smasung t240 vs Asus MK241H vs Dell e248wfp - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

smasung t240 vs Asus MK241H vs Dell e248wfp

zombie

Recommended Posts

המסך ישומש לצפייה בטלויזיה(יש לי בין היתר גם כרטיס טלויזיה)אני מעוניין שיהיה חיבורHDMI ליאסHD המסך ישומש גם לסרטים ומשחקים בעיקר

איזה הכי מומלץ ממסכי ה24 עד 2100 שקל?

נ.ב מה לגביי smasung 245bw?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי אלו משחקים אתה רוצה להפעיל עם הכרטיס ב-24".

אתה יכול להתרשם מכאן אודות ביצועי פריימים ברזולוציה הטבעית עבור משחקים שונים עם הכרטיס שלך.

ה-ViewSonic Q241Wb משתלם יותר לשימוש העיקרי משחקים מאשר שאר ה-24" TN, אך תצטרך לרכוש עבורו כבל DVI, כי לפי מפרטים שלו נראה שכבל כזה לא מסופק. החיסרון הוא אחריות קצרה בשנה מהסטנדרט המקובל, אבל בזכות זאת המחיר נמוך בכ-300 ש"ח מה-Samsung T240 אשר הגירסה שלו ה-T240HD בעלת השהיית תמונה קצת גבוהה בממוצע 48ms. אין ביטחון שה-T240 יהיה מעולה למשחקי FPS מהירים.

ל-Q241wb יש זהות חיצונית מוחלטת למסך אחר iolair MB24W, שאין לו בכלל השהיית תמונה וגם בו קיימת רולטת פאנלים VA/TN . ל-Q241wb יש כיום פאנל TN בגירסאות החדשות שלו עם מספר סידורי S/N: QY807480xxxx = AU Optronics TN Film panel כאשר לישנה היה מספר סידורי אחר S/N: QY807450xxxx = Samsung S-PVA panel

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=710473

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להריץ משחקים ברמה של 4 וGRID יש לציין שיש לי כרטיס אז המסך ישמש הרבה לטלויזיה....

ומה בעצם יותר כדאי?הויו סוניק או הסאמסונג?אפשר קצת יותר פירוט?

בקיצור אני מחפש מסך 24 שישמש לצפייה בסרטים ומשחקים....איזה מסך הכי כדאי בתקציב של עד 2000?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק עם פורום כרטיסי מסך את השאלה לגבי הכרטיס והמשחק. תוכל בכל מקרה להוריד פילטרים + AA לפני ירידה לרזולוצית 1680X1050 וגם כך ברזולוציה הנמוכה יותר הגודל של המסך מפצה אותך.

והבנתי שלסאמסונג T240 יש כניסת HDMI האם אני יוכל לחבר ממיר יאסHD בDVו באותו הזמן ולקפוץ בין מחשב לטלויזיה?

את הממיר HD אתה מחבר ל-HDMI ואת המחשב ל-DVI ולא ההיפך. ל-T240 יש מקש Source על מנת לעבור מכניסה לכניסה.

אתה צריך להבין שאין הבדל כזה משמעותי באיכות תמונה בין TN ל-TN באותו גודל במידה שיש לשניהם אותו גודל של מכלול צבעים, ולשני המסכים הנ"ל יש אותו גודל של מכלול צבעים, שהוא תואם לתקן sRGB. כדאי יותר ה-Q241wb אלא אם כן ה-300 ש"ח הנוספים שווים עבורך בשביל לקבל עם ה-T240 אחריות ארוכה יותר. פער משמעותי באיכות תמונה, כולל בדיוק בצבעים וקונטרסט טוב יותר שלה, תקבל אם תקנה את ה- 2007FP 20" לא-רחב, אם תבקש אותו עם פאנל S-PVA. ה- טיפה עולה יותר מהתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Sasmung T240 טוב מה-E248WFP ו-MK241H באיכות תמונה, מכיוון שיש לו מכלול צבעים שתואם את תקן sRGB.

אגב, אם לא בעיה בשבילך להוסיף עוד 750 ¤ ל-2100 ה-2408WFP יביס אותם בצורה משמעותית בניגודיות והשחור שלו יותר אמיתי וגם זווית הצפייה האנכית שלו אינה מוגבלת בכלל עבור תנוחת ישיבה נמוכה. אולי אין לך רגישות להשהיית תמונה וכמו רבים אחרים תיהנה ממנו במשחקים. את הרגישות אפשר לבדוק במשחק מהיר עם 2408WFP בתצוגה של חנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ה-Sasmung T240 טוב מה-E248WFP ו-MK241H באיכות תמונה, מכיוון שיש לו מכלול צבעים שתואם את תקן sRGB.

אגב, אם לא בעיה בשבילך להוסיף עוד 750 ¤ ל-2100 ה-2408WFP יביס אותם בצורה משמעותית בניגודיות והשחור שלו יותר אמיתי וגם זווית הצפייה האנכית שלו אינה מוגבלת בכלל עבור תנוחת ישיבה נמוכה. אולי אין לך רגישות להשהיית תמונה וכמו רבים אחרים תיהנה ממנו במשחקים. את הרגישות אפשר לבדוק במשחק מהיר עם 2408WFP בתצוגה של חנויות.

רק שהיום זה להוסיף (בערך) 1700 ל-1700...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...