צריבות נפסקות באמצע - Samsung SH-S203D - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבות נפסקות באמצע - Samsung SH-S203D

Ghtm

Recommended Posts

היי - מספר שאלות:

- אחרי שקראתי את דיון המומלצים פה החלטתי לקנות את הצורב הנ"ל.

כשאני צורב בעזרתו (משתמש ב-IMGburn), בהרבה מהמקרים הצריבה פשוט נעצרת באמצע - הפס של ה-Device Buffer יורד ל-0, המנורה שעל הכונן מפסיקה להבהב וקצב הצריבה יורד ל-0.

נכון לעכשיו הבעיה מתרחשת עם כל סוג מדיה שניסיתי - DVD+R, DVD+R DL ו-CD-R. אחרי שהצריבה נעצרת הכונן לא נפתח עד שאני עושה ריסטרט למחשב, ולפעמים המחשב נתקע. לא קופצת שום הודעת שגיאה.

התקלה לא מתרחשת כל הזמן, אבל היא מתרחשת באחוז גבוה מהפעמים ונמאס לי לשרוף דיסקים. כשאני מנסה לצרוב את אותו דבר פעם נוספת אם הצריבה נפסקת שוב היא בד"כ נפסקת באותו אחוז כמו הצריבה הזהה שנפסקה לפניה.

לקחתי את הכונן לחנות והחליפו אותו אבל אותה בעיה מתרחשת גם עם הכונן החדש, ולכן אני חושב שאולי הבעיה היא אצלי במערכת איפושהו או בהגדרות.

אין לי מושג מאיפה להתחיל, אז אודה מאוד לעוזרים.

- אחרי ששיניתי BookType של מדיה כלשהי, איך אני יכול לבדוק שהוא אכן שונה?

- כשאני צורב עם IMGburn ומגדיר קצב צריבה של X1 או X2.4 אני רואה שבפועל הצורב עובד בקצב X4. זה בסדר/איך אני מטפל בזה?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחבר את הכונן לחיבור SATA אחר בלוח אם.

ייטב אפילו אם תנתק כוננים אופטיים אחרים כולל HDD במקרה ויש(שאינם כוללים את מערכת ההפעלה כמובן)

נסה גם לצרוב בלי ששום דבר יפעל ברקע, ואפילו טוב אם תפעיל מחדש במצב SAFEBOOT

start> run> msconfig> boot.ini> ושם תסמן בV את SAFEBOOT.

לאחר הבדיקה ואם זה אכן לא עוזר, תבטל את הV ותפעיל מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי חיבור וגם כבל, לא עזר - אחרי צריבה מוצלחת אחת של CD-R ניסיתי לצרוב DVD+R שנפסק באמצע.

אין לי כוננים מיותרים לנתק, HDD אחד הוא מערכת ההפעלה ועל השני נמצאים קבצים כבדים לצריבה (אין אפשרות להעביר ל-HDD השני).

ניסיתי כשאין פעילות ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מההתחלה -

איזה סוג קבצים אתה צורב?

האם הבעייה התחילה רק לאחרונה או הייתה מאז ומתמיד?

ניסית לצרוב בעזרת תוכנה אחרת? נרו למשל?

*אל תצרוב מתחת ל4x, זאת המהירות האופטימאלית לצריבת סרטים \ משחקים על , מהירות מתחת ל4 לא תעזור בכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

לא נפתרה הבעיה. אחרי 3-4 דיסקים שנצרבו בהצלחה שוב קרתה התקלה.

אני צורב בעיקרון כל מיני קבצים... התקלה לא מתרחשת רק עם סוג ספציפי. מה שכן, נראה שהיא מתרחשת עם צריבות בנפחים גדולים.

ניסיתי גם נרו וגם IMGBurn, התקלה מתרחשת בשתי התוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...