שאלה תאורטית בנושא מסע בזמן - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה תאורטית בנושא מסע בזמן

דיוגנס

Recommended Posts

מכונת זמן שדיברתי עליה היא...טלסקופ.

כשאנחנו מתסכלים על כוכב בטלסקופ אנחנו בעצם רואים אותו כפי שהוא היה לפני כמה שניות/דקות. אם וכש ימציאו טלסקופים יותר משוכללים שדרכם יכולים להתבונן למרחקים אדידרים, נראה את הכוכבים כפי שהם היו לפני כמ שנים. תחשבו על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכונת זמן שדיברתי עליה היא...טלסקופ.

כשאנחנו מתסכלים על כוכב בטלסקופ אנחנו בעצם רואים אותו כפי שהוא היה לפני כמה שניות/דקות. אם וכש ימציאו טלסקופים יותר משוכללים שדרכם יכולים להתבונן למרחקים אדידרים, נראה את הכוכבים כפי שהם היו לפני כמ שנים. תחשבו על זה...

אתה טועה! זה לא שניות או דקות, אלא שנים, עשרות שנים ומאות שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להיסתכל על עבר.

תחשבו על זה שהיינו יכולים לעבור את מהירות האור.

אז היינו טסים לכוכב שהוא מליון שנות אור מאיתנו ומיתבוננים ממנו על כדור הארץ ורואים מה היה פה לפני מליון שנה xD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או רעיון אפילו יותר טוב...

הייתי קונה שווארמה בלאפה מניח אותה על שולחן

ואז כול יום הייתי חוזר אחורה ב 10 שניות מהזמן שהנחתי אותה על השולחן והייתי לוקח אותה לעתיד לאכול וככה הייתי חוסך מלא כסף בגלל שתמיד הייתי אוכל את אותה השווארמה.

או רעיון אפילו יותר טוב...

הייתי חוזר אחורה ונותן לעצמי GFORCE 280 להתקין בפנטיום 3 שהיה לי פעם.... (כן כן זה לא תומך)

אבל זה יהיה מגניב לראות את הפנטיום 3 עולה באש אחרי שאני יתקין את הכרטיס מסך :silly::xyxthumbs::screwy::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להיסתכל על עבר.

תחשבו על זה שהיינו יכולים לעבור את מהירות האור.

אז היינו טסים לכוכב שהוא מליון שנות אור מאיתנו ומיתבוננים ממנו על כדור הארץ ורואים מה היה פה לפני מליון שנה xD.

אפשר לעבור את מהירות האור ואף עשו את זה כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...