מעוניין לרכוש 2408 בפנדה - התייעצות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש 2408 בפנדה - התייעצות

meowmix

Recommended Posts

אתה מודע לעניין עם העדכון קושחה?

לא ידוע מתי יגיע העדכון לארץ, אבל אני מאמין שבקרוב. NOTEBOOKCLUB אמרו לי שאין להם מלאי בכלל, ויגיע רק עוד שבוע בערך, כך שיכול להיות במשלוח הבא כבר יגיע העדכון (למרות שזה לא סביר כל כך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעניין עם העדכון קושחה?

לא ידוע מתי יגיע העדכון לארץ, אבל אני מאמין שבקרוב. NOTEBOOKCLUB אמרו לי שאין להם מלאי בכלל, ויגיע רק עוד שבוע בערך, כך שיכול להיות במשלוח הבא כבר יגיע העדכון (למרות שזה לא סביר כל כך).

אני בהחלט מודע אבל יצאתי מההנחה שייקח חודשים עד שהעידכון יהיה זמין בארץ.

כמו כן, אינני משחק משחקים אונליין אז בכלל לא ברור לי אם צמצום ה input lag הוא רלוונטי מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הINPUT LAG הוא לא דווקא במשחקי אונליין, אלא בכל דבר.

אפילו בתזוזה של העכבר אתה יכול לשים לב לINPUT LAG , למרות שאני ממש לא מבחין בכך בתיעוד של העניין בסרטונים בYOUTUBE, לא כל בן אדם שם לב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אני פניתי לDELL והם הפנו אותי לNOTEBOOKCLUB שהם בפ"ת.

אני חושב שהחנות הנל היא גם בין היחידות אם בכלל שיש לה תצוגה של המסך.

אם אתה מעוניין זה האיש שאחראי והשאיר לי את הפרטים שלו כדי שאני יוכל לברר איתו עניינים של מלאי:

דניאל 054-234-0919

קניות ברשת

note book club

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים הייתי בחנות הזו ובחנתי את המסך, דיברתי עם המוכר ולא הסכימו לתת לי התחייבות ל-0 פיקסלים שרופים (בניגוד לחנויות אחרות כמו פנדה או SkyPC).

אגב1: לא ראיתי סימנים ל-Input Lag, והבנתי שלפעמים זה נובע כתוצאה מבעיית בכלל, ויש לזה כמה פתרונות.

אגב2: בסוף קניתי מסך 22" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שלא התלהבת מהמסך, אתה יכול לספר מדוע?

אני? התעצבנתי מכל הבעיות הקטנות שלו ונמאס לי לחכות לגרסה טובה יותר. חשבתי שהמחיר לא מצדיק את התמורה. אולי עם הפירמוור החדש...

אבל הלכתי ל-notebook club והתרשמתי מהמסך, אפילו כתבתי את הרשמים שלי איפשהו. אה הנה, כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...