עזרה בOC למעבד Q9450, פעם ראשונה שלי! - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בOC למעבד Q9450, פעם ראשונה שלי!

SleepingSky

Recommended Posts

האמת אני ניסיתי להתייצב על 3.6 אבל זה קשה לי... (מה שראיתי שיש כאלה שהשגיעו ל3.7 ואין לי מושג איך!!!) אני תקוע ב3.4 עם vcore של 1.31 =\

או שנפלתי על סדרה גרועה או שאני צריך לעלות קצת nb...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הייתם טורחים לקרוא בצורה מסודרת הייתם רואים ש 70C היה בנסיון הראשון של 3.2 עם VOLTAGE גבוה יותר, ונמדד עם OCCT.

אחרי הורדת מתח הטמפרטורה הייתה שלו 56 ב REALTEMP בבדיקת מאמץ.

אם באמת עובד ככה יציב במאמץ לאורך זמן אז אולי אפילו אפשר להוריד עוד VOLTAGE למעבד (וחום).

זה לא כל כך נדיר שה VID של המעבד לא מדייק ובפועל המעבד צורך פחות ממה שמוגדר ע"י היצרן.

סך הכול זה נראה כמו מעבד מוצלח, אני בהחלט הייתי מנסה 3.6 במקומו.

אבל הוא רצה OC ל 3ghz וקיבל 3.2, לא כל אחד ישר קופץ לOC מקסימלי בפעם הראשונה, ומעל 3ghz עוד קצת OC זה כבר באמת שולי למשחקים.

מי שאמר ש4.2 אפשרי... אולי עם מים ומעבד נדיר.

3.6 יציב גם לא כל כך נפוץ לראות ולא תמיד פשוט כמו שחושבים, קראתי דיווחים של לא מעט אנשים שניסו ולא הצליחו.

יש יותר אנשים שהגיעו ל 3.6 עם Q6600 מאשר עם Q9450 שהוא פחות מוצלח לOC.

אבל לנסות תמיד אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עכשיו שאני עושה בדיקות מאמץ בOCCT, הוא עוצר כי הוא מגיע ל70 =\\\\\

אבל בREALTEMP הוא לא עובר את ה62 ואני מדבר ששני התוכנות במקביל.. כל אחד מראה טמפ' אחרת .. O_O

לא יודע למי להאמין... חחח

ואני בקרוב אנסה להגיע אולי 3.6GHZ, ולעשות OC לזכרונות מכיוון שהאיוורר שלי במארז מעולה ויש לי צלעות סטוק עליהם..

נחש למי אני אפנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להוריד VOLTAGE למעבד.

אם זה עובד בOCCT ללא תקלות אז אין סיבה לתת יותר.

טמפרטורות לך לפי REALTEMP הוא יותר מדייק בשביל המעבד שלך.

אני משתמש בCORETEMP (שמציג טמפרטורות גבוהות יותר בDEFAULT) בגלל שהוא מציג אותם ב TRAY במצב MINIMIZED, וגם בגלל שהוא מציג לי אותם ב LCD של המקלדת שלי G15 (איזה יופי).

אפשר גם לשנות את הTJMAX בCORETEMP שיציג אותם טמפרטורות כמו REALTEMP.

אם אתה רוצה אפשר להוסיף עוד מאוורר לקירור שלך.

זה נראה בערך משהו כזה.

http://www.madshrimps.be/articles/ImprovingtheScytheInfinityCPUHeatsinkfor-jmke-16666.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...