עזרה| מחשב נייד למשחקים כבדים? עד 3500 ש"ח (יד שניה) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| מחשב נייד למשחקים כבדים? עד 3500 ש"ח (יד שניה)

MightYaad

Recommended Posts

אז ככה....חבר שלי רוצה לקנות מחשב נייד והוא רוצה שזה יריץ לו משחקים כדבים פחות או יותר...

אז אמרתי לו שזה לא שווה מסיבות ברורות (מחיר, ביצועים וכו') ושעדיף לו נייח עם "LCD19 וכל זה....

עכשיו...אני רוצה לדעת מה דעתכם על זה ואם לדעתכם זה כן משתלם ואפשרי אז תציעו לי מה אפשר לדרישות האלה:

מטרות המחשב-משחקים, צפיה בסרטים, .

הארד דיסק בסביבות ה80GB ככה...

כרטיס מסך שיכול לתמוך במשחקים וסרטים

את השאר אני כבר משאיר לכם בהנחה כללית שהוא צריך להריץ משחקים וסרטים.

חברה אני אישית נוטה ללנובו/IBM אבל מה אני מבין...

המחיר הוא למחשב מיד שניה! אז קחו בחשבון....וזה רק אם משתלם בכלל לקנות במקום נייח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביד שניה אתה תלוי במה שהמוכר דורש. טווח המחשבים שאפשר למצוא ב-3.5K הוא רחב מאוד.

אם תמצא מישהו שמוכר מחשב עם כרטיס 8600M GT או ATI HD2600 XT בתקציב הזה, תקבל ביצועים טובים מאוד למחיר.

כמובן, יש פקטור של אחריות (מחשב משומש יכול להיות כבר מחוץ לאחריות או עם תקופת אחריות קצרה).

לנובו/IBM לא כ"כ משתלמים כשהמטרה היא משחקים. המחשבים מעולים (אני לא הייתי קונה שום דבר אחר), אבל לא מצטיינים ביחס עלות/תועלת כשמדובר במשחקים.

כמובן אם תמצא איזה T60P/T61P משומש ב-3.5K, הוא יהיה מעולה, אבל יש לי ספק שתמצא. המחשבים האלה שווים הרבה, גם יד שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא יקנה מחשב נייח אז הוא יקנה כבר חדש ולא יד שניה

אבל בגלל שמחשבים ניידים הם יקרים אז בכיוון הזה הוא ילך על יד שניה...

אני ינסה לראות מזה הדגמים שהבאת לי נראה מה אפשר לעשות

לדעתי אין מצב למצוא נורמלי למשחקים ב3.5K אתה גם חושב ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדש - אין מצב. בלחץ תצליח להכניס איזה 8400M GS / 9300M GS בתקציב שלך. למרות שאולי זה יספיק לחברך, לך תדע. זה לא שאי-אפשר לשחק במשחקי 3D חדשים עם הכרטיס הזה, פשוט רק ברזולוציות נמוכות ובלי פילטרים, וגם לא ב-FPS גבוה במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...