נמאס לי זה ההארד דיסק או הלוח אם?! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי זה ההארד דיסק או הלוח אם?!

susuFOX

Recommended Posts

אז ככה מסתבר שדווקא אני עם המזל שלי הייתי יכול לבחור את השילוב הכי לא נכון של לוח-אם + הארד דיסק...

יש לי לוח אם של VIA (מתקופת הפנטיום 3) והארד דיסק של 20ג'יגה... מסתבר שהשילוב הזה יחד עם WindowsXP פשוט חוסם את הגישה ל ATA66 (ככה קוריאם לזה?) והארד דיסק עובד באיטיות מחרידה... עכשיו מה כדאי לי להחליף רק את הלוח אם או את ההארד דיסק (ואני יודע שצריך להחליף את כל המחשב אבל למי יש כסף?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה מסתבר שדווקא אני עם המזל שלי הייתי יכול לבחור את השילוב הכי לא נכון של לוח-אם + הארד דיסק...

יש לי לוח אם של VIA (מתקופת הפנטיום 3) והארד דיסק של 20ג'יגה... מסתבר שהשילוב הזה יחד עם WindowsXP פשוט חוסם את הגישה ל ATA66 (ככה קוריאם לזה?) והארד דיסק עובד באיטיות מחרידה... עכשיו מה כדאי לי להחליף רק את הלוח אם או את ההארד דיסק (ואני יודע שצריך להחליף את כל המחשב אבל למי יש כסף?)

הUDMA בהגדרות הכונן מופעל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הUDMA בהגדרות הכונן מופעל?

ברור... Ultra DMA Mode 3 זה מה שיש זמין...

והאיטיות באה לידי ביטוי בעיקר בעתקת קבצים / התקנות של משחקים... ובכלל יש קטע כזה שבתיקייה "המוסיקה שלי" הכל נגלל לאט כזה... בנוסף אם לא מספיק סקטוני BIK מתוך משחקים (סרטונים "מצולמים" לא רינדור של תלת-מימד) קופצניים כאלה, כאילו עובד.. עוצר... ממשיך... עוצר... פשוט מעצבן!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...