האם עוד מישהו אכל קש כמוני עם נתב אלחוטי 3COM בשמוש בפונקציות מתקדמות? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עוד מישהו אכל קש כמוני עם נתב אלחוטי 3COM בשמוש בפונקציות מתקדמות?

eliezer

Recommended Posts

אני מקווה שאתה לחוץ APPLY אחרי שאתה מגדיר, אחרת הוא לא ממש יעבור, למרות שזה כביכול בזיכון הזמני שלו.

אני משתמש באופן קבוע בפורטים גבוהים (סביבות ה20000, 40000) בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני APPLY. גירסת תוכנה שלי היא 1.3ww. מה שלך? האם אתה מגדיר את הפורטים הגבוהים ב- virtual servers, או ב- special apps?

אגב, פניתי ל- ESUPPORT של 3COM והם קבלו את הבעיה שלי בתור ואלידית, ואפילו בוצע לה ESCALATION. זאת אומרת שיש דברים בגו. מעניין מדוע אצלך זה כן עובד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בvirtual server. הגרסא שלי היא גם 1.3 (משודרגת מ1.1.3). גם באותו במקום אחר לא היו לי בעיות... מוזר.

יכול להיות שבשימוש מסויים זה לא עובד וכנראה שהם קיבלו כמה פניות בנושא אם זה עבר ESCALATION (רציתי לכתוב הסלמה, שזה התרגום לעברית, אבל זה לא נשמע טוב :P).

שדרגת את הקושחה מקושחה מוקדמת יותר או שהוא כבר בא עם ה1.3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם נקנו בארץ, דרך ZAP, אולם ב- 2 מקומות שונים.

לשניהם יש אותה בעיה. הראשון זה בנסיון גישה ל- 2 מצלמות IP (כך שאני חייב לשנות את מספר הפורט של המצלמה השניה).

השני לא נותן לי לבצע בדיקת פורט ב- UTORRENT. כמובן שהדרתי פורט פורו'ורדינג. הבדיקה כן מצליחה כאשר אני עוקף את השימוש בנתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון זה בדיוק הבעיה. שיניתי במצלמה את HTTP פורט למשהו אחר גבוה, אבל הנתב הבן זונה לא מעביר.

אגב, העקיפה הזמנית שלי כרגע היא להגדיר במצלמה השניה את HTTP פורט בתור 23. את זה הנתב מוכן להעביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...