שואב אבק - יש מבינים בתחום? [תקציב 0.6K] - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שואב אבק - יש מבינים בתחום? [תקציב 0.6K]

Jules Winnfield

Recommended Posts

600 שקל זה משהו טוב? תעשה לי טובה, שתעלה את התקציב לפחות ל1K ואז נרכיב פה מפרט לאחלה שואב...

אגב תגיד לה שאם היא רוצה בית נקי ושואב שיעבוד שנים שתקנה קירבי ונגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירבי? אתה יודע כמה עולה הדבר הזה? אפילו אם היו לו פילטרים מפלטינה זה לא היה מצדיק את המחיר שלו.

יש שואבי אבק ציקלוניים של סבירים שנמכרים סביב ה-700-800 ש"ח. אם יש לכם המון שטיחים, ריפודי בד ובמיוחד אם יש לכם בבית או בני משפחה רגישים לאבק, התקציב יצטרך לגדול.

לא יודע לגבי איכות המוצר של קירבי, אבל יש הרבה טענות על המפיצים שלהם בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להורים שלי היה איזה שואב אבק עגלגל משונה (תוצרת בריטניה, אבל לא פירמה מאוד ידועה) שעבד לפחות 15 שנים עד שהוצא לגימלאות מפני שואב ציקלוני מודרני. אני משער שהוא עלה הרבה פחות מקירבי. אצלי בבית יש כרגע איזה שואב no-name שפועל כבר כ-3 שנים ועושה עבודה לא רעה. שואבי אבק הם יצורים די פשוטים ואפילו המחורבנים שבהם ישרדו לפחות שנתיים.

אני בד"כ חובב מוצרים איכותיים וחושב ששווה להשקיע עוד קצת כסף במותג טוב. אבל שואב אבק ב-10K נראה לי מוגזם, במיוחד שיש שואבים טובים ב-1K ושואבים יוצאים מין הכלל ב-3K.

הסיבות היחידות לקנות שואב משוכלל מאוד הוא אם יש לך כלב/חתול בבית, יש בני משפחה מאוד רגישים לקרדית אבק הבית ו/או הבית הוא מאוד גדול עם הרבה שטיחים וריפודי בד. גם במקרה כזה התועלת בשואב כל כך יקר כמו קירבי מוטלת בספק. אבל לחובבי המותרות, שיהיה לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לנו שואב אבל רוסי במשקל של טנק ואופן פעולה לא ברור ששרד 10 שנים לפחות :hat:

כי במקרה של התקפה מצד החזירים הקפיטליסטיים שואבי האבק שימשו כעתודת שיריון, ניתן היה גם להתקין פלטות שיריון ראקטיבי על המברשת של השטיח. אני מקווה שלא לחצת על הכפתור האדום בתחתית, לחיצה עליו הייתה מנגנת את האינטרנציונל ובסיומו מפעילה מנגנון השמדה עצמית אטומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לנו שואב אבק צרפתי תוצרת צרפת שעבד מעל 15 שנים. בסופו של דבר השואב שבק חיים ורכשנו ציקלוני ב-1600 ש"ח. אני אומר לכם בחיים לא הוצאנו כל כך הרבה כסף על כזה מוצר עלוב. השואב פשוט התפרק בסיום האחריות. הגענו למסקנה שפשוט לא משתלם לרכוש מוצרים יקרים, כי היום המוצרים מיוצרים בסין באיכות ירודה ומתוכננים להחזיק רק את תקופת האחריות. נגמרו הימים שהיה ניתן לרכוש מוצר איכותי לעשרות שנים. היום מוצרים מיוצרים בשיטה תשתמש שנה וזרוק לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לנו שואב אבק צרפתי תוצרת צרפת שעבד מעל 15 שנים. בסופו של דבר השואב שבק חיים ורכשנו ציקלוני ב-1600 ש"ח. אני אומר לכם בחיים לא הוצאנו כל כך הרבה כסף על כזה מוצר עלוב. השואב פשוט התפרק בסיום האחריות. הגענו למסקנה שפשוט לא משתלם לרכוש מוצרים יקרים, כי היום המוצרים מיוצרים בסין באיכות ירודה ומתוכננים להחזיק רק את תקופת האחריות. נגמרו הימים שהיה ניתן לרכוש מוצר איכותי לעשרות שנים. היום מוצרים מיוצרים בשיטה תשתמש שנה וזרוק לפח.

זה מאוד מוזר לי לשמוע את זה. עד היום היה לי רושם טוב מהמוצרים של (טלפון סלולרי, מקרר, להורים שלי יש שואב שלהם). לי אישית, כפי שציינתי, יש שואב אבק no-name תוצרת סין שעובד כבר מספר שנים (מאוד מרעיש ובנוי רע עם חלקים רופפים, אבל עובד).

יש עדיין מוצרים איכותיים "לכל החיים", הם פשוט מאוד יקרים ביחס לתוצרת סין ולכן בקושי רואים אותם בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ירשתי קירבי שהעלה לי את הסעיף ולפני שבועיים קניתי את הדגם היבש/רטוב מפה:

http://www.rtm.co.il/apage/15678.php

שקיות הן אופציונליות, אם מוציאים את המסנן הענק אז אפשר לשאוב גם מים. עוצמת השאיבה באמת יוצאת דופן וזו חברה שמייצרת שואבים למקומות ציבוריים כך שהשואב בנוי טוב ופשוט. השואב די שקט, בטח יחסית לקירבי והמחיר - כ-750 שקל.

דרך אגב, אין טעם לדבר עם השואב, הוא רק דומה לרובוט ממלחמת הכוכבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אין טעם לדבר עם השואב, הוא רק דומה לרובוט ממלחמת הכוכבים...

הוא באמת מזכיר במקצת Astromech. לא יודע אם הוא מדבר או לא, אבל ניסית לחבר אותו ל-X-wing שלך? אם הוא לא יעזור לך בניווט, לפחות הוא ישאב לך את הקבינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...