המדריך למשתמט - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדריך למשתמט

Dark Respect

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בן 16 וחצי ואני לא הולך להתגייס בגלל שאני לא רוצה למות!

you_suck.jpg

איך לעזאזל אתה חי עם עצמך? לא רוצה להתגייס.....

מה כל חייל בצה"ל נהרג במהלך השרות? או שמוות זה תנאי שחרור?

אחת הסיבות המפגרות ביותר שאפשר להמציא, אתה כנראה פשוט לא מבין שהמציאות במדינה שלנו לא מאפשרת לאנשים לא לשרת, שכל אחד צריך ואפילו חייב(!!) לתרום את חלקו, בין אם הוא רוצה או לא...

וחוץ מזה, כמו שכבר אמרו, The only thing certain in life is death.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפה הבאת את הנתון שזה סביר מבחינת הצבא לוותר עכשיו על כל כח האדם הנשי, כח אדם לא מבוטל כלל וכלל?

נתונים יש רק לראש אכ"א ועוד מספר קודקודים בצה"ל, אבל לא צריך להיות קצין בדרגת תת-אלוף כדי לדעת שצה"ל לא בדיוק נלחם על כל בחורה. עובדה. הצבא יודע טוב מאד באיזה קלות עשרות אלפי נערות חילוניות כשירות לחלוטין לשירות צבאי מלא מקבלות פטור, אבל עדיין לא עושה כלום בנידון. הצבא מוכן לוותר בכזאת קלות כי לא צריך אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא מוכן לוותר עליהן כי הן זבל אנושי, ואם במקצועות הלחימה שהכי צריך הן לא תורמות אז הוא מעדיף 70% עם בעיות מוטיבציה בינוניות מאשר 100% עם מלחמה יומיומית

אותו דבר עם עבריינים ובנים עם קב"א נמוך מאוד מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה דיון פתחתם פה

לדעתי האישית משתמטים צריכים לעמוד לדין בגין בגידה ופגיעה בבטחון המדינה

על כל אחד מאיתנו החובה האזרחית שלו להגן על המדינה בכל דרך שהוא יכול ולא שאני אומר זאת בתור פטריוט טהור אלא מתוך הצורך הדחוף שלנו בהגנה

אותו פישר פעור שכתב פה שהוא לא רוצה למות בשביל מדינה שלא שמה על האזרחים שלה,מתנצל.להביא לך אולי שטיח אדום?קוויאר?

ברוך הבא למציאות,העולם לא כזאת סוציליסטי כמו שאתה חי לך בעולם הקטן שיצרת לך והמציאות היא שהמדינה שלנו קשה מהרבה בחינות אבל עדיין צריך לתת ולתרום כל אחד לפי רצונו ולפי יכולתו

פציפיסט?לא בא לך לקחת חלק במסגרת צהל שתוקפת?אין בעיה לך לשירות לאומי

תקריא סיפורים לילדים חולי סרטן,אני רוצה לראות פציפיסט שטוען שזה עדיין משרת את המערכת,כי אחרת אותו אחד שיגיד כזה דבר הוא אידיוט שלא מבין כלום מהחיים שלו

אותם ערסים?מתייחסים אליהם לא נכון,הם ישראלים וישראלים כדרך הטבע ברגע שהם מרגישים שהם מעל כולם אז הם עושים משו,תנו לפישרים האלה לחשוב שיש להם כוח בידיים,שיהיו באפסנאות שיבינו כמה חשוב שהם משגיחים על הציוד ודואגים לו ובלעדיהם אין בסיס.

נכון,כוח אדם יעיל עם מורל זה מצרך נדיר היום וכל השאר סתם שעושים מה שאומרים להם והם ראש קטן העיקר לעוף משם אבל עם קצת דימיון מעוף ויצירתיות אפשר להגיע לאנשים,עובדה שאחרי מלחמת לבנון השנייה כמות המתגייסים לקרבי עלתה בצורה מפתיעה ואולי האמון בצבא אבד עדיין אותם צעירים הגיעו עם מורל מרקיע שחקים ומוטיבציה לשרת את המדינה

אז פישר,אתה לא רוצה למות?לך תמצוץ לימון ועל הדרך תנקה מטבח או שניים

הסכנת מוות הכי גדולה שלך שם היא שסיר ייפול עליך או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אתה לוקחים את פה את אלה שלא רוצים\לא מתאימים לשרת קצת יותר מדי

יש לי חבר שהיום השתחרר על 21 ובצדק,הצבא הרס לו את החיים

היה לו פעם כסף עכשיו כבר אין לו

פעם לא היה נוגע בסיגריה,ועכשיו הוא מוריד פקטים כול יום

נדפק בבסיס מחורבן,עם גו'ב מחורבן בזבז שנתיים מהחיים שלו על כלום ויותר מזה גם פגע בעצמו כדי לצאת מהבסיס המפגר שהוא היה בו.

תתחילו לקלוט שיש אנשים שעם כול הכבוד למדינה לא יכולים או לא רוצים ובצדק לשרת,

מבחינתי אנשים שלא עושים כלום בצבא,אין להם טעם להיות בצבא,חבל עליהם וחבל על השיבוץ שצה"ל הביאו לו.

אני לא אומר שכול בן אדם צריך להשתמט,אם אני יהיה גו'בניק ויגיע למצב שאני צריך לנקות אסלות,יתהפך העולם אני לא מנקה אסלות של צה"ל במשך 3 שנים כדי כך לקבל על זה תעודה.

אישית בהתחלה רציתי להוריד פרופיל,אבל לא הורדתי אני מחכה לגיוס שלי ומקווה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחילו לקלוט שיש אנשים שעם כול הכבוד למדינה לא יכולים או לא רוצים ובצדק לשרת,

מבחינתי אנשים שלא עושים כלום בצבא,אין להם טעם להיות בצבא,חבל עליהם וחבל על השיבוץ שצה"ל הביאו לו.

לא רוצים לשרת?ובצדק?איך זה צודק בידיוק?

בוא נתחיל מזה שמבחינה פסיכולוגית זה שבירת של כמה שלבים פסיכולוגים ואפשר אף להגדיר אותו כמצב של סטייה מנורמת הנפש בגלל החשיפה האינטנסיבית לסגנון חיים ומשמעת אחרים בזמן כזה קצר

לא יעזור כלום,כל חייל צריך להתרגל למציאות,יש כאלו שיכולים לעשות זאת וכאלו שפחות

ושוב אני מעלה חזרה את האופציה של שירות לאומי.יש הרבה דברים דפוקים בצבא וביניהם ההבנה שלהם כלפי חיילים כאלו והאטימות לגבי השירות לקהילה אבל לבוא ולהגיד שיש אנשים שנפשם עדינה אז הם לא ישרתו בצבא

מה יהיה הלאה?מבחני עדינות לחיילים?לבדוק האם הם רגישים לצהל או לא?

לוקחים כל אחד לא משנה מה

ותגיד לי בבקשה,אותו חבר חיפף בבדיקות הפסיכוטכניות שלו ובפרופיל?הוא לקח ברצינות את שאלון ההעדפות והתפקס לעצמו על היעד שלו בצבא?

הוא כבר מההתחלה החליט שהוא בא לשירות בסבבה להכיר אנשים לחיים ולצאת משם אדם אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 16 וחצי ואני לא הולך להתגייס בגלל שאני לא רוצה למות!

אתה רציני?

יש לך קטנוע בחתימה. אני מניח שיש לך רשיון נהיגה או שאתה מתכוון להוציא מתישהו?

לפי הסטטיסיקות, יש יותר הרוגים בתאונות דרכים מאשר בפעילויות צבאיות.

ו-kentaro, זה לא תכנית כבקשתך.

גם אני מרגיש "מבוזבז" בצבא בתפקיד שלי (כמו בערך כל החיילים בבסיס שלי).

רוב הסיכויים שתגיע למצב של ניקוי אסלות. זה לא בית מלון. (וד"א גם לוחמים עושים את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו-kentaro, זה לא תכנית כבקשתך.

גם אני מרגיש "מבוזבז" בצבא בתפקיד שלי (כמו בערך כל החיילים בבסיס שלי).

רוב הסיכויים שתגיע למצב של ניקוי אסלות. זה לא בית מלון. (וד"א גם לוחמים עושים את זה).

תראה,הצבא מבחינתי זה גוף צבוע,הוא יודע לדבר הרבה ולהבטיח הרבה,אבל גם אם תבוא אליו בבקשות ועם תעודות הוא יגיד "אין מה לעשות הידע האזרחי שלך לא אומר כלום בצבא"

וזה דרך אגב ציטוט מדוייק של הקצין מיון שדיברתי איתו,

ותשמע אם יש לך תפקיד באמת כזה מבוזבז אז זה לגמרי תלוי לשיכולך אם אתה רוצה להמשיך או להשאיר את הניקיון בבסיס לחברת ניקיון כלשהי...

אין לי ספק שזאת לא תוכנית לפי בקשתך,אבל יש גבול אתה לא חושב?

אני רציתי לתרום לצבא בתחום שאני טוב ומצליח בו,במקום זה קיבלתי פחות או יותר זין,למזלי יצאתי מקרבי אחרת בכלל הייתי בצרות,אבל מצד שני הפסדתי שירות שהיה יכול להועיל גם לי ופי כמה וכמה לצבא,

הבעיה הכי עיקרית של הצבא היא שהוא לא יודע לנצל את כוח האדם שמגיע אליו,זה כול כך פשוט.

וברגע שהם יצליחו אם בכלל לתקן את זה,אתה תראה את אחוזי ההשתמטות יורדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא משתדל לנצל את כוח האדם ביעילות האפשרית, אבל זו בעיה לנצל אותו בצורה נפלאה כשצריך לטפל בכמויות כאלו. תחשוב שצריך לטפל במאות אלפי אנשים, הדרך היחידה לעשות את זה היא ע"י מנגנון ביוקרטי, והוא לא מושלם. אבל למרות זאת הוא טוב כמה שאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...