SerialATA או UMDA ATA ? השאלה הגדולה... - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SerialATA או UMDA ATA ? השאלה הגדולה...

King Of Action

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המקסטור שלי ממש לא נשמע!! הוא כבר שנה אצלי ואין הפרש ביצועים לפי תוכנות בינצ'מרק..

אני ממליץ לך על הMAXTOR כי הם תמיד היו אמינים ולא היו איתם בעיות ועוד שהוא לוקח את כל המתחרים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח למשל את ה 80 ג'יגה של ווסטרן מול ה 200 ג'יגה מאותה סדרה (JB). ה 200 ג'יגה מורכב מ 3 פלטות של 66 ג'יגה לפלטה מול 2 פלטות של 40 ג'יגה על ה 80.

כיוון שצפיפות המידע ליחידת שטח על ה 200 ג'יגה גבוהה יותר הוא גם מהיר יותר.

זו לא בדיוק אותה סדרה.

עד לפני שנה W.D השתמשו בפלטות של 20GB ככה ש 40 היה שתי פלטות, 80 היה 4 וה 120 היה כבר צפוף יותר.

בתקופה הנוכחית 40,80,120 הם זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער חברה , אבל בעקבות הרהורים חוזרים ונשנים גודל ההרדיסק ירד ממ-120 ג'יגה ל-80 ג'יגה (אותם שאר נתונים , 7200 RPM ו-8 MB CASH).

קראתי את ההשוואה באתר על שלושת ההרדיסקים וממה שהבנתי הוא שהסיגייט שלא משחק פה תפקיד בכלל...אז השאלה היא WD או MAXTOR ? ממה שהבנתי הרוב פה נוטים להמליץ על ה-MAXTOR ...אז אני חושב שאני אלך על המקסטור כי נראה לי שאת הרעש שלו (היחסי) אני לא אשמע וכי האחריות אצלו גם 3 שנים , כמו אצל ה-WD ובמיוחד כי הוא מציג ביצועים יותר טובים מה-WD . הערות , מישהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער חברה , אבל בעקבות הרהורים חוזרים ונשנים גודל ההרדיסק ירד ממ-120 ג'יגה ל-80 ג'יגה (אותם שאר נתונים , 7200 RPM ו-8 MB CASH).

קראתי את ההשוואה באתר על שלושת ההרדיסקים וממה שהבנתי הוא שהסיגייט שלא משחק פה תפקיד בכלל...אז השאלה היא WD או MAXTOR ? ממה שהבנתי הרוב פה נוטים להמליץ על ה-MAXTOR ...אז אני חושב שאני אלך על המקסטור כי נראה לי שאת הרעש שלו (היחסי) אני לא אשמע וכי האחריות אצלו גם 3 שנים , כמו אצל ה-WD ובמיוחד כי הוא מציג ביצועים יותר טובים מה-WD . הערות , מישהו ?

אממ...אם אין לך בעיה מבחינת מחיר (550 לעומת 730 בערך) אז לך על המאקסטור , אני חשבתי גם ללכת עליו אך בעקבות הירידה החדשה במחירו של ה-WD אני כנראה אלך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...