T61 מתחמם ולא עובר אפילו דקה של בדיקת OCCT - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

T61 מתחמם ולא עובר אפילו דקה של בדיקת OCCT

Ninja

Recommended Posts

ערב טוב.

היום בשעה טובה רכשתי את הנייד הראשון שלי ונפתרתי נפשית מהמחשב הנייח ששירת אותי נאמנה 4 שנים.

הנ"ל הוא נייד מחברת מדגם T61 9466-9MG אשר חמוש במעבד T8100 (שמציג ביצועים לא רעים אני חייב לציין),2GB זכרון במהירות של 667 מה"צ, כרטיס מסך X3100 של , והארד דיסק 160GB ,זה העיקר נדמה לי.

כאובר קלוקר מכור לשעבר אני תמיד אוהב לדעת שהמכונה שלי יציבה, אז בהפעלה הראשונה הורדתי PI (שנתן תוצאת נחמדה של 22 שניות) , PRIME, ו OCCT.

וכאן מתחילה הבעייה בעצם! כשאני נותן לPI לרוץ על 32 מגה הוא מאמץ רק 50 אחוז מהמעבד - משמע צריך להפעיל בדיקה נוספת במקביל נכון? אז שבבדיקה הנוספת הוא נותן אירור לאחר מספר שניות.

ב OCCT הוא נופל אחרי 2-3 דקות בטענה שהמעבד חם מדיי (85 מעלות!) למרות שה SPEEDFAN מראה 65 . זה לא גבוהה מדיי תגידו?? ומהי טמפרטורת המקסימום בטווח ה"בטוח" לניידים בכלל?

ונמספר את השאלות ע"מ שיהיה יותר פשוט לדעת מה אני רוצה בשורה התחתונה :

1. למה לעזאזל אני לא מצליח להעביר בדיקת יציבות שלמה באף תוכנה כשאשר שני הליבות נמצאות במאמץ מירבי?

2. 85 מעלות למעבד לא יתנו נזק לטווח הארוך? האם בלפטופים של היום קיים מנגנון כלשהו אשר ימנע ממני לטגן לעצמי את המעבד?

3. יכול להיות שהנייד שלי תקול (אף על פי שיצא רק לפני שעתיים מהקרטון?).

תודה רבה לעוזרים ולמושיעים, אני ממבש מבואס ולחוץ על הקטע הזה כי השקעתי כאן המון כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...