איך אפשר להפעיל משחקי PAL במכשיר NTSC ? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להפעיל משחקי PAL במכשיר NTSC ?

neo690

Recommended Posts

אם אתה אומר דק אז זה PS2

בפעם הבא תבין שהPS2 זאת לא הקונסולה היחידה בשוק

אבל נחזור לדיון

אני לא מכיר דרך להריץ משחקי PAL על מכשיר NTSC שלא עוברת על חוקי הפורום

תבין שלPS2 יש הגנה אזורית למשחקים

זה מתחלק לארצות הברית\אירופה\יפן

והדרכים לעקוף את זה שאני מכיר לא לגמרי אם בכלל חוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי צ'יפ, זה חוקי לחלוטין ואפילו הרצת משחקים מגובים זה חוקי בהנחה שיש לך עותק מקורי של המשחק.

צ'יפ עד כמה שזכור לי זה חוקי כי לא אסרו לפתוח את הקונסולה ולבצע בה שינויים, תהליך זה רק יאבד לכם את האחריות, מה שאסור זה לצרוב משחקים ולהפעיל אותם עם הצ'יפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונראה לך שאנשים באמת מגבים?

הרי אף אחד לא יכול באמת לבדוק את זה.

בדיוק, וכל אדם חף מפשע עד שתוכח אשמתו.

אבל נהיה פרקטיים - המנהלים לא מרשים להכנס לתחום הזה, וזאת זכותם המלאה. בלי כל התחומים האפורים שיש בחוקים האמיתיים, בפורום תמנע מלדבר על כל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ככה נקבע בפורום מתוך מחשבה שלא רוצים , אפילו בעקיפין , לתרום ידע שישמש להעתקה ופריצת משחקים.

ונראה לי שכולנו בתור אנשים בוגרים פה יודעים יופי לאיזה שימוש בדיוק נועדו צ'יפים (וזה לא לגבות משחקים).

את התשובה בקשר למולטיזון נתנו , מעבר לזה - זה בהחלט דיון בצד האסור בפורום בנושא.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים ברשותך:

1. העניין של פריצת חומרה על מנת להעתיק אליה משחקים באופן פיראטי אינו חוקי במספר מדינות, ביניהן ארה"ב, בריטניה וצרפת.

2. העניין הזה גם לא חוקי בפורום מכיוון שמדובר בתחום מאוד אפור בחוקי המדינה ואין סיבה שמשתמש באתר או האתר עצמו ייפלו קורבן לתביעה כלשהי מצד רשויות החוק ו/או מפיצות של ומשחקים.

3. ההעדפה שלנו בתור אתר היא לשמור את הנושאים מחוץ לפורום גם בגלל הדברים שכתבתי למעלה אך גם בגלל שדיונים כאלו יורידו את רמת האתר בקלות. אם נניח לרגע שהאתר יאפשר לדון בתכנים פיראטיים, אתה תוכל לראות את פורום מוצף בדיונים בסגנון: "מה הצ'יפ הכי טוב ל-PS2?" או "פרצתי את הקונסולה שלי והיא כרגע לא עובדת, אני חייב עזרה!". אני מאמין שרוב הכותבים בפורום לא היו מעוניינים לראות דיונים מעניינים נדחקים לעמודים האחוריים על ידי דיונים כאלו.

בנימה זו, ולאחר שהובהרו הדברים שבגינם נפתח הדיון, הדיון הנוכחי ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...