יש לי מספר שאלות בקשר ללינוקס Mandrake - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מספר שאלות בקשר ללינוקס Mandrake

SUBX2

Recommended Posts

עברתי על הפורום ואני רואה כי Mandrake מומלצת למתחילים:

אני יוכל להשתמש באינטרנט המהיר שלי של הכבלים?

ואיפה אני יכול למצוא את ה DRIVERS לחומרה של המחשב שלי????

מה ההבדל בין Mandrake

9 ל9.1???

תודה לכולם...............

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

בקשר לאינטרנט אני לא יודע, אני מניח שתוכל.

בקשר לדריברים, הרוב בנוי כבר בפנים ואתה רק צריך לבחור.

ההבדל בעיקר הוא בגירסת הקרנל ואני מניח שבתוכנות יותר מעודכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אז להתקין את 9.1?

אני מניח שעדיף להתקין את 9.1, אבל אני לא כל כך מכיר את מנדרייק. אני מעדיף (ותמיד העדפתי) את רד האט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

רגע אבל אם אני ירצה להתקין את R.H זה יהיה לי כל כך קשה להשתמש????

שאלה טובה...

אני לא מאמין, כבר מזמן רוב גרסאות הלינוקס הפכו להיות פשוטות לשימוש, מההתקנה ועד לשימוש שוטף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למשחקים::

אי אפשר להשתמש בקבצי EXE למשחקים כדי שאני יוכל להשתמש במשחקים בלינוקס אני צריך לחפש קבצי הפעלה שאני יחליף ארותם בקבצי ה EXE???.???

ואם כן אז איפה ניתן למצוא אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לא רק משחקים, גם תוכנות.

תצטרך למצוא תוכנה/משחק שבנויים ללינוקס. איפה למצוא, בכל מאגר תוכנות ללינוקס תמצא הכל, גם משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מערכת באמת חזקה ויציבה, אז רד-האט היא הבחירה.

מנדרייק היא סתם הפצה שנועדה להגדיל את השימוש הביתי במערכת מבוססת לינוקס, ולכן עשו אותה מאוד פשוטה... דבר זה בא על חשבון היציבות והמקצועיות. מנדרייק היא מערכת לינוקס חובבנית לכל דבר, ואילו רד-האט היא מקצועית הרבה יותר(יש יותר מקצועיות, אבל לדעתי האישית, היא הטובה ביותר).

לגבי , 90% מהחומרה במחשב שלך כנראה תזוהה ע"י המערכת באופן אוטומטי.

לגבי האינטרנט, זה תלוי מאוד איזה מודם יש לך... אם יש לך מודם כלשהו שעובד בעיקרון של אלקטל(מחובר לכרטיס רשת), אז תוכל לגלוש באינטרנט. אם אתה בכבלים, אז עוד יותר טוב, כי ההתקנה האינטרנט בכבלים היא משחק ילדים לעומת ההתקנה של ADSL .

משחקים שיש בלינוקס: America's Army, UT2003, Quake3 ויש עוד כמה נחמדים....

ולדעתי, בחר מנדרייק ושתתרגל קצת ללינוקס תעבור למערכת יותר רצינית ויציבה כמו רד-האט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם המודם שלך הוא USB אז סביר להניח שתהיה לך בעיה של מציאת דרייבר מתאים. בעיה ידועה. לגבי מה טוב יותר? השמועה אומרת שרד האט טובים יותר כשרת ואילו מנדרייק טובים יותר כתחנת עבודה או כתחנת משחקים. לגבי הרצת EXE על לינוקס, תנסו WINE. פיתרון חלקי לחלוטין עדיין בשלבי פיתוח אבל לפחות חלק מהתוכנות רצות, לאחר שינויים כאלה ואחרים, על מכונת לינוקס. תוכל למצוא יותר מידע בנושא באתר : www.winehq.com

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...