עשיתי OC למעבד , ואני לא מבין למה הוא לא יציב - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי OC למעבד , ואני לא מבין למה הוא לא יציב

SomeoneUknow

Recommended Posts

היום עשיתי OC למעבד שלי (E6600 ) ממהריות של 2.4GHZ ל3.1GHZ .

עכשיו אני מפעיל את התוכנה OCCT , בCustom רק על CPU לשעה ואחרי כמה דקות רשום לי COD4 CRASHED ולדעתי הכל תקין ויציב .

עכשיו המתח של המעבד 1.3 והמתח של הגשר הצפוני הוא 1.4 אם אפשר לייצב את הOC ואתם יודעים איך , אז תודה רבה לעוזרים .

עכשיו עוד שאלה , לא הבנתי כלום מהקטע של הזכרונות , אני לא יודע איך לחלק ל1:1 כמו שאנשים עושים יש לי פשוטים של TWINMOS 2GB בDUAL CHANNEL ואני נכנס לביוס ולא יודע איך , יש לי לוח P5KC אז אם אתם צריכים אין לי בעיה להביא .

תודה רבה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, נשמח לדעת מה המהירות של הזכרונות שלך. אם מדובר בזכרונות 667, או 800 אבל מחלק 1:2, הרי שכרגע אתה נמצא קצת מעל לתדר שבו הזכרונות אמורים לעבוד ויכול להיות שזה מה שגורם לבעיות.

יחס הזכרונות אמור להיות באותו עמוד בו נמצאות הגדרות התדר למעבד.

אם ביחס 1:1 עדיין יש בעיות (או אם יש לך 800), תוסיף להם 0.05 וולט ו0.02 למעבד, ותראה אם עדיין יש בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחס של 1:1 ב3.6GHz הוא יהיה רק בFSB של 400 ועל כן התדר של הזכורונת יעמוד על 800 ולכן כעת כל עוד הוא לא ב3.6 הזכרונות לא יכולים להגביל אותו (כל זה בהנחה שבאמת יש לו של 800) ביחס של 1:1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DRAM FREQUENCY תכנס ותחליף מAUTO ל1:1.

די, חלאס. אנשים, תתחילו גם להתבונן במסך שלכם מדי פעם. כבר אומרים לך "באותו מסך בו אתה מכוון את התדר למעבד". כתוב על המסך,

FSB FREQUENCY

PCIE FREQUENCY

DRAM FREQUENCY - הממ, משהו שנראה באופן מחשיד כמו "תדר RAM", לא?

DRAM TIMINGS - עוד משהו מחשיד... כתוב "תזמוני RAM" שבמקרה מכוונים על 5-5-5-15...

אני תוהה איפה באמת התדר של הזכרונות עשוי להיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, קודם כל אם הוספת מתחים לכל מיני דברים תחזיר אותם למצב הקודם כי מה שמגביל אותך זה הזכרונות.

אם אתה מצליח להגיע ל3GHz על 1:1 אז תוסיף מתח לזכרונות.

אם אתה נתקע לפני 3GHz אז תוסיף מתח למעבד ובנוסף מתח לזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי מתח לגשר הצפוני ל1.4 , למעבד ל1.35 .

ועכשיו אני משנה את הDRAM אני אגיד לכם מה קורה :P

תודה על העזרה [br]פורסם בתאריך: 22.08.2008 בשעה 13:38:22

אני מצטער על הדאבל .

אבל הנה תמונה מהDRAM FREAUN N משהו . .. . .

img3904ve1.jpg

img3904ve1.e5c2538feb.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אצלך בביוס זה טיפה אחרת. הFSB כרגע הוא 350, כלומר ביחס 1:1 מקבלים תדר זכרון 350 (אמיתי), שזה 700. תבחר את זה (שים לב שאם אתה משנה את הFSB גם האופציות בתפריט הזה ישתנו בהתאם), וכנראה שבכל זאת תצטרך לתת עוד קצת מתח לזכרון (אבל נסה קודם בלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי ב3GHZ עצמו אז העלתי ל1.35V . עכשיו אני מוריד גשר צפוני (אני מתכוון שם על AUTO)

ואני לא מוצא את הזכרונות ! זה מטריף אותי !

המתחים של הזכרונות איפה שהמתחים של המעבד, תעלה תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...