סקר : עד כמה אתם מרוצים מפורום כרטיסי מסך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : עד כמה אתם מרוצים מפורום כרטיסי מסך?

Guarding angel

עד כמה אתם מרוצים מפורום כרטיסי מסך?  

2812 הצבעות

1. 1. עד כמה אתם מרוצים מפורום כרטיסי מסך?

Recommended Posts

אחלה פורום, יש פה אנשים עם המון ידע ששמחים לעזור. יש לי רק הערה אחת שמנעה ממני לתת 10: קורה פה לא מעט שמנסים לדחוף לאנשים כאן כרטיסים מצויינים אמנם, אבל מעבר לצרכים שלהם. לא כולם הם , ולא בהכרח צריך להמליץ על הכרטיס הכי חזק שנכנס בתקציב. יש פה כמה חברה שמתקשים להפנים את זה (והכוונה גם אלי :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורום ממש נחמד וכיף יש הרבה מה לילמוד והרבה מה לישאול , תמיד יעזרו לך (אלה עם כן זה נושא חרוש) ויש פה אחלה אנשים .

דבר אחד לא אהבתי זה את זמניי התגובה בלילה אבל זה רק אני שגולש פה בשעות הקטנות של הלילה (או בבוקר )

נ.ב (לא קשור לסקר ) Guardian Angel אתה משחק bf2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי 7-8..

בסה"כ אחלה פורום,עוזרים,רוצים לתרום וכו'...

ה"בעיות" לדעתי מסתכמות באמת כשבהרבה מקרים יש דחיפת כרטיסים חזקים מעל ומעבר לצורך של האדם.

אנשים רואים כותרת שרשום "דרוש כ.מסך עד 1000 שקל" וישר ממליצים על 4850..

אם היו קוראים את תוכן ההודעה היו רואים שזה מחשב להורים והם צריכים סה"כ משחקים קלים לנכדים או לילדים הקטנים.

זה קורה הרבה,וחבל. אנשים ככה מבזבזים הרבה כסף לחינם.וזה לא לעניין.

ה"בעיה" השניה היא,אנשים שנורא רוצים לתרום ולעזור - אבל איך אומרים? הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות.

מדובר ברוב המקרים באנשים צעירים,או חדשים או סתם אנשים שלא הספיקו לצבור ידע ברמה מספיקה. ואותם אנשים מרגישים חופשיים להמליץ לאחרים על ולקבוע עובדות וזה דבר שהורס את הרמה,גורם לבזבוז כסף ולהרבה בלבולים וכו'.

אז ההצעה שלי לגבי אלו האחרונים - אחלה שאתם רוצים לתרום. אבל לפני שעוזרים לאחרים צריכים להיות בעלי ידע,לדעת עובדות ולעבוד קשה בלקרוא תגובות,ללמוד מאחרים ולקרוא מאמרים.

זה לא כ"כ פשוט להמליץ על - ואם אתם חושבים שאתם יודעים ולא בטוחים,חכו עם זה קצת,תקראו עוד טיפה,תשכילו ורק אז..

העניין הזה פשוט גורם לחוסר מקצועיות משווע,ולהרבה עוגמת נפש.

ראיתי לא פעם אנשים שממליצים על 3870 לבנאדם שרוצה כ.מסך למשחקים כבדים,או על 8800GT שלא משתלם למשל וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי 7-8..

בסה"כ אחלה פורום,עוזרים,רוצים לתרום וכו'...

ה"בעיות" לדעתי מסתכמות באמת כשבהרבה מקרים יש דחיפת כרטיסים חזקים מעל ומעבר לצורך של האדם.

אנשים רואים כותרת שרשום "דרוש כ.מסך עד 1000 שקל" וישר ממליצים על 4850..

אם היו קוראים את תוכן ההודעה היו רואים שזה מחשב להורים והם צריכים סה"כ משחקים קלים לנכדים או לילדים הקטנים.

זה קורה הרבה,וחבל. אנשים ככה מבזבזים הרבה כסף לחינם.וזה לא לעניין.

ה"בעיה" השניה היא,אנשים שנורא רוצים לתרום ולעזור - אבל איך אומרים? הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות.

מדובר ברוב המקרים באנשים צעירים,או חדשים או סתם אנשים שלא הספיקו לצבור ידע ברמה מספיקה. ואותם אנשים מרגישים חופשיים להמליץ לאחרים על ולקבוע עובדות וזה דבר שהורס את הרמה,גורם לבזבוז כסף ולהרבה בלבולים וכו'.

אז ההצעה שלי לגבי אלו האחרונים - אחלה שאתם רוצים לתרום. אבל לפני שעוזרים לאחרים צריכים להיות בעלי ידע,לדעת עובדות ולעבוד קשה בלקרוא תגובות,ללמוד מאחרים ולקרוא מאמרים.

זה לא כ"כ פשוט להמליץ על - ואם אתם חושבים שאתם יודעים ולא בטוחים,חכו עם זה קצת,תקראו עוד טיפה,תשכילו ורק אז..

העניין הזה פשוט גורם לחוסר מקצועיות משווע,ולהרבה עוגמת נפש.

ראיתי לא פעם אנשים שממליצים על 3870 לבנאדם שרוצה כ.מסך למשחקים כבדים,או על 8800GT שלא משתלם למשל וכו'..

חוסר מקצועיות מתחיל בזה שכאשר לא בודקים את מפרט המערכת והתקציב. דבר שחוזר על עצמו פעמים רבות מידי.

לשם כך אני נכנס לתמונה.

אני מעיר לא פעם לאנשים על חוסר מקצועיות ומלמד אותם.

אל תשכחו שכ90% מהמשתמשים כאן לא בדיוק נותנים עזרה אלא מבקשים עזרה בעצמם.

בשביל זה אנחנו נמצאים ותמיד שמחים לענות על שאלות לא משנה כמה חפרו על זה.

בנוגע לזה שדוחפים מוצרים,זו גם תופעה שצריך למגר אותה.

אין דבר כזה שאין אלטרנטיבות למוצרים.

בהחלט יש צדק בדברכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי ב7-9

והבעיות הן...

1) קצת מעצבן אותי הרעיון של דחיפת כרטיס מסך לפי רזולוציה ("4850 למסך 19'? מעל ומעבר!!"), נכון שרזולוציה זה חשוב, אבל תתפלאו שגם כרטיס כמו זה לא תמיד מצליח להרים מושלם כל משחק שיש. חוץ מזה שדי מובן שבעל הכרטיס יחליף מסך בבוא הזמן.

2) והכי מעצבן - אנשים (לא תמיד חדשים) פותחים נושאי השוואות בין כרטיס לכרטיס (תרדים כמו "איזה כרטיס יותר טוב") למרות שהשאלה עצמה חוזרת על עצמה פשוט בלי סוף בפורום, וזה פשוט מתיש כי כל פעם יבוא עוד אחד כזה. מה שאני מבקש זה קצת יותר אכיפה ממנהלי הפורום, זה הכל ;)

חוץ מזה כמובן אחלה של פורום כמו רוב הפורומים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי 7-9 ואפרט. ועכשיו אפרט..

7-9, לכיוון ה9 במתן מענה לבעיות של אנשים (למרות כל הבעיות שציינתם, שאין ספק שהן גורעות קצת)

אבל יותר לכיוון ה7 מבחינת תוכן שהוא לא בעיות של אנשים.

וזו הערה בעיקר למנהלים שאחראים על התוכן, אולי אפשר גם למנות עוד אנשים שיהיו אחראי תוכן,

או למצוא דרך "לדחוף" ולדרבן אנשים להוסיף עוד תוכן מעניין.

יש המון עדכונים/חדשות/טכנולוגיות חדשות, ונכון שיש סיקורים על דברים חדשים, אבל לדעתי אפשר לרענן בקצב

יותר מהיר את רשימת הסטיקי של הפורום, יש שם דברים די עתיקים, למרות שחלקם עדיין רלוונטים.

וגם אפשר לתת סיקורים וחדשות ולינקים לדברים מעניינים בנושא גם בלי סטיקי, אבל עדיין, שזה יהיה קצת

יותר מלינק וציטוט, לתת אולי תרגום של עיקרי הדברים, חוות דעת אישית, דברים שיתפתחו לדיונים מעניינים.

(שוב, אני לא אומר שאין, יש, אבל בהתחשב בקצב שדברים מתעדכנים בעולם, אפשר שיהיה יותר)

סך הכל הפורום באמת במצב מעולה, עוד קצת פוש בעניין התוכן יכול להכניס קצת יותר עניין חוץ מפתרון לבעיות של משתמשים.

עריכה, עוד משהו קטן, לפעמים עדיף לפתוח לנושאים מסויימים טופיק חדש מאשר לשמר את אותו טופיק על גבי 40 עמודים, בייחוד

אם הוא מתחיל לסטות ולגלוש.

ככה תמיד יותר קל למשתמשים שעוד לא השתתפו בדיון להכנס אליו, וגם יותר נוח לרכז את המידע.

ככה שאם יש איזה משהו שיכול ליהיות קשור לטופיק שכבר קיים, לפעמים עדיף לפתוח אותו בטופיק חדש מאשר להמשיך

טופיק ישן עם 35 עמודים... זה גם משהו שיכול לעזור לריענון המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם לא מנהל פורום אבל אני מנהל פורום אחר ולכן אני יכול להרשות לעצמי לענות לכם...

לגבי עניין האכיפה,זה סופר קשה ומתיש. בפורום ענק כמו יש עשרות דיונים ביום שלא נדבר על כמות ההודעות בתוכם.

כשיש אדם אחד או שניים שאחראיים על הכל,ואלו אנשים לומדים/עובדים/בעלי משפחות והרבה פעמים הכל ביחד - זה כמעט בלתי אפשרי.

אני יודע עליי,שאני אומנם מנהל יחיד אצלי אבל הפורום שלי יחסית קטן וכמה קשה לי לעבור על הכל.

לגבי עניין הכרטיסי מסך והרזו' - אני לא מסכים.

ברוב המקרים אנשים מרוויחים מזה. אנשים באים ורוצים 4870X2 ובסוף יש להם מסך 17/19 ופשוט חבל על הכסף שמתבזבז לו.

אתה כ"כ בטוח שאנשים יחליפו מסך בקרוב? זו טעות...

יכול להיות שממש לא מזמן הוא קנה 19" חדש אז למה שיחליף? וכידוע לך מתישנים בצ'יק - ככה שגם אם עוד שנתיים יקנה 22" זה כבר כנראה מאוחר מדי כדי לנצל את הכ.מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הדוגמא שנתת יותר עוזרת מאשר מזיקה.

הרבה אנשים חושבים ש-4870 ממש נחוץ להם. הכרטיס הוא סופר חזק ויכול להחזיק ברזו' גבוהות והגדרות גבוהות.

אם מישהו לא מגדיר עצמו כ"גיימר כבד" אין שום טעם בכרטיס לדעתי. 4850 כ.מסך מאוד חזק,שיכול להחזיק בקלות ברוז' של 22" משחקים חדשים רבים.

אולי הבעיה היא ב-Crysis אבל כל אחד יעשה את השיקול,אם בישביל משחק אחד או שניים הוא מוכן להוסיף עוד 50% במחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורום באמת על רמה לפחות ברובו אנשים עם ידע והמון מוטיבציה לעזור למרות שיש פה כל מיני אנשים קטנוניים שמחפשים להראות שנגיד חברה כזו או אחרת יותר טוב למרות שלא.

בקיצור פורום על רמה שימשיך ככה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורום על רמה, לחצתי בטעות על5-7 אבל התכוונתי ל7-9

הבעיה היחידה שמעצבנת אותי בכל פעם שאני נכנס לפורום זה כמות הסטיקים!

אם אפשר להוריד קצת סטיקים זה יהיה טוב

חוץ מזה אחלה פורום, ואחלה מנהלים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי 5-7 לדעתי 7

למה?

לדעתי כדי שאנשים ישתפו יותר חומרה חדשה שהם מקבלים בת'רדים כדי לידע....

אולי אפילו להקים מאגר סקירות...

זה גם ימנע שאלות שחוזרות על עצמן...

בכל אופן אני מאוד מרוצה מהפורום, באמת אחד האהובים עלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...