התיעצות: איך מקבלים הטוב מכל העולמות (4100-4800 ש"ח, כדי להיות בסדר עם ההנהלה) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות: איך מקבלים הטוב מכל העולמות (4100-4800 ש"ח, כדי להיות בסדר עם ההנהלה)

Old Cat

Recommended Posts

התקציב באמת אמיתי אבל לא בטוח שרלוונטי להתלבטות. אבל אם ההנהלה אומרת שצריך לרשום תקציב.......

מחשב נייד מסידרת VOSTRO מתאים לי כפשרה בין הסדרה המקצועית לסדרה הביתית. המחשב מיועד לסטודנטית במדעי הטבע אשר אמורה גם לעשות פרזנטציות של מודלים ועבודות מחקריות. ה VOSTRO קצת חזק פיזית ועמיד מהדגמים הביתיים יותר, בוודאי מתוצר אחר כמו או . דגמי LATITUDE יותר חזקים אבל המחיר....... המחיר.......

ההתלבטות לגבי VOSTRO:

מחשב דגם 1500 כבר לא מיוצר ויש רק שאריות במלאי החנויות. מפסידים איזה חצי שנה אחריות שהתחילה כבר כאשר המכשיר עזב את מפעלי דל. המכשיר טוב לי , יש בו מה שאני מחפש, למעט נתון אחד והוא כרטיס הרשת האלחוטי דגם 1390 שידוע בחולשתו הרבה. בבדיקה שנעשתה להשוואה עם כרטיסים אחרים אכן מסתבר שהוא חלש במידה מפתיעה לרעה.

מחשב דגם 1510 מצוייד בכרטיס רשת טוב יותר, לפחות לכאורה, אבל אין לו מודם אנאלוגי הנחוץ למשלוח פקסים ישירות מהמחשב, ואין לו יציאת S-VIDEO הנחוצה להעברה לטלויזיה/מקרן של מצגות וכד'.

הציעו לי לקחת את ה-1500 ולקנות כרטיס רשת נפרד מסוג PCMCIA.

זה נחמד אבל מסרבל קצת ונתון לתקלות ושבירת החלק הבולט של הכרטיס (מכיר את הסטודנטית ו"זהירותה" במכשירים).

מצד שני עם ה 1510 אין לי פתרון לדברים אחרים.

חשבתי על אפשרות לקנות ולבקש בתשלום החלפת הכרטיס במעבדת . אין לי מושג אם זה אפשרי.

מה דעתכם על הבעיה והאפשרויות לפתרונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמורה להיות אפשרות להחליף את הכרטיס האלחוטי, אבל לא בטוח - שאל את השירות של באמת.

עד כמה זה עקרוני בכלל? לא יודע. לא שמעתי על בעיות מיוחדות עם הכרטיס 1390 של , וגם אם עוצמתו נמוכה מהכרטיס המקביל של (שגם לא להיט), זה לא אומר שבפועל יהיו בעיות (כי זה תלוי גם בסביבה).

היא באמת צריכה את המודם האנאלוגי ואת ה-SVIDEO? בד"כ מחברים ב-VGA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמורה להיות אפשרות להחליף את הכרטיס האלחוטי, אבל לא בטוח - שאל את השירות של באמת.

עד כמה זה עקרוני בכלל? לא יודע. לא שמעתי על בעיות מיוחדות עם הכרטיס 1390 של , וגם אם עוצמתו נמוכה מהכרטיס המקביל של (שגם לא להיט), זה לא אומר שבפועל יהיו בעיות (כי זה תלוי גם בסביבה).

היא באמת צריכה את המודם האנאלוגי ואת ה-SVIDEO? מקרן בד"כ מחברים ב-VGA.

לא רק שאמורה להיות אלא הוא נמכר במקור גם עם האפשרות הזו, כלומר עם 3945. רק שבארצנו היבואנים מזמינים בקינפוג שמתחשק להם ומעקרים מתוכן הרעיון של על "תפירה" לפי הזמנה.

החיבור בפנים בסלוט PCI EXPRESS MINI CARD .

כן, המודם האנאלוגי למשלוח וקבלת פקסי זו אפשרות טובה ורצויה. לא חיוני אבל מאד רצוי.

גם היציאה S-VIDEO חשובה לצורך קבלת יציאת VIDEO OUT לחיבור לטלויזיה או למקרן, הדגש על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן שאתה צודק, אם כי יש בלבול רב.

בחלק מה-R61i אכן יש Svideo, ב-R61e אין.

הדבר הזה R61ie הוא המצאה ישראלית, או של מישהו אחר, אבל לא של , אין דגם כזה באמת.

בחיפוש לפי מספר דגם, דווקא בזה הראשון (מ-ADS) מצוין שיש SVIDEO, ובשני (מ-1PC) לא מצוין באתר הרשמי של , למרות שכן מצוין באתר של 1PC.

בקיצור הייתי מברר את זה טוב טוב לפני שהייתי קונה אחד כזה (אם אכן SVIDEO הוא דבר חשוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...