HEC 500TDTF PUS 500 W אחד ספקי כוח ג'נריים?? או ספק נורמלי?? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HEC 500TDTF PUS 500 W אחד ספקי כוח ג'נריים?? או ספק נורמלי??

shumaher

Recommended Posts

hec מייצרים את הספקים של עצמם ולעוד מספר חברות וליצרני מחשבים. איכות המוצרים שלהם נחשבת ללא רעה, לי אישית היה ספק 400W שלהם שהיה שקט למדי ופעל ללא תקלות עד שהוחלף לאחרונה בספק שקט יותר. בקטגורית המחירים הנמוכים הם נחשבים לתמורה טובה, במחירים הגבוהים יותר כבר יש אלטרנטיבות טובות הרבה יותר.

כמובן שהשאלה שלך חסרת משמעות בפני עצמה מבלי שתציין את התקציב שלך ואת המפרט שהספק אמור להפעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה TRT וה TDT הם לא ספקים מדהימים אבל במחירים שלהם אין הרבה אפשרויות אחרות. ה FSP 450PN עולה 200 שקל, משתלם יותר ואף איכותי יותר אבל גם נדיר יותר. אלה 2 האפשרויות הטובות היחידות שיש במחירים מאוד זולים. ה 500TDT יחזיק כל כרטיס מסך בודד חוץ מ HD4870X2 (אולי גם HD4850X2 שיצא בעתיד ידרוש יותר). הנצילות של הספק לא משהו, יכולה לרדת מ 70% ואין לו PFC. במחיר הזה או HEC 500TDT או FSP 450PN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר צויין פה בעבר ובצדק, אין קשר בין PFC לנצילות. גם ה-FSP האלו לא נצילים במיוחד.

במעט יותר כסף כבר אפשר לרכוש את ה-seasonic oem עם נצילות מעל 80% בכל טווח ההספק ופעולה שקטה למדי (לי אישית יש את ה-retail, אבל מספר מחברי הפורום רכשו את ה-oem וציינו שהוא גם כן חרישי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט:

intel 2 Duo e8200

GIGABYTE EX38-DS4

Kingston ValueRam 4 gb 2 800

Seagate 320gb 7200rpm

hec 500td 500W

themaltake sopranoRS 101 vg7000BWS

פשוט כאשר קארתי את המדריך של הספקים אז לא שאולי יש צורך להחליף את הספק...

מה אתם אומרים הספק הזה הוא בסדר למפרט או צריך משהוא אחר???

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כרטיס המסך?

ואם כבר יש לך את ספק הכוח הזה והוא עובד היטב, אין לך סיבה להחליף אותו אלא אם מפריע לך הרעש שלו, אתה רוצה לשדרג רכיב מסוים במחשב או שמציקה לך הנצילות הנמוכה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק יחזיק כל כרטיס בודד חוץ מכרטיסים כפולים (HD4870X2 וכו').

לא ניראה לי שיש צורך להחליף את הספק. אלה אם כן אתה רוצה משהו שקט או בעל נצילות גבוהה יותר (פחות חום, חשבון חשמל נמוך יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...