אוסיין בולט- גאון או סתם עצלן? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוסיין בולט- גאון או סתם עצלן?

silky

Recommended Posts

???

על מה אתה מדבר ? ב-200 מטר הוא הוריד 2 מאיות מהשיא הקודם של מייקל ג'ונסון (19:32) שנקבע באולימפידה באטלנטה לפני 12 שנים.

רק שאסור לשכוח שבולט עשה את זה עם רוח נגדית של 0.9 ואילו ג'ונסון עשה עם רוח גבית של 0.4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אני יודע, זה עוד אחד מהדברים שהופכים את השיא הזה למטורף. בתנאים אידיאליים הוא יכול לחתוך לא מעט מהשיא הזה.

אין ספק שהוא האצן הטוב ביותר בכל הזמנים, אני מאמין שעוד נראה אותו שובר את השיא של עצמו גם ב-100 מטר וגם ב-200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לו, אבל אין לי ספק שהוא (ורובם של כל הספורטאים הכביכול גדולים האלה) על סמים, או כל חומר אסור אחר. ולכל המתחכמים, מספיק שהוא יפסיק לקחת את החומרים האלה כמה שבועות לפני התחרות ולא ימצאו את זה בבדיקות. אצל ספורטאים כאלה בדיקת סמים צריכה להיות עקבית, כל חודש או משהו כזה, ולא רק בתחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק שהוא היה קופץ במוט. אלא אם כן זה מה שהוא התכוון.

לגבי:

כל הכבוד לו, אבל אין לי ספק שהוא (ורובם של כל הספורטאים הכביכול גדולים האלה) על סמים, או כל חומר אסור אחר. ולכל המתחכמים, מספיק שהוא יפסיק לקחת את החומרים האלה כמה שבועות לפני התחרות ולא ימצאו את זה בבדיקות. אצל ספורטאים כאלה בדיקת סמים צריכה להיות עקבית, כל חודש או משהו כזה, ולא רק בתחרות.

אני באמת ותמים לא מבין אנשים שרושמים דברים כאלה. מאיפה אתה כזה בטוח? איך אתה יכול להבדיל בין שיא עולם שנשבר עם סמים או בלי סמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק שהוא היה קופץ במוט. אלא אם כן זה מה שהוא התכוון.

בובקה היה זה שכל פעם קפץ קצת יותר בשביל שיא עולם חדש והרבה כסף מהספונסר.

חאבייר סוטומאיור היה קפצן לא קטן (בלי מוט) אבל הוא היה קצת מסומם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי:אני באמת ותמים לא מבין אנשים שרושמים דברים כאלה. מאיפה אתה כזה בטוח? איך אתה יכול להבדיל בין שיא עולם שנשבר עם סמים או בלי סמים?

תסתכל איך הוא רץ. כמה קלישאתי שזה לא יהיה, זה לא אנושי. זה נראה כאילו הוא עשה את זה בלי להתאמץ. או שהוא באמת סופר מן (או משו כזה), או שהוא על סמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחושב שעושים להם בדיקות רק באולימפיאדה עצמה- כנראה בעצמו על סמים או משהו X:

יש להם בדיקות תקופתיות כמעט כל חודש במשך תקופה של משהו כמו 4 חודשים לפני האולימפיאדה

לא שמעתם בעבר על ספורטאים שנפסלו עוד לפני שנכנסו לתחרות? |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שבוא נניח שהוא היה לוקח ממריצים. דווקא הריצה השחצנית והריקוד אח"כ מראים שהוא ממש בטוח בעצמו. לא מתאים לספורטאי אכול שמפחד שיתפסו אותו.

חוץ מזה , הוא יצור! 1.96 ס"מ עם צעדי ענק יחסית מהירים(אבל איטיים ביחס לשאר הרצים).

אין ספק שהוא אחד לכמה מיליארדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, אני לא יודע אם הם עושים את זה אבל באולימפידה יש להם מספיק תקציב כדי לעשות בדיקת סיבי שיער(למרות שקשה יותר לגלות בסיבי שיער סמים ממריצים, אבל יש להם מספיק תקציב גם לזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...