שחזור מחשב Lenovo להגדרות יצרן בעזרת המחיצה הנסתרת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שחזור מחשב Lenovo להגדרות יצרן בעזרת המחיצה הנסתרת

d1zzy

Recommended Posts

כמו שכבר עידכנתי, קניתי T61, הוא אצלי פחות משבוע... (במאמר מוסגר אני ממש מודה לכם שעזרתם לי בבחירה ובקנייה)

התקנתי עליו תוכנות, ומחקתי ממנו תוכנות (לא את התוכנות של שבאות עם המחשב), יצרתי הגדרות מסויימות... אני מעוניין לשחזר את המחשב להגדרות יצרן כדי להתחיל הכל מחדש.. אין לי בעיה לגבות את המידע שאני צריך שנמצא על ההארד דיסק...

השאלה היא האם דבר כזה יזיק למחשב.. זה לא משהו שאני הולך לעשות כל יומיים..

אני לא יודע אם מה שאני שוקל לבצע נקרא "פרמוט" ומתבצע כמו פרמוט, כיוון שזה מוגדר "שחזור", אבל ביררתי לגבי פרמוט (המידע שראיתי היה לגבי מחשבים נייחים), והדעה הרווחת היא שאם זה מזיק, זה מזיק רק להארד דיסק, ורק במקרה של פרמוט מלא (בניגוד לquick format).

בכל מקרה, לגבי (במקרה שמדובר במחיצת שחזור) אני לא יודע אם זה מומלץ בכלל, או שזה מזיק למחשב...

אודה לכם אם תאירו את עיניי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרמוט לא אמור להזיק למחשב וגם לא לארד דיסק

פרמוט בסך הכל מוחק את המידע במחיצה המפורמטת

אם יש במחיצה קבצים ותוכנות כולל הם ימחקו

בנוגע לניידים הרבה מהם כוללים אפשרות לחזור להגדרות יצרן

אני אישית אף פעם לא ניסיתי את זה בנייד ככה שאין לי מושג איך זה עובד

כן התקנתי חלופית וזה עבד

ככה שאם אתה רוצה שחזור כדי לך לברר באתר היצרן

אם אתה רוצה להתקין מערכת אחרת אני יכול לעזור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שפרמוט לא יזיק להארד דיסק? לכאורה זה מאיץ את הבלאי שלו.. הוא צריך לכתוב אפסים על כל המחיצה...

ובכלל, אולי זה נכון לגבי כל המחשב, האם זה לא גורר פעילות מאומצת שלו (המעבד וכו')? (אני הבנתי שזה אמור לקחת בערך שעתיים)...

אם היתה לי בעיה רצינית במחשב שאי אפשר היה לתקן, לא נראה לי שהייתי שואל שאלות לגבי הפרמוט, אבל פה זה מחשב ממש מהניילונים, והפרמוט הוא לא אקט חובה בכלל, פשוט יהיה לי יותר נחמד להתחיל מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עכשיו שנגזרה הגזירה לשחזר, אני צריך להבין איך אני עושה את זה...

זה לא אמור להיות יותר מדי מסובך עם כפתור השחזור, אבל אני לא רוצה להיתקע באמצע השחזור בלי לדעת מה לעשות..

חיפשתי מדריך או הוראות בנושא אבל לא כ"כ מצאתי..

תוכלו בבקשה להסביר לי בקצרה מה השלבים, או לקשר אותי למקום שמסביר?

שוב תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...