תראו מה אחד המנהלים של גימר אמר - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו מה אחד המנהלים של גימר אמר

asilbob

Recommended Posts

הפאנל של 2243BW בכלל לא מיוצר ע"י והווריאציות שלו עלובות ביותר.

הוא אומר יענו שה2253 לא רואה ת2243 בגלל שהוא לא מיוצר על ידי פעם ראשונה שאני שומע שהוא לא מיוצר על ידי ומה זה ווריאציות?

באמת הוא לא מיוצר על יידי ?

אז מה באמת עדיף ?

3 חיסרונות שמפרעים לי ב2253

מחיר יותר גבוה ..

המסך הפנל שלו מסביב מבריק כזה ככה שזה מתלכלך מהיר כול סימן קטן רואים ..

במסך אי אפשר להגביע להנמיך לסובב אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2243BW ואת ה2253BW ראיתי מספיק פעמים.

אין לך מה להסתכל בפורום בכלל.

אין ל2243BW שום בעיות, הוא סתם מזיין לך תשכל בקיצור.

אין שום סיבה לקחת 2253BW

מבחינת איכות : שווים

מבחינת מחיר : 2253BW יקר יותר

מבחינת ארגונומיה : 2243BW טוב יותר

מבחינת עיצוב : לפי דעתי 2243BW יפה יותר בגלל שהסיבה שאמרת שה2253BW מתלכלך מהר. [אלא אם כן בא לך לנקות אותו כל כמה ימים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תגיד הוא אומר שה2253 מיוצר על ידי ו2243 לא מיוצר על ידי מה אתה אומר אחיי?

אחי וסתקל פה תראה מה הוא רושם

נכתב ע"י zoroo22 בתאריך 2008-08-19 06:16:34

--------------------------------------------------------------------------------

האאא פעם ראשונה שאני שומע שה2243BW לא מיוצר על ידי והווריאציות שלו עלבות ביותר

מה זה ווריאציות ?

הבעיה ב2253 שיש לו מראה מבריק זה גורם להרבה סמנים במסךךך

--------------------------------------------------------------------------------

הפאנל של 2243BW לא מיוצר ע"י , בדיוק כמו שב226BW היתה אפשרות סבירה שתקבל פאנל שהוא אינו של סמסונג.

לי יש בבית גם 226BW עם פאנל S של סמסונג וגם 2253BW

מבחינת האיכות התמונה הם שתיהם זהים וטובים מאוד, ההבדל היחיד מהבחינה הזאת הוא לטובת ה2253BW שהוא בעל זווית צפיה אנכית יותר גדולה.

מה שכן אני בכל זאת משתמש ב226BW מהסיבה שציינת, הוא מבריק מדי וזה יכול להציק, במיוחד על שולחן שחור כמו שלי יש בחדר.

מה שגם על שולחן קשה מאוד קשר לזהות את הכיתוב שליד הכפתורים שלו...

אבל למרות שהעיצוב מציק, האיכות של ה2243BW היא פשוט עלובה ואין סיבה שמישהו יוותר על שדרוג כזה משמעותי באיכות הצפיה רק בשביל לוותר על המעמד שמראה סימני אצבעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לאנכון, לפחות לא על סמך דברים שאני קראתי.

1) הפסיקו לייצר פאנלים אחרי ה-226. המנהל מגיימר צודק בכך שגם ה-226 לא הגיע תמיד עם פאנל של .

2) גם ל-2243 וגם ל-2253 אין פאנל של . יש להם פאנלים של CMO או של AU. ואולי הצטרפו בינתיים עוד אופציות...

אותו מסך הרי יכול לצאת עם 4 פאנלים שונים, אנשים בהרבה מקרים מקימים מהומה רבה על לא מאומה סביב העניין הזה.

יש לזכור שמדובר בסך הכול בפאנל TN - למעט מקרים חריגים, לא מדובר בפאנלים איכותיים. ההבדלים יהיו מינוריים וכנראה שלא יורגשו ע"י עין רגילה. את ההוכחה הנסיבתית הביא המנהל שלך מגיימר - שטען שאין ממש הבדל באיכות התמונה בין ה-226 וה-2253 (מבלי לדעת שאין להם את אותו הפאנל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תגיד הוא אומר שה2253 מיוצר על ידי ו2243 לא מיוצר על ידי מה אתה אומר אחיי?

אחי וסתקל פה תראה מה הוא רושם

נכתב ע"י zoroo22 בתאריך 2008-08-19 06:16:34

האאא פעם ראשונה שאני שומע שה2243BW לא מיוצר על ידי והווריאציות שלו עלבות ביותר

מה זה ווריאציות ?

הבעיה ב2253 שיש לו מראה מבריק זה גורם להרבה סמנים במסךךך

הפאנל של 2243BW לא מיוצר ע"י , בדיוק כמו שב226BW היתה אפשרות סבירה שתקבל פאנל שהוא אינו של סמסונג.

לי יש בבית גם 226BW עם פאנל S של סמסונג וגם 2253BW

מבחינת האיכות התמונה הם שתיהם זהים וטובים מאוד, ההבדל היחיד מהבחינה הזאת הוא לטובת ה2253BW שהוא בעל זווית צפיה אנכית יותר גדולה.

מה שכן אני בכל זאת משתמש ב226BW מהסיבה שציינת, הוא מבריק מדי וזה יכול להציק, במיוחד על שולחן שחור כמו שלי יש בחדר.

מה שגם על שולחן קשה מאוד קשר לזהות את הכיתוב שליד הכפתורים שלו...

אבל למרות שהעיצוב מציק, האיכות של ה2243BW היא פשוט עלובה ואין סיבה שמישהו יוותר על שדרוג כזה משמעותי באיכות הצפיה רק בשביל לוותר על המעמד שמראה סימני אצבעות.

איזה סימני אצבעות? על מה הוא מדבר? חח

יש לי את המסך ואין עליו שום סימנים

ומה איכות נמוכה מה? מדובר בפאנל TN בכל המסכים, ככה שהאיכות לא הכי גבוהה גם ככה בכל המסכים שהזכרת פה.

אבל להגיד שהיא עלובה זה לקחת את זה רחוק מדי . אולי הוא קיבל מסך דפוק מי יודע

כי לפי דעתי האיכות מצויינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סימני אצבעות? על מה הוא מדבר? חח

יש לי את המסך ואין עליו שום סימנים

ומה איכות נמוכה מה? מדובר בפאנל TN בכל המסכים, ככה שהאיכות לא הכי גבוהה גם ככה בכל המסכים שהזכרת פה.

אבל להגיד שהיא עלובה זה לקחת את זה רחוק מדי . אולי הוא קיבל מסך דפוק מי יודע

כי לפי דעתי האיכות מצויינת

איזה סמים של הצבעות אתה פשוט לא מבין על מה אני מדבר ........

יש לי מקלדת שהפנל שלה מבריק וכול המקלדת סמנים של לילוך

גם בסך שהלכתי לשקם אלקטרי בהתחלה לא סמתי לב לזה אבל שחשבתי על זה שאמרו שזה מבריק כמו המקלדת שיש לי ........

אז הסתקלתי על המסך טוב כול המסך יש לו סמנים בפנל ......... תסתקל טוב טוב תראה סמנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...