המלצה לקירור ל-Q9450 עד 180 ש"ח - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקירור ל-Q9450 עד 180 ש"ח

xtract1

Recommended Posts

אוברקלוק לא יהיה מתוכנן.

כעיקרון אני רוצה משהו שיאפשר לי לעבוד בטמפ' טובות גם כשהמעבד ב-100% מאמץ בקיץ.

חשבתי על הפריזר 7 פרו (אני מעדיף לא להוציא את מלוא הסכום,וגם 100 ש"ח זה מכובד) אבל אני לא בטוח שהוא הכי כדאי כלכלית ושהוא באמת מספיק.

יש משהו קצת יותר טוב לדעתכם?

איך הפריזר אקסטרים? שווה תוספת של כ-80 ש"ח? איך הוא מבחינת קירור ושקט?

איך ה- Vandeta מאותה בחינה

איך ה-Blue Orb למשל?

Cooler Master GeminII S CPU Cooler?

Cooler Master Hyper 212 CPU Cooler

כעיקרון כולם נכנסים לי עד תקרת התקציב. מי הכי טוב ושקט? ראוי לציין שאני לא מחפש שקט ברמה של P182 (המארז) אבל בכל זאת.

מעבר לזאת אני רוצה משהו מאוד משתלם. ככה שאם לא שווה להוסיף 80 ש"ח יותר מהפריזר 7 פרו אשמח אם תגידו לי.

כמו כן אם למישהו יש Q9450 ופריזר 7 פרו למשל ויכול להגיד לי טמפ' במאמץ מלא אני אודה לו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחסוך את ה80 ש"ח האלה, תקח את הפריזר 7, הוא שקט מאוד גם במקסימום מהירות.

המעבדים שלנו די דומים, לכן הטמפ' שלי יכולה לתת לך אינדיקציה - 40-43 מעלות לליבות במנוחה. (כשהחדר חם יחסית - אין מזגן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארתור,

גם אני שמתי עיין עליו אבל הוא חדש,אין עליו ביקורת ולא שום דבר. זה ממש לקנות חתול בשק מבחינת יכולות קירור ורמת השקט שלו.

בכל אופן,אם זה מחזיק Q9300 על 3.2GHZ במנוחה אני מאמין שלא תהיה לו בעיה להחזיק את ה-9450 במאמץ מלא בגג 55 מעלות נניח? ואפילו פחות אולי?

בתוך 300

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אתה אומר שאין ביקורת עליו. אבל אני זוכר כשהקירור רק יצא לשוק היו הרבה דיבורים עליו ותאמין לי כאחד שיש לו תפרייזר 7 עם היה לי אפשרות להוסיף עוד 80 שקל ולקחת תאקסטרים האיתי עושה את זה אפילו בתוספת של 100 שקל הפרייזר אכן מעולה אבל לא למעבדים מי הסוג שלך. אני האיתי מציע לך לקחת תאקסטרים הוא חדיש ובנו אותו בימיוחד למעבדים כמו שלך וגם שניהם אותה חברה ועם אתה בטוח שהפרייזר יעשה תעבודה תיהיה בטוח שהאקסטרים יעשה תעבודה הרבה יותר טוב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtract, אצלי במאמץ מלא (של occt) בקושי עובר את ה60-61, אז אם אתה לא הולך לעשות Oc, טמפרטורה של 55 מעלות במאמץ זה לא בלתי מציאותי.

אבל אם אתה מחפש משהו מעבר, האקסטרים שארתור קישר אליו נראה מבטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Slax אני רוצה להסביר לך משהו לבנאדם יש Q9450 ולך יש Q9300 אתה אומר שזה כימעט אותו מעבד אבל זה ממש לא ככה נכון ששניהם QUAD אבל אתה שוכח דבר חשוב מאוד והוא CACHE לQ9300 יש 6MB ולQ9450 יש 12MB זה פי 2 יותר ומיכאן גם אני מסיק מסקנה שהQ9450 חם מי הQ9300 לפחות ב10 מעלות עם אתה מבין אותי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תן לי להסביר לך משהו, שניהם מיוצרים באותה (45 ננו) ושניהם מבוססים על אותה (יורקפילד), מה שאומר שהם טכנית מאוד דומים, מה שאומר שטמפרטורה של מעבד אחד, יכולה לתת אינדיקציה קרובה לדגמים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...