ברזיל. דונגה הביתה. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברזיל. דונגה הביתה.

YarYar

Recommended Posts

ברזיל הפסידו לארגנטינה 3-0 בחצי גמר, והם סיימו את המשחק עם 9 שחקנים.

עזבו את זה, מה שבאמת מעצבן זה איך שהם שיחקו. הם התחפשו לאיטליה (שלפחות איטליה עושה הגנה טובה ויודעת לצאת למתפרצות ולתת את הגולים)

וסיימו מחצית בלי לבעוט לשער.

בטעות הם נתנו 2 קורות במחצית השניה - אחת בעיטה חופשית של רונאלדיניו ואחת בעיטה מרחוק של נבאס.

מה שווה ברזיל בלי הכדורגל היפה?

פשוט שיחקו מגעיל. אם אני נשיא ההתאחדות של ברזיל, עכשיו שולח את דונגה הביתה.

מאמן פחדן.

אפילו בלי מאמן השחקנים היו משחקים הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הוא שיחק הגנתי מדיי בשביל ברזיל.מכאן ועד השחיטה שעושים לו.זה מאמן בסגנון קשטן.שחכתם איך הוא לקח את הקופה?לדעתי צריך לתת לו זמן.למונדיאל ממילא יעלו.אגב לא הבנתי למה אין לברזיל עוד מאמן לאולימפית?חסר תקציב כנראה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שזה אולימפיאדה ולא קופה/מונדיאל. מישהו זוכר מי לקחה אולפיאדה שעברה? וזו שלפניה? נראה לי בכלל לא ידעתי שהיה כדורגל באולימפידה לפני סידני(או שלא היה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו "גאונים", התעוררתם עכשיו?

ברזיל מתחילת "עידן דונגה" נראית כמו אחותה האירופאית פורטוגל, רק בגרסתה הדפנסיבית.

רק מלחשוב על ה"קופה" האחרונה אני מקבל בחילה מהשוד שהיה שם.

נקמה זו נקמה, יריבות זו יריבות, גם אם זה באולימפיאדה שכדורגל זה לא הענף העומד בראשה.

בסה"כ ההבדל היה שארגנטינה ניסתה לשחק כדורגל וברזיל לא.

גול מקרי של ברזיל והיה נגמר 1-0 עם בונקר מארץ הבונקרים ואלמלא הגול המקרי של ארגנטינה היינו מגיעים לפנדלים.

אה וכן, מסי, תשמור על הרגליים ילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להפסיד ויש להפסיד.

להפסיד לארגנטינה עם מסי וכל החברה זה בסדר.

אבל להיכנס עם ברזיל (!!!) לבונקר בשביל לסחוט 0-0 או במזל לתת גול זה דבר שפשוט אסור לעשות.

בגלל זה דונגה צריך לעוף, לא בגלל ההפסד.

אשכרה ברזיל שעד עכשיו שיחקה את הכדורגל הכי יפה בעולם סיימה מחצית בלי בעיטה אחת לשער.

לא הגיעו למצבים בכלל.

הם צריכים לשחק בשביל לנצח ולא בשביל לא להפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי אתה צודק.אל תשכח שמול מסי אין הרבה סיכוי.בטח אם רונאלדיניו איך שהוא עכשיו.לדעתי בונקר במשחק הזה היה הגיוני.רק היה צריך קשר אחורי טוב נוסף במקום רונאלדיניו.ופאטו בחוד.האמת גם אני נגעל מהכדורגל של דונגה אבל זה לא אומר שהוא לא יודע מה הוא עושה.אלוף עולם בכל זאת.אחד הקשרים החכמים של ברזיל לדורותיה.אתה זוכר איך הוא שיחק ב94?זה מלך.אף אחד לא עובר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי אותו בלייב...

רק כמה משחקים בשידור חוזר וגם לא הרבה.

עם כל הכבוד למסי, לבד הוא לא יכול לקחת קבוצה כמו ברזיל.

ודונגה אולי היה שחקן ענק, אבל הוא חושב כמו קשר אחורי ובברזיל אסור שיהיה להם מאמן כזה שינטרל שחקנים כמו דייגו, רונאלדיניו וכל החברה.

לברזיל יש שחקנים אפילו יותר טכניים מארגנטינה, אבל מה זה שווה כשלא נותנים להם לשחק?

ולמה הוא שם רק חלוץ אחד שבוא נגיד את האמת, לא ברמה הכי גבוהה לבד בשפיץ?

מה הוא יכול לעשות מול 2 בלמים ועוד שיש גיבוי של מסצ'ראנו או גאגו?

הרי זה ברור שמי שלא כובש סופג בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...