My Room Project - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

My Room Project

alonezer

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל על הזמן אלון... איזה יופי :)

אתה מתכנן לעשות משהו עם החלון? אני לא יכול לראות, מותקן עליו או לא?

תודה על התגובות זה נורא משמח!!!

ההורים שלי נוסעים עכשיו שבוע לחול אז יהיה הפסקה קטנה אבל שהם יחזרו לפחות יהיה לי גיטר הירו 4 לאקסבוקס!!

עכשיו בנוגע לחלון, החלון לא יהיה ככה הוא יהיה חלון הזזה לממדים שזה בעצם זז רק לצד אחד ולא נכנס לתוך הקיר כי אי אפשר לעשות את זה בממד

במקום המקום שהחלון פתוח יהיה שם את כל הגיטרות שלי תלויות ויהיה פינת כזאת(אני מקווה)

עכשיו השולחן עבודה שלי עם המחשב יושב במסדרון כרגע כי שההורים שלי יחזרו מחו"ל אז אני ואבא שלי נסדר את התעלות של החשמל והטלויזיה והאינטרנט והמערכת לאורך החדר ויבוא חשמלאי שיסדר לי את כל החשמלים בחדר כדי שתיהיה עבודה יסודית ורק אז אני אכניס את השולחן וימלא את הארון.

ארון יפה תתחדש

אני אומר שתצבע את הקירות בצבע של הארון (לא חום, הקרם הזה) נראה לי שייצא יפה

נשאר לך הרבה מקום בחדר אחרי שהכנסת את המיטה והארון ?

נשאר די הרבה מקום כי בניגוד לעיצוב של החדר הקודם המיטה והשולחן היו צמודים ולא היה הרבה מקום לזוז עם הכיסא

עכשיו זה מתוכנן ככה שיהיה מקום תזוזה ענק והרבה מקום פנוי שגם יהיה מקום לפוף שחברים באים לשחק באקסבוקס.

דרך אגב אני עיצבתי את כל החדר לבד:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אוקי אחרי הרבה זמן בלי עדכונים הגיע הזמן לעדכן.

אני ואבא שלי הכנו תעלות לאורך כל החדר כדי להעביר כבל רשת וכבל בצורה יפה ובלי כבלים גלוים

החלטנו על סידור שונה של החדר שבסידור החדש יהיה אפשרות להרחיב את המיטה ל140 במקום 120 ויהיה ממש קיר שלם לטלוויזיה מחשבים וכל שאר הדברים

(קיר מולטמדיה:P)

כל השקעים והמתגים בחדר הם חדשים חוץ מאחד שהיה עוד מעט חדש גם וגם החלון יוחלף בקרוב והטלויזיה גם תגיע אני מקווה.

טוב לתמונות:

לפני שסגרנו את הכבלים בקופסא ולפני החלפת השקעים וגם רואים את התחלת התעלה

005cu2.jpg

w640.png

כבלים של 15 מטר כל אחד

006lq7.jpg

w640.png

מסתבר שמאחורי הארון שלי היה שקע פתוח וחשוף(קצת מסוכן...)

007uv0.jpg

w640.png

סוף התעלה בצד השני

011fv5.jpg

w640.png

מזווית של קיר שיהיה בו הטלוויזיה

019vn0.jpg

w640.png

והמיטה לקיר

020oy8.jpg

w640.png

סגירת התעלה

021rk3.jpg

w640.png

מפגש תעלות

022lj4.jpg

w640.png

תגיבו בהמונים!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא נחמד מאוד, אך אני תמיד נגד התעלות האלו.. משהו בהם תמיד מפריע בחדר.

בכל אופן יא ממש יפה,למרות שאם הפרקט היה נבנה עכשיו היה אפשר להעביר כבלים דרך הפאנלים של הפרקט (מה שעשינו אצל אחותי בחדר..)

תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא בן זונה ממש חדר יפה.

ניצלת את המקום בצורה מקסימלית וזה הכי טוב.

שים בין הארון לדלת כמה פופים, ואני מניח שבקיר גם המחשב יהיה (?).

תודה רבה.

בקיר עם הטלוויזה גם השולחן שלי יכנס ואיתו המחשב והאקסבוקס והמערכת ביתית כנראה

ויש לי פוף גדול מאוד שהוא יהיה איפה שאמרת שאם יושבים בצורה מסוימת הוא כיסא ובצורה אחרת הוא ספה לכמה אנשים

יצא נחמד מאוד, אך אני תמיד נגד התעלות האלו.. משהו בהם תמיד מפריע בחדר.

בכל אופן יא ממש יפה,למרות שאם הפרקט היה נבנה עכשיו היה אפשר להעביר כבלים דרך הפאנלים של הפרקט (מה שעשינו אצל אחותי בחדר..)

תתחדש :xyxthumbs:

תאמין לי שאני לא מתחרט לרגע על התעלות האלה זה פשוט דבר מעולה ואני אישית ממש שונא כבלים.

אבל אני יודע אוהב להיות ולהזיז דברים ככה שפאנלים זה היה בלתי אפשרי בישבילי ככה עם תעלות יש לי אפשרות לזוז ולהוציא כבלים איפה שאני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...

סחטיין על הטלוויזיה, כמה עלה?

ואגב לגבי האקס בוקס, שמתי לב שהנחת אותו על הממיר של HOT, אתה בטוח שזה חכם? הממיר הזה מפזר חום בצורה מטורפת מלמעלה, הוא עוד יחמם את האקס בוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...