חיבור שני מאווררי 120מ"מ ל-Accelero S1... שאלה לגבי חשמל למאווררים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שני מאווררי 120מ"מ ל-Accelero S1... שאלה לגבי חשמל למאווררים

1_Nike_1

Recommended Posts

יש חיבור למאוורר שהיה בקירור המקורי של הכרטיס (8800GT PALIT 512MB)..

השאלה האם אני יכול לחבר שני מאווררים למקור החשמל שעל הכרטיס (בשביל להמנע מחוטים מיותרים במארז.)

ועוד שאלה קטנה על אותו עיקרון- אם וזה אפשרי ששניהם יקבלו חשמל כמו שצריך וזה לא יפריע לחשמל של הכרטיס:

אם שני המאווררים יש להם חוט שליטה כמו בחיבור 3פינים ללוח.. האם אפשר לחבר את שניהם וכשאני אשלוט בתוכנה אז המהירות של שניהם תשתנה בו זמנית?

בבקשה בלי תגובות של 'בשביל מה שטויות תחבר לחשמל רגיל' או 'בשביל מה שני מאווררים אחד מספיק'..

תודה מראש

עריכה: דוגמא למה שאני רוצה לעשות-

http://www.overclock.net/nvidia-cooling/262169-8800gt-accelero-s1-fan-mod-lots.html

רק שהוא עשה מאוורר אחד, אני רוצה שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להעלות בבטחה גם עד 2, כי ביותר מ1.1 הוא לא באמת יעבוד. 1.1 זה המקסימום שמוגדר לו חומרתית, אתה יכול לבחור כל מתח גבוה מזה וזה ישאר בפועל 1.1.

אם אתה רוצה מעבר לזה אז זה כבר לא מוד דרך הביוס אלא VOLT MOD שמצריך שינוי פיזי על הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת.. איזה באסה.

ה VOLT MOD של ה8800GT מסובך? אתה יכול להביא מדריך או משהו כזה עם שאני אראה אם כדאי... :]

עריכה: אם אני עושה את ההלחמה והכל טוב ויפה.. בפועל על כמה V הוא יעבוד?

כי עכשיו זה משתנה לפי המאמץ -ככה אני רואה בביוס. מ0.95 ל1.0 ל1.05 ל1.1. אז אם אני עושה וולט מוד, זה ישנה רק את האחרון, או שזה יהיה קבוע על מתח מסוים?

ועוד שאלה קטנה- אם אני עושה את הוולט מוד, אם אני משאיר בביוס 1.15 כמו ששיניתי, אז זה יעבוד מעבר לזה?

או במילים אחרות- האם דרוש משני הצדדים? כלומר גם לשנות בביוס וגם לעשות וולט מוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...