קצת מבולבל בקשר לכל גרסאות האודיג'י 2 , מה קורה פה ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת מבולבל בקשר לכל גרסאות האודיג'י 2 , מה קורה פה ?

King Of Action

Recommended Posts

בעקבות רצון לקנות כרטיס קול משובח שיהיה האודיג'י 2 הסתכלתי קצת מסביב וגיליתי להפתעתי שיש משהו כמו 5 גרסאות שונות של הכרטיס .

מה קורה פה ? מישהו מוכן להסביר מה ההבדלים בין כל כרטיס בסדרה ?

1. AUDIGY 2 -

700 ש"ח.

2. AUDIGY 2 PLATINUM -

1100 ש"ח .

3. LIVE PLATINUM AUDIGY -

1000 ש"ח.

4. LIVE PLATINUM AUDIGY EX -

1300 ש"ח.

5. CREATIVE EXTIGY - מה זה הכרטיס הזה בכלל ?

כל המחירים לפי ה"דובים".

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. Audigy 2 - כרטיס קול מסדרת Audigy סדרה 2 תומך ב6.1 (כולל חיבור 1394)

2. Audigy 2 Platinum - כרטיס קול מסדרת Platinum ו Audigy סדרה 2 תומך ב6.1 מיועד בעיקר לעריכת אודיו כולל פאנל (אופטי, אלוגי 1394 ועוד).

3. Live Platinum - כרטיס קול מהסדרה הישנה של הPlatinum תמוךב5.1 ומיועד לבעיקר לעריכת אודיו כולל פאנל (אופטי, אלוגי 1394 ועוד).

4. Live Platinum Audigy EX - כרטיס קול מסדרת Platinum ו Audigy תומך ב5.1 מיועד בעיכר לעריכת אודיו וכולל פאנל חיצוני אם חיבורים (אופטי, אנלוגי, 1394, ועוד).

5. Creative Extigy - כרטיס קול חיצוני מסדרת Extigy תומך ב5.1 (כולל חיבור אופטי,ואנלוגי).

6. (אני הוספתי את זה) Creative Audigy 1 - כרטיס קול מסדרת Audigy סדרה 1 תומך ב5.1 (כולל חיבור 1394)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , אז אני אחדד את הדרישות שלי :

אני גיימר מושבע , כמו כן שומע המון מוסיקה וגם רואה סרטים במחשב . אני מעוניין באיכות הסאונד הכי גבוהה שאפשר להשיג . אני לא עורך סאונד . אני לא צריך כרטיס קול חיצוני . אני צריך FIREWIRE .

מערכת הרמקולים שתצטרף לכרטיס - Z680 .

מהו הכרטיס המתאים ביותר בשבילי ?

ועוד שאלה :

מה הכוונה פאנל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפאנל יש מספר יציאות בקידמת המחשב זה נוח כי יש שם יצאת נוספת שאפשר לשלוט על הווליום שלה בפנל בלי קשר למחשב

יש שם יצאה נוספת של מיקרופון שגם היא נשלטת בפנל יש שם יצאה וכניסה של SPDIF יצאה כניסה דיגיטלית

יש שם כינסה ויצאה לMID כניסה ויצאה אופטית ואפשר לשלוט בה בשלט

אם הדברים האלה מדברים אלך כך את הPLATINUM אם לא ככה את הרגילCREATIVE AUDIGY 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנל נשמע לי ממש נחמד אבל כתבת בהודעה הקודמת שלך שהכרטיס הזה (PLATINUM) שיש בו את הפאנל מיועד בעיקר לעריכת אודיו ואני כאמור לא עורך אודיו אז מה קורה פה ?

ועוד שני שאלות :

1. איכות הסאונד בכל הכרטיסים של האודיג'י 2 שווה ?

2. ואם כן , איך איכות הסאונד של האודיג'י 2 מול ההרקולס GTXP 7.1 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנל נשמע לי ממש נחמד אבל כתבת בהודעה הקודמת שלך שהכרטיס הזה (PLATINUM) שיש בו את הפאנל מיועד בעיקר לעריכת אודיו ואני כאמור לא עורך אודיו אז מה קורה פה ?

ועוד שני שאלות :

1. איכות הסאונד בכל הכרטיסים של האודיג'י 2 שווה ?

2. ואם כן , איך איכות הסאונד של האודיג'י 2 מול ההרקולס GTXP 7.1 ?

בקשר לפאנל זה מיועד לעריכה אבל בעיקר זה באנדל אשיר בחיבורים שטובים לכל דבר בעיקר אם אתה רוצה לחבר רסיבר מיני דיסק או כל דבר אחר וזה מאוד נוח ושימושי.

1. הכן איכות האודיו של של הכטיס Aduigy 2 (בכל הגרסאות) שווה בהחלט.

2. אני לא שמעתי את הHercules GTXP 7.1 - Live אבל אם (לדעתי) הוא היה כל כך טוב הוא היה "הולך" טוב יותר מהמתחרים (לא שזה קורא עכשיו).

שוב אני חוזר לדעתי לך על Auigy 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסברים , סקטור וגם על ההמלצה אבל אני חושב שאני אלך על ה-AUDIGY 2 PLATINUM .

רק שאלה אחת :

אילו סוגי יציאות יש לכרטיס (ה-PLATINUM) ?

סוגי היציאות הם: 1394 FireWire, אופטי, קוקסיאלי וכמובן חיבור אנלוגי (אדום לבן).

כמו שאמרתי מקודם ההבדל בין הAudigy 2 Platinum לAudigy 2 Platinum EX הוא הפאנל בAudigy 2 Platinum הפאנל נכנס על היציאה של 1/2 5 להלן:

845header.jpg

ובAudigy 2 Platinum EX הפאנל הוא חיצוני ויותר מעוצב (כמובן)להלן:

846header.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...