חיבור שני מאווררי 120מ"מ ל-Accelero S1... שאלה לגבי חשמל למאווררים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שני מאווררי 120מ"מ ל-Accelero S1... שאלה לגבי חשמל למאווררים

1_Nike_1

Recommended Posts

לי יש על הX1950P שלי S1 ועליו מאורר ArcticFan AF12025 PWM 120mm‎ של ArcticCooling שפועל על 1500 RPM (מקס')

ההבדל בינו לבין הקירור סטוק אדיר.. מ65 ל42 מעלות במנוחה (והוא בOC כרגע) מ85-90 ל56-7 במאמץ מלא (קרייסיס\גריד..)

החיבור על הכרטיס מסך קטן יותר וע"כ לא מתאים, מה שכן, המאוררים של AC (לפחות השניים שיש לי) באו עם 3 חיבורים: 3 פינים,4 פינים וכניסה של 4 פינים. מה שעשיתי זה שחיברתי אחד מהם ללוח אם, ואת השני חיברתי לראשון, וככה שניהם עובדים על מקס' והשתמשתי רק ביציאה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אפשרי לחבר לכרטיס מסך שני מאווררים ודרך RIVATUNER לשלוט עליהם? (כמובן שיש רק יציאה אחת, אז אני רוצה שזה ישלוט עליהם בו זמנית)

והאם למישהו יש קומבינה טובה לחיבור מאווררים לAC S1 חוץ מאזיקונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שכל חוט שהוא יתאים למשימה..

כל הקטע זה שאם אתה מחבר מאורר שלא יועד מלכתחילה לכרטיס מסך, אתה מחבר אותו ללוח אם ולא לכרטיס עצמו, ע"כ RIVATUNER בכלל לא יזהה אותו. בכל אופן, למה שלא יעבוד על מקס' כל הזמן? זה לא כזה רועש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה לתת לשני מאווררים מתח דרך חיבור יחיד של לוח האם, הבעיה היא עם הכבל שמדווח על המהירות שלהם.

תודה על המענה. הכוונה שלי לא הייתה חיבור ללוח אם אלא לחיבור שעל גבי כרטיס המסך.

הרי בקירור המקורי של הכרטיס מסך שלי היה מאוורר והוא היה מחובר על 3-4פינים שעל גבי הכרטיס- גם שולט במהירות וגם חשמל

אז האם ניתן לחבר 2 מאווררים לשם.. והאם ניתן יהיה לשלוט בהם? כמובן שזה חריץ אחד ומבחינה תוכנתית יהיה זיהוי רק למאוורר אחד, אבל אני חושב שאולי יהיה אפשרי לשלוט על שניהם בו זמנית..

אז האם זה אפשרי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...