מישהו יכול לעזור לי עם חנויות ON LINE של משחקים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול לעזור לי עם חנויות ON LINE של משחקים

EAD

Recommended Posts

היי

אני מחפש חנויות שמוכרות משחקים, אפילו האתרים המקוריים של החברות משחקים (נניח EA)

ככה שאפשר לשלם בPAYPAL לדוגמא, וישר אחרי זה להוריד את המשחק המקורי

אני יודע שלדוגמא לEA יש את זה, אבל זה תקף לארה"ב, אני לא בטוח שמישהו מישראל יכול לקנות ולהשתמש בשירותים האלו

מישהו יודע?

ניסה בעבר?

יכול לעזור לי בבקשה למצוא חנויות כאלו וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא

שאני לא רוצה משלוחה

לא רוצה שישלחו את זה לארץ, והנבלות במכס יעשו עליי מכונית חדשה.

(וגם רשות הדואר שלוקחת עכשו "מס - המנהל צריך מרצדס חדשה" של 30 שקל מינמום "דמי הוצאה" על כל דבר)

לכן מעדיף לקנות ממקום רציני שיכול להוריד

יש הבל בין לקנות משחק ב30 דולר

לבין לקנות אותו ב30 ולשלם עוד 20 משלוחה ועוד 20 על כל התהליכים פה בארץ

לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המ, אני הייתי קונה באיביי משחקים מקוריים לPS2, לא חוויתי אפילו פעם אחת של מכס.

אפילו בתחילת השנה הזמנתי מהודו, וקיבלתי את זה עם שליח עד הבית. זה היה מוזר אבל עדיף לי :D

אבל מאז לא הזמנתי כלום, שמעתי שהעלו בדואר עמלות ועוד חוקים מטופשים אז ירדתי מזה.

אבל זה רק אני, אני אוהב לשמור עטיפות וקופסאות מקוריות של המשחקים.

אבל לפעמים הרבה יותר טוב להוריד בסטים/D2D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

גם אני פעם הייתי קונה דברים

היו המדינה ורשות הדואר וכל מיני ח(ב)רות פרטיים החליטו לעשות קופה על העסק הזה.

בקיצור

אתה מזמין משהו שעולה 20 דולר ומשלם 80 בסוף :bash:

אז

יש אתרים (גם של החברות עצמן) שאפשרי לקנות דרך שם דברים כאלו?

להורדה ישירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה שישלחו את זה לארץ, והנבלות במכס יעשו עליי מכונית חדשה.

(וגם רשות הדואר שלוקחת עכשו "מס - המנהל צריך מרצדס חדשה" של 30 שקל מינמום "דמי הוצאה" על כל דבר)

לכן מעדיף לקנות ממקום רציני שיכול להוריד

יש הבל בין לקנות משחק ב30 דולר

לבין לקנות אותו ב30 ולשלם עוד 20 משלוחה ועוד 20 על כל התהליכים פה בארץ

לא?

אם השווי המוכרז + מחיר המשלוח פחות מ50$ זה פטור ממכס. היה לי גם מקרה ששילמתי על משחק כ34$ +6.5$ משלוח והשולח הכריז על שווי של 50$ :screwy: ולא שילמתי כלום.

בקשר ל35 שקל עמילות מכס משלמים את זה רק על EMS שזה גם משלוח יקר ולרוב לא נחוץ לא יצא לי שגנבו לי משהו בדואר אבל יצא שמישהו לא שלח לי את החבילה וebay נכנסו בו עכשיו בדקתי את המצב בpaypal וגיליתי שאם הוא לא מחזיר להם תשובה עד היום הם מחזירים לי את ה35$ המסכנים שלי.

יש משחקים שקשה להשיג שאפשר למצוא אותם בebay בגרושים. עדיין אני אף פעם לא קונה משחקי משומשים רק חדש בגלל שחלק מהם מגיעים עם CDKEY ובמשחק משומש יש את הסיכון שאתה הוא לא היחיד שמשתמש בו שזה גם לא חוקי וגם יכול להפריע לך אם אתה משחק בonline .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחקים שקשה להשיג שאפשר למצוא אותם בebay בגרושים. עדיין אני אף פעם לא קונה משחקי משומשים רק חדש בגלל שחלק מהם מגיעים עם CDKEY ובמשחק משומש יש את הסיכון שאתה הוא לא היחיד שמשתמש בו שזה גם לא חוקי וגם יכול להפריע לך אם אתה משחק בonline .

כל המשחקים החדשים האלה בגרושים באיביי שמגיעים מהמזרח הרחוק/הודו, אני לא יודע איך הם משיגים אותם אבל אני בספק אם זה באופן לגיטימי ממפיצות המשחקים.

ובקשר לD2D 95% מהמשחקים החדשים הם רק לארה"ב וקנדה אז תשכחו מזה. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המשחקים החדשים האלה בגרושים באיביי שמגיעים מהמזרח הרחוק/הודו, אני לא יודע איך הם משיגים אותם אבל אני בספק אם זה באופן לגיטימי ממפיצות המשחקים.

ובקשר לD2D 95% מהמשחקים החדשים הם רק לארה"ב וקנדה אז תשכחו מזה. :(

אני לא מדבר על משחקים חדשים אלא עם ישנים ולא פופולארים. אני יודע שיש בעיה עם משחקים חדשים שם ושאם כבר קונים שם עדיף לקנות ממקורות אמינים ולהסתקל בתגובות לבדוק אם מישהו הזכיר שם עותק פיראטי זה כבר מדליק נורה אדומה.

המשחקים שאני מתעניין בהם כמו silent storm ועכשיו גם hammer and sickle (משחק על אותו מנוע באותו סגנון) עולים כ5-10 דולר בebay בארץ קשה יותר למצוא אותם בחנויות ואם מוצאים אותם הם יקרים מדי. לפעמים בכלל לא כדאי לקנות משחקים חדשים בחו"ל כי המחיר בארץ דומה או לא יקר משמעותית. בחו"ל כדאי בעיקר לקנות משחקי כי בארץ פשוט השתגעו אם המחירים אבל לפי אולי שהבנתי יש שיפור בתימכור בגלל שאנשים עם PS3 קונים משחקים והם לא פראירים ומי שמוכר משחקים בארץ לא ירוויח כסף אם אנשים יקנו את המשחקים שלהם בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על משחקים חדשים אלא עם ישנים ולא פופולארים. אני יודע שיש בעיה עם משחקים חדשים שם ושאם כבר קונים שם עדיף לקנות ממקורות אמינים ולהסתקל בתגובות לבדוק אם מישהו הזכיר שם עותק פיראטי זה כבר מדליק נורה אדומה.

אכן, אבל מעניין אותי לדעת איך הם בכל זאת משיגים עותקים לגיטמיים לכאורה של משחקים חדשים ומוכרים אותם בגרושים. למישהו יש איזה הארה?

אגב, לא יודע עד כמה זה חוקי אבל מישהו מכיר דרך/תוכנה שאפשר לזייף את הIP לאחד של מדינה שכן ניתן לקבל אליה שירות של D2D ודומיו, אני מוכן לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...