SerialATA או UMDA ATA ? השאלה הגדולה... - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SerialATA או UMDA ATA ? השאלה הגדולה...

King Of Action

Recommended Posts

התמיכה בסיריאל ב 865 ו 875 היא מובנית בצ'יפסט, אבל זה לא בא על חשבון שני הפורטים הרגילים.

הראפטור מהיר בגלל שהוא 10,000 סל"ד, לא בגלל הסיריאל (וזו גם הסיבה למחיר שלו).

מתוך כונני ה 120/7200/8MB הקיימים המקסטור הוא המהיר והמרעיש ביותר, הסיגייט הוא השקט ביותר וה W.D הוא הזול ביותר ודי שקט.

מבחינת אמינות אין הרבה הבדל, למרות שה W.D הוא היחידי שמגיע עם 3 שנים אחריות בלי תוספת תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי את ה W.D והיה לי לכמה שעות את המקסטור כדי להעביר ממנו מידע וההבדל היה מורגש לטעמי.

אם אתה מאלו שיש להם 8 מאווררים 80 מ"מ 5000 סל"ד זה לא משנה לך, רק אם המחשב שלך שקט יחסית אתה תרגיש את זה.

הסיגייט נותן ביצועים טובים לפי הבנצ'מארקים, אבל לא יכול להגיד מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות ועוד כמה שאלות :

1. הכונן של הוא עם 8 מגהבייט קאש ? או שהם עדיין לא הוציאו כוננים עם 8 מגהבייט קאש ? בכלל ממה שהבנתי הסיגייט לא משחקים פה תפקיד ...

2. אתה בעצם אומר שזו שאלה של רעש מול מהירות ? כלומר ה-MAXTOR שהוא עושה רעש יותר מה-WD אך נותן ביצועים יותר טובים מול ה-WD שיותר שקט מה-MAXTOR אך נותן ביצועים פחות טובים ממנו ?

3. יש לי במחשב 4 מאווררים של 80 מילימיטר . מה אתה אומר , אני ארגיש את המקסטור ?

תודה על עזרתך הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה לא כדאי לך לקנות כי הם לא משהו נפוצים.

עכשיו המקסטור אולי מהיר בכמה מילי-שניות מהW.D אבל הW.D בא עם 3 שנים שבכוננים קשיחים משחקים תפקיד חשוב מאוד.

אני אישית חובב של W.D אז הייתי ממליץ לך עליהם.

אבל בשורת הסיכום לא משנה מה תיקנה לא תצטער, תעשה אן דן דינו וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איפה אתה קונה , היום הרבה מאוד חנויות (אמינות) נותנות על כל כונני ה-8M שלוש שנות אחריות !

אם תלך על המאקטור 80GB הוא יותר מהיר מה-WD 80GB , בקשר ל-120 אני לא בטוח !

זאת סידרה שונה של מאקסטור , הייתי ממליץ על WD :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות ועוד כמה שאלות :

1. הכונן של הוא עם 8 מגהבייט קאש ? או שהם עדיין לא הוציאו כוננים עם 8 מגהבייט קאש ? בכלל ממה שהבנתי הסיגייט לא משחקים פה תפקיד - תקנו אותי אם אני טועה ...

3. יש לי במחשב 4 מאווררים של 80 מילימיטר . מה אתה אומר , אני ארגיש את המקסטור ?

מישהו יכול לענות על השאלות הנ"ל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל בין 80 ל 120, זה אותו הרדיסק עם עוד פלטה.

זה כמו שתגיד אין הבדל בין 80 ל 40, זה אותו הרדיסק עם פחות פלטה.

הוא התעניין לגבי ה 120 והם מאוד מוצלחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פה אתה צודק. הכוונה היתה שאין טעם לחפש ספציפית השוואה בין כונני 120GB כי המבחנים זהים לאלו של 80GB מאותה סדרה.

זה כמו עם , ביצועים וגודל הם שני פרמטרים שונים. ברגע שבחרת את הסוג תבחר את הגודל בלי קשר בין שני הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , מסקנות שלי :

הסיגייט לא בא בחשבון .

הבחירה היא בין המקסטור ל-WD . אני צרי לדעת בוודאות איזה כונן נותן ביצועים יותר טובים ושוב , שימו לב אנחנו מדברים על כונן של 120 GB עם 8 MB CASH . עזבו אותכם מסדרות אחרות .

אחריות - שניהם 3 שנים .

רעש - ממה שהבנתי המקסטור לא עד כדי כך מרעיש ואני חושב שהוא לא יציק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פה אתה צודק. הכוונה היתה שאין טעם לחפש ספציפית השוואה בין כונני 120GB כי המבחנים זהים לאלו של 80GB מאותה סדרה.

זה כמו עם , ביצועים וגודל הם שני פרמטרים שונים. ברגע שבחרת את הסוג תבחר את הגודל בלי קשר בין שני הדברים.

קח למשל את ה 80 ג'יגה של ווסטרן מול ה 200 ג'יגה מאותה סדרה (JB). ה 200 ג'יגה מורכב מ 3 פלטות של 66 ג'יגה לפלטה מול 2 פלטות של 40 ג'יגה על ה 80.

כיוון שצפיפות המידע ליחידת שטח על ה 200 ג'יגה גבוהה יותר הוא גם מהיר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

נישמע הגיוני למדי אני מסכים איתך, המסקנה ממה שאמרת היא שהמחט נעה פחות= פחות שחיקה, אני צודק?

ANYWAY תקח את מה שיותר זול, אתה לא תרגיש הבדל לא בביצועים ולא ברעש בין שני הHDים ולכן קח את מה שיותר זול ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...