ויש לי בחדר ממיר יאס(רגיל) ומחשב עם חיבור DVI במסך יש חיבור VGA DVI HDMI

עכשיו לשאלות...

א.אם אני עושה yes HD איך אני אחבר אותו למסך ויקבל אודיו כשהרמקולים מחוברים למחשב?

את הממיר HD חבר ל-HDMI ואם יש חיבורי Audio בממיר עצמו עיין במדריך שמצורף אליו בכדי לבדוק איך מחברים אותו לרמקולים חיצוניים. ידוע לי שבממיר HD של הוט יש SPIDF עבור רסיבר/כרטיס קול/לוח האם בשביל לשמוע צליל מרמקולים. בממיר HD של יס יש בו גם SPIDF למיטב זיכרוני. גם במדריך של המסך נאמר בעמוד 16 לעיין במדריך ההפעלה של ההתקן הבידורי בכדי לבדוק כיצד מחברים אותו לרמקולים.

.

ב.כל עוד לא עשיתי yesHD זה שווה לקנות מתאם DVI לHDMI ולחבר תמחשב בכבל למסך? או שבגלל המתאם זה לא יתן כלום?

אתה משתמש בכבל DVI המצורף למסך עבור המחשב בלי קשר לזה שיש לך או אין לך ממיר HD.

ג. כרגע יש לי כרטיס טלויזיה שנותן אופציות של הקלטה, פאווז וכו..אני לא ממש משתמש באפשרויות האלה ודרך הכרטיס טלויזיה השידור פחות איכותי...

האם לחבר את הממיר ישירות למסך?

ואם כן אז איך?יש לו VGA DVI והDVI כנראה ישומש למסך.....

ממיר רגיל מחברים לכרטיס טלוויזיה. ממיר HD ל- של המסך.

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך!

רק אתה יכול לפרט קצת?למה בידיוק?

נגיד לכבל מתאם DVI לHDMI למה לחבר בDVI רגיל?כי עם מתאם אני לא יקבל שום תוצאות?

ואיך אני בידיוק יכול לחבר אודיו לאותם שמחוברים למחשב שאלתי......לא לרמקולים ארים חיצוניים....

ולמה ממיר רגיל לחבר לכרטיס אם הצפיה בו לא איכותית ואפשר לקנות מתאמים לHDMI ופשוט ללחוץ על כפתור הסורס של המסך ולקבל שידור רגיל לגמריי?

בקיצור אשמח לפירוט... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך!

רק אתה יכול לפרט קצת?למה בידיוק?

נגיד לכבל מתאם DVI לHDMI למה לחבר בDVI רגיל?כי עם מתאם אני לא יקבל שום תוצאות?

ואיך אני בידיוק יכול לחבר אודיו לאותם שמחוברים למחשב שאלתי......לא לרמקולים ארים חיצוניים....

האם יש לך S/PIDF In בלוח האם (או בכרטיס קול אם קיים)? משתמשים בכבל קואקסיאלי או אופטי בשביל לחבר את הממיר HD מיציאת S/PIDF שלו אל כניסת S/PIDF שבלוח אם/כרטיס קול על מנת שרמקולים 5.1 יוכלו להשמיע צליל, כשהם מחוברים ליציאות המתאימות להם בלוח האם או בכרטיס קול. אני לא מכיר שיטה אחרת בשביל ממיר כזה. אולי לעוד אנשים מנוסים בעניין יש רעיונות נוספים. במצב בו למסך 24" יש רק DVI, VGA ו - ללא שום יציאה נוספת לצליל במסך עצמו מתפקד כמעביר אות בלבד.

13-128-059-03.jpg

ולמה ממיר רגיל לחבר לכרטיס אם הצפיה בו לא איכותית ואפשר לקנות מתאמים לHDMI ופשוט ללחוץ על כפתור הסורס של המסך ולקבל שידור רגיל לגמריי?

מה יש בממיר רגיל של יס/הוט? יציאות כגון קומפוזיט, S-Video (או Scart 21 פינים שבעזרת כבל Scart-to-Composite במסך מחשב אפשר לקבל תמונה דרך Composite שיש במסך אם קיים). עבור חלק מהיציאות הללו יש כניסות מתאימות במסכים כמו 2408WFP או 245T. אם אין כניסות כאלו נשאר להשתמש בכרטיס טלוויזיה/TV BOX (שיש להם מעבדי המשפרים את איכות התמונה. למסכי מחשב אין מעבדי ולכן מומלץ לחבר אל 24" ממיר HD, מכיוון שלא רואים תוכן SD בצורה איכותית במסכים עם רזולוצית Full-HD).

בקיצור אשמח לפירוט... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...