למישהו יש ניסיון עם Longhorn Transformation Pack 3.0? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש ניסיון עם Longhorn Transformation Pack 3.0?

1

Recommended Posts

נכנסתי כרגע לפי סי טיפ :

http://www.pctip.co.il/#newsitem1054634784,94849,

וגיליתי שיצאה תוכנה חדשה שבעצם הופכת את האקס פי ללונג הורן, לי יש ווינדווס אקס פי פרו בעברית, האם כדאי להתקין? למישהו יש ניסיון עם זה?

דרך אגב תינסו ללינק למעלה תגידו לי מה אתם אומרים על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הנ"ל , המראה די נחמד :-) , אהבתי...

אבל משום מה הסקין הזה מכביד על המערכת - מבחינת הטעינה בסטארטאפ, ועומס גרפי.

**עריכה:לא צריכה להיות שום בעיה להסיר את הסקין הזה יש אפשרות לחזור אחורה, אבל את ההתקנה\הסרה צריך לעשות בsafe mode

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מתקין אותו תיהיה לי אפשרות להסיר אותו ולהחזיר את המערכת שלי למצב בדיוק לפני ההתקנה? כי הוא מחליף קבצי מערכת...

בלי קשר אצלי הווינדווס בעברית... לא תיהיה לי בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מתקין אותו תיהיה לי אפשרות להסיר אותו ולהחזיר את המערכת שלי למצב בדיוק לפני ההתקנה? כי הוא מחליף קבצי מערכת...

בלי קשר אצלי הווינדווס בעברית... לא תיהיה לי בעיה?

1. בקשר להסרה של זה את פשוט צריך ללחוץ על הקובץ שאיתו התקנת את התוכנה (כאשר הוונידוס פועל רגיל לא בSafe Mode).

2. בקשר לוינדוס בעברית לא תיהיה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את התשובות שנתת אתה אומר מניסיון, בקשר להסרה ולעברית, האם התקנת את זה ואם כן אז תגיד לי אם זה מומלץ.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את התשובות שנתת אתה אומר מניסיון, בקשר להסרה ולעברית, האם התקנת את זה ואם כן אז תגיד לי אם זה מומלץ.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

את התשובה שננתי אני הכן אומר מניסיון כי אני התקנתי את החרא הזה :-\

וכמו שצינו פה זה סתם מאיט את הטעינה Start Up בגלל העומס הגרפי,

לעיברית לא נראה שתיהיה בעיה זה משתמש באותם פי'צרים של הווינדוס.

תכלס לא כדי לך להתקין את זה,

אני לפחות מחקתי את זה תוך 5 דקות מהרגע שהתקנתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז התקנתי את זה ומשום מה הוא עשה לי רק בעיות

בהתקנה הוא רצה את שאני יכניס את הדיסק של pro sr 1 ,מה שלא היה לי מסיבות שאני לא יפרט כעט ::)

אז בכל זאת התקנתי את זה , אחרי ההתקנה הוא העלה לי את הwiindows עם מראה תכלת מזעזע (לא כמו המראה שהראו אנשים אחרים)כאשר הכתב הוא בלבן על גבי התכלת הזה מה שלא מאפשר כמעט לראות מה כתוב ...

הבנתי מאר מאוד שזה לא זה והsidebar סתם מפריע ותופס מקום לא הבנתי כלכך מה התועלת בו ???

אחרי שמחקתי את זה הוא העלה את ה עם מראה של 98 בכלל ומחק את האפשרות של מראה כמו כעת אני התקנתי את זה שוב

ושמתי מראה של xp

מסקנה: סתם ביזבוז זמן וסירבול של המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז התקנתי את זה ומשום מה הוא עשה לי רק בעיות

בהתקנה הוא רצה את שאני יכניס את הדיסק של pro sr 1 ,מה שלא היה לי מסיבות שאני לא יפרט כעט ::)

אז בכל זאת התקנתי את זה , אחרי ההתקנה הוא העלה לי את הwiindows עם מראה תכלת מזעזע (לא כמו המראה שהראו אנשים אחרים)כאשר הכתב הוא בלבן על גבי התכלת הזה מה שלא מאפשר כמעט לראות מה כתוב ...

הבנתי מאר מאוד שזה לא זה והsidebar סתם מפריע ותופס מקום לא הבנתי כלכך מה התועלת בו ???

אחרי שמחקתי את זה הוא העלה את ה עם מראה של 98 בכלל ומחק את האפשרות של מראה כמו כעת אני התקנתי את זה שוב

ושמתי מראה של xp

מסקנה: סתם ביזבוז זמן וסירבול של המערכת

בידיוק מה שקרה לי,

פשוט לא נכנסתי לפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק מה שקרה לי,

פשוט לא נכנסתי לפרטים.

צודקים חוץ מהרקע הנחמד של ה NewBelis הכל סתם דפוק אצלי הוא בכלל לא שינה את כפתור ה START ובכלל לא הבנתי מה מועיל ב SIDE BAR הזה שלו סתם תופס מקום ולא מועיל. אני למזלי לפני ההתקנה שלו יצרתי restore point כך שלפני איזה שעה בערך הסרתי את זה וחזרתי ל הישן והטוב, כמובן הרקע היפה נשמר.

אגב מלצה שלי עם אתם מתקינים איזה קובץ או תוכנה שאינכם בטוחים עם ניתן להסירה או שמדובר על תוכנה שמשנה או מחליפה קבצים של מערכת ההפעלה אז תצרו לפני ההתקנה restore point ותחסו לכם כאבי ראש אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...