המלצות למשחקים מרובי משתתפים לwii - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות למשחקים מרובי משתתפים לwii

ArielBiMBa

Recommended Posts

טוב,אז ההורים חזרו מארה"ב והביאו איתם 2 שלטי + נונצ'אק,מה שמביא את סך כל השלטים אצלי בבית ל3 ;D(ד"א כל מי שרוצה שלט אני ממליץ לו בחום לחפש קרובים או משהו שנוסעים לארה"ב ושיקנו לו שם,שני השלטים+הנונצ'אק עלו 120$ שזה פחות מ500 שקל מחיר של שלט+נונצ'אק בארץ)

קיצר,לנושא ההודעה,אני צריך המלצות למשחקים מרובים משתתפים מהנים במיוחד על הwii.

בינתיים יש לנו רק את המשחקי ספורט(שזה חמוד,אבל לא כזה התלהבתי) ו-okami(שהגרפיקה שלו ממש ביאסה אותי,הכל מרוח בטירוף.יש לי חבר שיש לו את זה על הPS2 והוא אומר שאצלו זה נראה יותר טוב) ששיחקת בו מש קצת ולא הכי נמשכתי לזה,אבל אני צריך להקדיש לו עוד זמן.

ראיתי סרטונים של SSBB ביוטוב והגיימפליי נראה ממש מבולגן ולא ברור כזה.

בכל מקרה,מה ההמלצות שלכם?

(הנה קרירין,שאלה שתפורה עליך ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהגרפיקה שלו ממש ביאסה אותי,הכל מרוח בטירוף

תן לנחש אתה מחבר לLCD ולא קניתה כבל קומפוננט ?

אוקמי בגרסת הWII תומך ב480P ולפי ביקורות נראה יותר טוב מגרסת הPS2 ככה

בכלל הרבה משחקי נראים הרבה יותר טוב ב480P

ובגלל זה כבל קומפוננט הוא בגדר חובה

וכמובן להגדיר את המכשיר לHDTV

בעניין משחקים

אני מכיר את סדרת MARIO KART אבל לדעתי SSBB הוא בחירה הרבה יותר טובה למולטי

אפשר גם לבנות בו שלבים שזה מצוין

בכללי יש כמובן הרבה משחקי שתומכים עד 4 שחקנים

יש גם הרבה משחקי מסיבה אבל רובם זבל

אולי תגיד איזה סגנונות אתה אוהב ואז נוכן להמליץ יותר טוב

בכללי SSBB מתאים להרבה אנשים ומסוג המשחקים שתמיד אפשר לשחק גם שעוברים אותו ופותחים את הרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לנחש אתה מחבר לLCD ולא קניתה כבל קומפוננט ?

אוקמי בגרסת הWII תומך ב480P ולפי ביקורות נראה יותר טוב מגרסת הPS2 ככה

בכלל הרבה משחקי נראים הרבה יותר טוב ב480P

ובגלל זה כבל קומפוננט הוא בגדר חובה

וכמובן להגדיר את המכשיר לHDTV

בעניין משחקים

אני מכיר את סדרת MARIO KART אבל לדעתי SSBB הוא בחירה הרבה יותר טובה למולטי

אפשר גם לבנות בו שלבים שזה מצוין

בכללי יש כמובן הרבה משחקי שתומכים עד 4 שחקנים

יש גם הרבה משחקי מסיבה אבל רובם זבל

אולי תגיד איזה סגנונות אתה אוהב ואז נוכן להמליץ יותר טוב

בכללי SSBB מתאים להרבה אנשים ומסוג המשחקים שתמיד אפשר לשחק גם שעוברים אותו ופותחים את הרוב

You couldn't have been more wrong

הwii מחובר לטלוויזיה יחסית ישנה של ,CRT 21" עם כבל RCA שאפילו מבחינת מחובר במונו כי יש רק כניסת אחת בקדימה של הטלוויזיה :lol:(האחורה תפוס,או שלא קיים,אני לא זוכר כרגע).

אז זאת לפחות לא הבעיה(או שאולי זאת כן הבעיה ואיכות המשחק פשוט תראה פחות טוב מPS2 עם חיבור וטלוויזיה כזאת?חבר שלי ד"א עם הPS2 מחובר לטלוויזיה מאותו סוג,גם CRT 21")

בכל מקרה,זה לא נושא השרשור.

אני חושב ששמעתי בעוד איזה מקום המלצה על mario cart אז אני אנסה אותו.

קרירין,אני מחפש משחקים שיהיו מהנים עם חברים.אשמח לאיזה משחק מכות - יש דברים בסגנון TEKKEN שמותאמים טוב לwii?

בכל מקרה,אשמח להמלצות מכל ז'אנר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בטלוויזיה כזאת אתה מפסיד איכות תמונה

פשוט כי טלוויזיות כאלו לא תומכות ב480P שזה משמעותי מניסיון

בעניין משחקי מכות כרגע SSBB הכי טוב לזה

לWII יש הרבה משחקי מכות אבל הרבה מהם זבל

ורובם תומכים רק עד 2 שחקנים

SSBB תומך עד 4 ומצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפגש שעשינו בvgames הרבה אנשים שיחקו mario kart על המקרן אבל אותי זה לא מעניין כלכך (לא אוהב משחקי מירוץ או כל מה שנראה כמו מירוץ). שיחקו גם SSBB כרגיל וזה לא ממש button mushing . יש אנשים שממש טובים במשחק. הקטע בSSBB שאין הרבה כפתורים וההתקפות הם שילוב של לחיצה ושליטה בכיוון יש גם כל מני פריטים שנופלים מדי פעם שגורמים למשחק להיות מעניין. כשאתה מרביץ ליריב ב SSBB אתה גורם לו לאבד מאסה (משקל) והמקבלים /מאבדים נקודות אם אתה מעיף/מועף מהמסך. easy to learn hard to master . חוץ מזה יש איזה 40 דמויות וכשמשחקים 4 שחקנים זה ממש מטורף.

לMP יש כמה משחקי מסיבה שכוללים RRR1 שאפשר לקנות ממש בזול עכשיו שהוא משחק השקה ויש שם כמה משחקונים ממש טובים בעיקר משחק הריקודים. RRR2 לא כלכך טוב יחסית לראשון , יש שם גם כמה משחקים טובים. מה שטוב במשחקי RRR שיש שם גיוון . אולי לא כל המשחקים טובים אבל בRRR יש גם משחקי קצב, גם משחקי , rail shooter , מירוץ,משחקים פיזים (מירוצים בהם מנערים את השלט) משחקי עין יד. חוץ מזה אפשר גם לשחק big brain academy ביחד אבל זה לא משחק action (אשתי אוהבת משחקים כאילו). בRRR2 יש יותר משחקים סימולטנים מאשר ב RRR1 אבל לא כולם מוצלחים במיוחד אבל זה לא ממש משנה כשמשחקים כמה אנשים בתחרות.

לonline שמעתי שmedal of honor heros 2 טוב אבל לא מצאתי MP על קונסולה אחת במפגש הבנתי שיותר טוב לשחק אותו עם הzapper והוא היה תפוס השליטה בו די טובה. היו שם כמה אנשים ששיחקו ב rail shooter כמו הresident evil umbrela chronicles . אני לא התלהבתי כלכך אתה לא שולט על התזוזה ואתה רק יורה ואפשר לשחק את זה שתי שחקנים. היו גם המון GH3 בהתחלה אבל הגירסה של הwii די זהה לגרסת הPS2 .

היו אנשים ששיחקו גם במשחקי wiiware כמו DR mario והיה משחק ששיחקתי בהתחלה שהיה מטורף ודי זהה לzooma אבל עם 4 שחקנים.

warioware אפשר לשחק עד 14 איש והחסרון והיתרון שלו שהוא משתמש בשלט אחד. בעוד חודש וחצי בערך יצא samba de amigo לwii שהוא משחק קצב שהיה במקור משחק לdreamcast אבל היית צריך שני שלטי רעשן מיוחדים ויקרים לכל שחקן. עם הwii אפשר יהיה לשחק עם שני wiimote או עם wiimote +nunchuk .

אני קניתי לא מזמן משחק גרוע שקתלו אותו בביקורות באיזה 40-50 שקל כולל משלוח בebay והאחינים שלי בני ה 6 ו 9 אוהבים אותו. הוא ניקרא soul caliber legends ויש בו המון בעיות אבל הם מנפנפים את השלט בלי הבחנה וזה הורג מפלצות והם מה זה מרוצים מזה. לא הייתי ממליץ עליו אבל לפחות אין שם דם. יצא לי לשחק ב no more heroes שהוא משחק לשחקן יחיד אלים במיוחד עם מזרקות דם שממש לא מתאים לילדים הוא די "half baked " אבל זה די נחמד השליטה בחרב לא עם השלט רק המהלכים הסופיים אבל עדיין די כיפי.

חוץ מזה שכחתי בקשר למשחק מעולה לMP שנקרא mario strikers charged! משחק כדורגל של מריו וחבריו שמרביצים ליריבים אם צריך להוציא מהם את הכדור. משחק כדורגל מאוד קליל וממש טוב לmulti יש גם online והרבה אנשים שלא הכירו את המשחק הופתעו לטובה כששיחקו בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...