זקוק לכ-HD חיצוני לגיבוי,500GB עד 400 ש"ח.מתלבט בעיקר בין שניים. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לכ-HD חיצוני לגיבוי,500GB עד 400 ש"ח.מתלבט בעיקר בין שניים.

xtract1

Recommended Posts

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=19344

זה הראשון. ראיתי שיש עליו שנתיים אחריות,מחיר של 400 ש"ח וכו'. כעיקרון אני הולך לשים עליו דברים לגיבוי בלבד מכל המחשבים שיש בבית (חמישה מחשבים).

היתי שמח לפירוט איך זה עובד,בחיים לא היה לי כונן חיצוני לגיבוי. הוא פועל תמידית? אני מחבר אותו/הוא פועל רק כשאני מעביר אליו או ממנו חומר?

השני הוא חדש,שיש עליו ביקורת ב-YNET שכדאי לכם לקרוא :

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6469&perur=2&t=14&c=213

אותה תקופת אחריות,אותו המחיר.

אני הולך לחבר אותו ב-USB2. יש עוד הערות? הארות? חידודים לגבי אופן העבודה? המלצות? הכל יתקבל בברכה.

היתי שמח להכרעה בין השניים,או המלצה למשהו אחר עדיף.

אין יותר מדי דרישות מלבד אמינות ומהירות יחסית,הוא לא הולך לעבוד כל הזמן אלא פחות או יותר לגיבוי ראשוני וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש WD 320GB MY BOOK

לבינתיים אני ממש מרוצה.

שקט,מקורר טוב,ועושה את העבודה.

הוא עובד רק כאשר הוא מחובר לחשמל ובחיבור .

מצד אחד זה יתרון ומצד שני זה חיסרון.

חיסרון:מעצבן כל פעם לחבר לחשמל כדי לגבות משהו.

יתרון: בחיבור לDVD עובד מעולה ללא בעיות בזכות הספק הפנימי שלו.

HD שאין להם חיבור לחשמל כמו הPASSPORT של WD עושים הרבה בעיות עם חיבור לDVD ומצריכים לקנות ספק חיצוני.

אגב יש את הMY BOOK בגירסא שמגיעה עם ,E SATA וFIREWIRE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך כי אין לי FW וכו'..

בכל אופן לגבי ה-WD שלך.

איך עניין הגיבוי? זו תוכנה? האם קלה? האם ניתן לבחור ולשנות אותה לפי צרכיי?

לגבי עניין ה- אני חייב להגיד שלא הבנתי כ"כ על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנה שמגיעה של אבל לא השתמשתי בה.פשוט עשיתי העתק הדבק מהמחשב.

לגבי הDVD, אני קניתי את הHD בשביל גיבויים לסרטים ותמונות מהמחשב

ואז אני פשוט מחבר את הHD לDVD הביתי והוא עובד בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת דרך יבואן מסודר, באמת?

אם הוא יקנה מחנות סבירה רגילה, זה לא נקרא "יבואן מסודר"?

דוגמה: קנה מוצר של לוג'יטק דרך מעתק ותקבל אחריות גדולה יותר, ובמקרה של פגם - החלפה בחדש בלבד( מעתק לא מתקנים).

את אותו המוצר קנה דרך לא יבואן מסודר (רשמי) ודבר לקיר אם יש לך בעיה.

דוגמה שניה: קנה מעבד של לא דרך יבואן/מפיץ מורשה(איסטרוניקס וחיון) ואין לך אחריות של . :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מבין, וכל מי שיסביר לי אני אגיד לו תודה רבה, איך לעזאזל למשל ה-LACIE האלה (ולא רק הם) מצליחים למכור דיסק חיצוני במחיר זהה או אפילו נמוך בחלק מהמקרים מהמחיר של הדיסק הפנימי שהוא בנוי עליו. הרי בתוך המארז הזה יש דיסק של של 500 GB והוא לבדו עולה אותו דבר או יותר. מעורר חשד...

תעלומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת על:

ברור שהם קונים במחיר יותר נמוך. אבל אתה חושב שהם ימכרו לך את המרכיב הזה בלי אותו הרווח כמו על דיסק פנימי רגיל רק בגלל שפה הוא בא עם אריזה?

באותה המידה יכלו פשוט לקנות מלא דיסקים פנימיים רגילים של חברה גדולה ולמכור אותם במחיר יותר נמוך. חחח...

כמה קיבלת בפסיכומטרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני או מה? או שאתה צוחק? אתה לא מבין מה הנקודה?

אפילו אם הם היו מקבלים את הקופסה בחינם ממתן בסתר, עדיין לא הגיוני שהם מוכרים את כל החבילה במחיר יותר נמוך מהמחיר של הדיסק הפנימי המקורי שעליו הכל בנוי.

לא משנה איזה כמויות הם קונים. היצרן המקורי של הדיסק, שמוכר אותו בתור דיסק פנימי רגיל לא קונה אותו בכלל מאף אחד, הוא מייצר אותו בעצמו במחיר אפסי, ועדיין הוא עולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...