מערכות הרמקולים הכי טובות שיש : אילו ? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכות הרמקולים הכי טובות שיש : אילו ?

King Of Action

Recommended Posts

לפי דעתי (הזולה) תנסה למצא מערכת 5.1 של BOSE לקולונוע היא דיי טובה למחשב

ולוקסאון זבל (חרא איכות , חרא בנייה ועוד ועוד)

ולפי דעתי (היקרה) לך על ה 680

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתי הולך על הקליפש.

חברה עם קצת יותר ניסיון ברמקולים מאשר לוג'יטק ולדעתי החלקים בקליפש איכותיים יותר.

בכל מקרה- איזה מהן שלא תקנה אני בטוח שתהיה מרוצה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב יש לקריאטיב אפשרות להתחרות בלוג'יטק ובקליפש.

לפחות לא כרגע.

ממש לא,

אני למשל אם ההיתי להולך לקנות רמקולים בטווח זה של מחיר לא ההיתי חושב על חברה אחרת מאשר (גם בטווח מחיר נמוך יותר כנ"ל),

יש לי Inspire 5300 + Audigy ואני מאוד מרוצה מהם מכל הבחינות (במיוחד שאני חושב שמערכת הזאת עלתה לי כולל הכל 1100 שקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחום המחירים המודבר אין לקריאטיב אף מוצר שמתחרה בכבוד מול הלוג'יטק או קליפש.

ממש לא,

לא סתם הם החברה המובילה ביותר בתחום הזה,

כדאי לך לעיין בביקרת הזאתי (למרות שעדין לא נראה לי שתשתכנע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

קריאטיב החברה המובילה בייצור רמקולים?

הרמקולים שלהם בינוניים פלוס נקודה.

החברות הנחשבות ביותר לרמקולים למחשב- KLIPSCH, , ALTEC LANSING ומדי פעם יוצא איזה סט איכותי מכל מיני חברות.

לקליפש יש גם הכי הרבה ניסיון, הם מפתחים כבר איזה 60 שנה ואי אפשר להתעלם מהKLIPSCH HORN המדהים שהוא אחד הרמקולים הגאוניים ביותר שנוצרו אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אבל המספרים מהידים בעד עצמם תשאל בכל חנות מחשבים כל שהיא ויגידו לך כולם פה אחד "Creative הם הרמקולים הכי נמכרים והכי מתשלמים שיש היום"

אני לא בא להגיד שה Altec Lansing, וKlpsch גרועים אני פשוט אמרתי שהם לא משתלימים יחסית למחיר שלהם,

קח לדוגמא את הLogitech Z-540 מול הCreative Inspire 4400 אני בתור אחד ששמע את שניהם אני ממליץ הרבה יותר על הCreative ושניהם באותו סביבות מחיר.

שמתחילים לדבר על מחירים גבוהים כמו 2000 ומעלה אני מבטיח לך ששנינו (תקן אותי אם אני טועה) לא שמענו את Altec Lansing ADA890 ואת הCreative Inspire 5700 ובמיוחד לא את ההLogitech Z-680 אז ככה שאנחנו לא יכולים להגיד איזה יותר טובים ויותר איכותיים,

הכל על סמך מידע שאנחנו יודעים ומשמועות,

אז מבחינתי הדיון הזה בנינו נסגר כי זה סתם חבל על הודעות שמנוגדות אחד מהשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אבל המספרים מהידים בעד עצמם תשאל בכל חנות מחשבים כל שהיא ויגידו לך כולם פה אחד "Creative הם הרמקולים הכי נמכרים והכי מתשלמים שיש היום"

אני לא בא להגיד שה Altec Lansing, וKlpsch גרועים אני פשוט אמרתי שהם לא משתלימים יחסית למחיר שלהם,

קח לדוגמא את הLogitech Z-540 מול הCreative Inspire 4400 אני בתור אחד ששמע את שניהם אני ממליץ הרבה יותר על הCreative ושניהם באותו סביבות מחיר.

שמתחילים לדבר על מחירים גבוהים כמו 2000 ומעלה אני מבטיח לך ששנינו (תקן אותי אם אני טועה) לא שמענו את Altec Lansing ADA890 ואת הCreative Inspire 5700 ובמיוחד לא את ההLogitech Z-680 אז ככה שאנחנו לא יכולים להגיד איזה יותר טובים ויותר איכותיים,

הכל על סמך מידע שאנחנו יודעים ומשמועות,

אז מבחינתי הדיון הזה בנינו נסגר כי זה סתם חבל על הודעות שמנוגדות אחד מהשני.

אתה גם יכול להיכנס לכל אחת מהחנויות האלה ולשאול את האנשים שם מה זה גריז טרמי, או מה זה CAS ותראה מה הם יענו לך.

מי בכלל מקשיב למוכרים המפוטמים של החנויות האלה? הם מבינים במחשבים כמו אחותי (והיא בכיתה ה').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול להיכנס לכל אחת מהחנויות האלה ולשאול את האנשים שם מה זה גריז טרמי, או מה זה CAS ותראה מה הם יענו לך.

מי בכלל מקשיב למוכרים המפוטמים של החנויות האלה? הם מבינים במחשבים כמו אחותי (והיא בכיתה ה').

אמרתי את זה בכוונה,

הכוונה היתה שאפילו מוכרים טיפשים ומטופשים כמו המוחרים כיום בחניות המחשבים בארץ יודעים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...