סיקור אישי על Tempest, לדעתי יש כמה שצריכים. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיקור אישי על Tempest, לדעתי יש כמה שצריכים.

SleepingSky

Recommended Posts

אז ככה, המארז אצלי כבר חודש, עם המחשב החדש, ולכן מגיע לכם סיקור.

אז בואו נתחיל.

מראה חיצוני - המארז מאוד יפה, מסוגנן, אין פינות חדות, נוח.

בנייה פנימית - חומרים די פשוטים, הספק למטה - אהבתי, סידור כבלים ממוצע.

קירור - מצוין, המארז עצמו קר וה6 מאווררים באמת עובדים מעולה, אוויר חם לא ישאר שם.

שקט - המארז טיפה אקוסטי ולא בנוי מחומרים מבודדים, הוא לא מרעיש, אבל לא הייתי יושן איתו.

אבק - פתרונות האנטי אבק לא עובדים כל כך טוב, ויש לו נטייה לאבק אבל על המארז בלבד, בפנים עוד לא ראיתי באמת אבק.

מקצועיות - המארז לא ברמה עולמית, אבל תועלת VS מחיר, אחלה של דבר.

אשמח לתת עוד תגובות ותשובות לשואלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי כמה בגוגל, זה נראה לי מאותו סט

http://img241.imageshack.us/img241/9627/dscn0032ba0.jpg

http://img165.imageshack.us/img165/7264/dscn0037la3.jpg

http://img503.imageshack.us/img503/379/dscn0052op7.jpg

היה איזה קישור לדף בעברית, יש מצב זה מאתר בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות את המארז הזה בזמן הקרוב אך אני לא יודע מספר דברים....

1.האם אפשר לישון בלילה עם מארז כזה הוא ברחק 1.5 מטר אם זה חשוב...

2.ראיתי סירטון שאנשים שמים אורות led(לא המאוררים)זה בא עם המארז?

3.בקשר לסידור כבלים....אני יכול לבקש מהחנות כמו tms להרכיב את המחשב ככה שהכבלים יהיו מסודרים?ולא יהיה בלאגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא לא מרעיש, אבל אני לא הייתי יושן איתו, אין מה לעשות הוא לא חרישי.. ואני לא ממש רגיש לרעשים...

2. לא.. הלדים היחידים באים עם המאווררים הקדמים והמאוורר הצדדי, וזה אחלה של לדים, עושים אור על כל המחשב.

3. סביר להניח שאתה יכול לבקש, אבל הסידור כבלים לא הכי טוב בו.. יש עם סידור כבלים יותר טוב.

דרך אגב, אני מרוצה מהמארז, החסרונות שלו אצלי הם לא חסרונות... כי סידור הכבלים אני עשיתי, אני לא יושן איתו באותו חדר, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים כאלו מבורכים ואני רק מצר על כך שאין עוד טיפה השקעה.

אני מניח ששמתם לב,אבל העלתי סטיקי חדש שאמור לרכז את הביקורת שלכם. לצערי לא היתה ולו פנייה אחת אליי בנוגע לעניין.

כשאני רואה שכן יש רצון מסוים לתת את חוות דעתכם על מארזים/ספקים - זה גורם לי אפילו יותר לתהות מדוע אינכם פונים אליי בנושא.

העניין יסב לכם הרבה גאווה לדעתי,ובעיקר יעזור לכל הקהילה בכלל ולקהילתנו בפורום ספקים ומארזים בפרט.

אם הסיבה היא פחד מחוסר מקצועיות הביקורת שלכם - הסירו דאגה מלבכם.

קודם כל,זה באמת לא כזה קשה לעשות ביקורת קצרה עם מס' .

ודבר שני,אף אחד לא הולך לקטול אותכם או לעשות לכם חיים קשים.

אז אני אנצל את הבמה פה כדי להזכיר לכולם. הביקורת שלכם יהיו מבורכות ויהוו כלי עזר רב וחשוב מאין כמוהו.

דיון כמו שניפתח פה,עם היה מכיל קצת (ולא מגוגל,אלא מהמציאות) ועם קצת יותר פרוט (כמה שורות על כל נושא) היה יכול בקלות להכנס לסטיקי.

בכל אופן,ח"ח על הכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח ששמתם לב,אבל העלתי סטיקי חדש שאמור לרכז את הביקורת שלכם. לצערי לא היתה ולו פנייה אחת אליי בנוגע לעניין.

כשאני רואה שכן יש רצון מסוים לתת את חוות דעתכם על מארזים/ספקים - זה גורם לי אפילו יותר לתהות מדוע אינכם פונים אליי בנושא.

העניין יסב לכם הרבה גאווה לדעתי,ובעיקר יעזור לכל הקהילה בכלל ולקהילתנו בפורום ספקים ומארזים בפרט.

אז אני אנצל את הבמה פה כדי להזכיר לכולם. הביקורת שלכם יהיו מבורכות ויהוו כלי עזר רב וחשוב מאין כמוהו.

דיון כמו שניפתח פה,עם היה מכיל קצת (ולא מגוגל,אלא מהמציאות) ועם קצת יותר פרוט (כמה שורות על כל נושא) היה יכול בקלות להכנס לסטיקי.

בכל אופן,ח"ח על הכוונה.

וואו.

אתה משכנע טוב ויודע מה לומר.

בשבוע הקרוב אני אעשה חוות דעת אישית על כל נושא ואצרף תמונות, חכה להודעה בפרטים כדי להוסיף את זה לסטיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן,ח"ח על הכוונה.

אין לי בעיה לנסות לעשות על ה RAIDMAX O2 שלי (הגרסא עם המאוורר 23CM בצד). השאלה אם יש טעם.

מה שגם, אין לי מושג איך לעשות ביקורת למארז, ואשמח לדוגמא של ביקורת חובבנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני לא בצות ביקורת.

אבל חסרות ביקורת באתר? ועד כמה שזכור לי היתה לא מזמן על מארז - עיינו שם.

כמובן שזה לא צריך להיות באותה רמה או קרוב,אבל תקבלו את הרעיון הכללי.

שמעו,כמובן שהיה נחמד אם היו לנו נחמדים אבל אנחנו מדינה קטנה ונוטלת מדהימים באופן עקרוני.

לכן אם יש מארז מעניין במחיר סביר כמובן שאפשר לעשות. כמובן לשאול אותי לפני כן. אם מישהו מחליט לעשות על 6A19 - לדעתי זה קצת מיותר.

אבל על הארמור אפשרי,על ה-O2 גם אפשרי..למה לא..הוא אומנם זול וכו' אבל מעניין באמת לדעת איך הוא בקטגורית המחיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...