בקשה ממשתמשי הפורום - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה ממשתמשי הפורום

maverick

Recommended Posts

כנראה שבOFF TOPIC בפורום מחשבים אתה חייב לדבר על מחשבים.

מה לא קשור NEO למחשבים? הוא חי בתוך מחשב, כל היכולות שלו נמצאות בתוך מחשב אז זה אם לא קשור למחשבים?

אבל מה קשור נושא לעד כמה מלכת היופי שלנו מכוערת לנושא? מלכת היופי שלנו היא יפה, יש לה יופי של הבחורות האלה שמציירים באנימה היפניים, ממש כזה, היא בובה, כזאת מלכת יופי צריכה להיות, לא איזה כוסית מהרחוב כמו אילנית לוי (כאלה טובות רק לדבר אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה הנה, תראו מי שמדבר!!

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=7;action=display;threadid=38793

אל תגיד אחרי זה אנשים עושים פה ספאם.

זאת הפעם הראשונה שראיתי תר'אד שלא היה כ"כ צריך להנעל (לפי דעתי), שננעל.

וואלה, לדעתי, חייבים להפסיק להיות רצינים כל הזמן, ולא רק מחשבים, אולי יש פה אנשים שהם רק רוצים רצינות ורק מחשבים,

אבל אני בטוח שהרוב לא, ובגלל זה יש את פורום OFF-TOPIC, ששם סתם משוחחים גם אם זה דברים שטותיים כמו, NEO VS SUPERMA

תרד בעלי החיים, תרד מלכת היופי ועוד... לדעתי שימשיכו ויהיו עוד תרדים כאלו.

נכון שיש יוזרים שהם מעכרים את האווירה בפורום, וצריך להזהיר אותם ואם הם עושים זאת פעם שנייה אז נותנים להם BAN לשבוע או משהו

דומה, אבל חאלס זה פורום OFF-TOPIC!

אני גם חושב כמוך ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

כנראה שבOFF TOPIC בפורום מחשבים אתה חייב לדבר על מחשבים.

זה מגוחך מה שאמרת למעלה!!!

מבלי לפגוע, אבל תרגום מדוייק של Off Topic = מחוץ לנושא!!

והנושא של האתר הוא: מחשבים, אז הפורום הזה נועד למשהו שמחוץ לנושא האתר!

ואגב...זה נכון שמלכת היופי היא יפה, אבל לא יפה עד כדי כך שמגיע לה להיות מלכת היופי..., היו יותר יפות ממנה.

הת'רד ננעל עקב, איך לומר, סטיה "קלה" מנושא הת'רד המקורי לכיוונים שהפורום לא מיועד להם.

MiniMizer.. , מעניין, האם הכוונה ל-קמצן קטן?

אל תיקח את זה אישית אני סתם צוחק איתך ;D

אפילו אתה רשמת שהסטייה היא קטנה...אז למה לנעול? לפי דעתי התר'ד הספציפי הזה לא היה צריך להנעל..אבל זו דעתי.

אבל בסך הכל, הצוות של האתר הזה עושה עבודה טובה ובדרך כלל לא נועלת/מוחקת הודעות ללא סיבה.

ואגב, אני לא קשור לצוות של HWzone....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheTool זאת הייתה הנקודה שלי אמרתי את זה בצחוק, זה היה בכוונה מגוכך!

:kopfpatsch: שמעת פעם עלי אירוניה, פרדוקס, הומור וסרקזם?

אם לא כדאי לך לראות בטלביזיה איזה סדרה קומית חוץ משמש או לקרוא איזה ספר או אפילו אתר בדיחות, לך זה יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב ככה קודם להזהיר לחכות עד התגובה הבאה של כותב הת'רד אם הוא לא שינה כותרת או מה שביקשו ממנו רק אז לנעול, זהנ לא פייר כלפי משתמשים חדשים שנועלים להם תת'רד בלי שהם יקבלו הזהרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי אתם יודעים שאף מנהל/מודרייטור לא נועל בלי אזהרה או בלי סיבה מוצדקת. לבוא בטענות זה קל. אם כל אחד ישתדל יותר הפורום ייראה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה מאוד עניין של זמן גם (ד"א - עד יום ראשון ב8 בבוקר שידור מחזורי של הפרקים של הסדרה הכלה הזו [מי שלא רוצה באן שישתוק ;D ] יש כבר מיום חמישי בערב) אם יש דיון ספאם אחד פעם בתקופה אז הרבה פעמים אומרים "מילא" אבל זה מאוד צרם בשבוע האחרון כי זה היה אוסף של כמה שרק תפחו ותפחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמוריד ת'רמה לפורום זה שכל אחד ניכנס לאזישהו דיון רואה שגיאת כתיב וישר ביגלל שגיאת כתיב אחת הוא גונב את הדיון ומציף אותו בכול מיני הודעות וירידות שכתוב שם:תיראה איך אתה כתוב או לך לאיבחון או לך תילמד בבית ספר או תילמד לאיית ואז תחזור.

עכשיו זה דבר מאוד לא יפה להגיד על מישהו.

למה אתם פשוט לא אומרים לו את זה בפרטי?

מה הקטע שלכם? הבנו תקטע.......... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...