האם חיבור DVI-< HDMI יכול להעביר אודיו? אם כן איך? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חיבור DVI-< HDMI יכול להעביר אודיו? אם כן איך?

EasyPooper

Recommended Posts

שלום קניתי מחשב חדש שבו יש כרטיס מסך GIGABAIT HD 3650 PRO. אני מחבר אותו לטלוויזיה דרך חיבור DVI TO . עכשיו עם הכרטיס קיבלתי דרייבר קול של ATI שכמו שהבנתי הוא מעביר קול דרך הכרטיס(תקנו אותי אם לא) אז את הקול אפשר להעביר דרך החיבור שבו עובר הווידיאו (כלומר הHDMI?) או שהאופצייה הזאת רק ל S-VIDIO? תודה מראש.....

אגב המסך טלוויזיה הוא 32LC41 ?...

ניסיתי להכנס לקונטרול פאנל -אודיו ולשנות את הדרייבר מהדרייבר של ריאלטק לדרייבר של ATI ולא עזר אין קול :nixweiss:

עזרו לי בבקשה... ואם זה נחוץ אז אני מפעיל דרך BSP PLAYER אולי הבעייה בתוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שגם ב HD2400 יש דרייבר "אודיו בהבחנה גבוהה" אז תנסה להגדיר בנגן שהוא יוציא משם אבל אני חושב שאתה צריך כבל מיוחד...(בצד של ה DVI הוא צריך להיות עם כל הפינים...) =>לא בטוח!! חכה לעוד תגובות..

NIKILLER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שהבנתי אני צריך כבל לאודיו בנפרד? אם כן איזה בידיוק יש לי כרטיס קול מובנה בלוח האם (REALTECK HD) יש לי 6 חיבורים אנולוגיים מאחורי המארז ושניים בצד.... אה והאם הבעייה תפתר אם אשתמש בשתי יציאות הDVI? כלומר אני מנתק את המסך של המחשב ומחבר את הטלוויזיה כך שאחת תעביר תמונה ואחת תעביר קול (קצת טפשי אבל מי יודע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא יעזור. DVI מעביר תמונה בלבד, נקודה.

מה שאני עושה זה מעביר את הסאונד לטלוויזיה באמצעות היציאה לרמקולים / אוזניות

יש לי מחבר שנראה ככה:

http://www.bitsbox.co.uk/images/connect/jackadapt.jpg

שמתחבר ליציאה המתאימה במחשב, ואל שתי היציאות שלו יש לי כבל RCA ("בננה") שמתחבר

לכל אחד מהם ואז לטלוויזיה, וזה מעביר את הסאונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה לך ויש לי שתי שאלות

1. איך בידיוק נקרא המפצל?

2. יש לי בטלויזיה מסםר כניסות סאונד לאן אני מחבר אותו? לL או R ? או לRGB/DVI?

ואם אפשר גם את השם של הכבל שמעביר קול או שסתם קוראים לו כבר עם 2 RCA בצד אחד וRCA בצד השני? אני מבקש סליחה על הבורות כי הכבל היחיד שהתעסקתי איתו הוא הPL של הגיטרה החשמלית.....כה ןה"כבל" שלי( ;Dבצחוק ;D)

עריכה- וואי עכשיו מקרואיה שנייה הבנתי שאני צריך כבל RCA רגיל והאם יש מצב למפצל מהסוג שיש למעלה שמפצל ליצאת RCA ויציאת רגילה? תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את החלק הזה:

"והאם יש מצב למפצל מהסוג שיש למעלה שמפצל ליצאת RCA ויציאת רגילה?"

אם התכוונת אם אתה יכול להשתמש בכבל שבצד אחד הוא 2 יציאות RCA ובצד השני

הוא חיבור של , אז כן, אתה יכול להשתמש בכבל כזה (וכזה בדיוק יש לי מחובר במחשב בבית)

או לחילופין, אתה יכול לקנות מחבר כמו שאמרתי לך (לא יודע איך קוראים לו... 3.5 אינץ' ל-RCA? לא יודע)

ולחבר אליו כבל RCA כפול

בנוגע לחיבור לטלוויזיה, צריך לחבר את זה ל-R וגם ל-L (בהנחה שאתה רוצה סטראופוני), כאשר אחד מחיבורי

ה-RCA יילך ל-R והשני ל-L. עקרונית יש הבדל ביניהם, אבל אני לא יודע איזה הולך לאן, אז אני לא יכול לעזור לך שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...